Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile drzemek w ciagu dnia maja wasze roczne dzieci?

Polecane posty

Gość gość

spia raz czy dwa razy dziennie? moje skonczylo rok i mysle zeby powoli przestawic je na jedna drzemke dziennie... tylko jak to zrobic, skoro na razie ma jedna drzemke ok 10-11, a potem nastepna ok 14-15? wydaje mi sie jednak, ze za duzo spi w dzien (okolo 3 h w sumie) i przez to budzi sie juz o 5-6 rano :o a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo tak: Na rok spala dwa razy-10-12.30 i 15.30-16.30. Na 14 miesięcy raz 12-15. Tak jest do dziś a ma 2l5msc. Na rok kladlismy ja o 20.30 a wstawala o 7 z pobudka o 5 na mm. Razem z jedna drzemka w 14 msc zrezygnowała tez z mleka o 5. Dzisiaj wstaje o 7-7.30 drzemka o 12-14.30 i spanie o 21. Wkurzam sie zmiana czasu bo zawsze mi sie psuje wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka moja skonczyla rok 2 tyg temu. chodzi spac dosc wczesnie, o 19 juz jest po kapieli i ok 19:30 zasypia na noc. spia cala noc (chyba ze ida zeby albo zachce sie jej pic), i okolo 5 pije mleko, potem czasami dosypia do 6-7, ale zwykle juz o tej 5-6 jest gotowa do wstania :o w dzien natomiast spi od 10 do ok 11:30 (czasem krocej) i potem od 14- 15 lub 15:30. moze powinnam ja rano przetrzymac do drzemki okolo 12, jak zje zupe, i klasc tylko raz dziennie? tylko ze jak wstaje o 5-6, to na pewno do 12 nie dotrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpi w normie, jeśli chodzi o ilość. Co do godzin... Zaraz będzie zmiana czasu, to trochę Ci się ustawi może. Położysz koło 20-20.30 wieczorem. Bo ilościowo nie śpi za krótko w nocy ani za długo w dzień. Jak w dzień czas snu zejdzie do ok. 2h, spróbuj przestawić na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci sa rożne i każde ma inne zapotrzebowanie na sen. Moje sa dość wytrzymałe. Syn skończy w czerwcu 3 lata a już od listopada nie śpi w dzień. Zasypia ok 20 i śpi do 8-9 rano, czasami dłużej. Córka ma 14 m-cy i jedna drzemkę ma tez jakoś od listopada, zasypia po 19 i śpi do 7-8, budzi się raz bądź dwa do piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek ma 20 m cy. Śpi od 19.30 do ok 5.30 :-) w dzien w żłobku śpi ok godzinę od 13 do 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek skończył rok 2 tygodnie temu śpi wtedy kiedy ma na to ochotę nie chodzę z zegarkiem w ręce bo musiałabym nic innego nie robić tylko siedzieć w domu i pilnować godzin. Najważniejsze jest dla mnie ze o 19.30 leży już w łóżku i śpi do 8 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwazam, ze ustawiane dziecka na sile nie ma sensu. Moj roczny maluch spi 2 razy dziennie, ok 11 i po 15, nigdy nie patrzylam jak dlugo ale kazda drzemka chyba ponad godzine mniej wiecej. Chodzi spac po 21 i wstaje po 8 i to jest dla niego ok. Budzi sie w nocy na piers zwykle 1 raz. Jeli ominie drzemke ok 15-16 to potem pada o 19 przed kolacja i jest bardzo marudny. Nie ustawiaj go na sile, sam pewnie wkrotce zrezygnuje z drugiej drzemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepiej daj mu po kielichu zawsze na wieczór będzie spał jak suseł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj spi tylko raz i to 1 godz, do tego potrafi wstac o 5.45 pelen energii, ale na wieczor od 17 juz marudzi nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepiej daj mu po kielichu zawsze na wieczór będzie spał jak suseł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 15 mcy i spi dwa razy od ok 10-11:30 i od 14 - 15:30 . Tak śpi juz od dłuzszego czasu i widac , że o tej 10 czy 14 jest zmeczony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nie śpi w ogóle ma 10 miesięcy ale to może dlatego że karmie go piersią a pije do 6 kaw dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Moja czasem raz a czasem dwa razy śpi. Ma rok. Wstaje 9, spać chodzi 22.30. Rano 5.00 mleko i śpi dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×