Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 32432432432

czy wy też nie macie powodzenia po 30?

Polecane posty

Gość gość
No właśnie sek w tym że mnie się też trafilalo takie ciasteczko że paluszki lizać co z tego jak człowiek zaobraczkowany. O mało nie uległam ale przemyslalam wszystko i do niczego nie doszło. Chyba coś w tym jest że zakazany owoc lepiej smakuje. On też żonaty i dzieciaty więc fajnie pomarzyć i popatrzeć. Znam wiele kobiet które znalazły kogoś po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Najważniejsze to czuć się dobrze samej ze sobą. Ja skorzystałam z pomocy Dr Kosmowskiego w Poznaniu, ponieważ chciałam się pozbyć niedociągnięć związanych z moją urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Doktór nie pomógł niestety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lululili
Co wy macie z tym niepowodzeniem po 30stce?? Myslicie, ze jak mijaja 30 ste urodziny to juz zaden na was nie spojrzy?? Mam 31 lat, faceci lataja jak latali. Jestem 100 razy bardziej pewna siebie. Mam zgrabne cialo, twarz troche sie zmienila z czasem co nie znaczy ze jest zle! Jest inaczej. A wy kobity macie ta rozpacz przemijania wypisana na twarzy dlatego faceci nie patrza na was! Usmiech na twarz, pewny krok, cycek do przodu a uwierzcie ze facetow bedzie na peczki i wiek nie ma tu nic do tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj "twarz troche sie zmienila z czasem" to jest ubrane w łądne słowa, że po twarzy widać, że skóra nie wygląda już gładko jak u 20sto latki, zmarszczki, inne rysy twarzy czyli twarz zdradza, że masz więcej lat. I tu jest pies pogrzebany. Każdy widzi na codzień, że największe powodzenie dziewczyny mają w wieku 20 lat. Dla ciebie wydaje się, że nic się nie zmieniło na, ale przy nawet krótkim kontakcie wzrokowym twarz cię zdradza, że nie masz tych 20 lat. Nie wyglądasz na 20 pare -> nie jesteś w grupie największego brania -> masz mniejsze powodzenie. Stąd się to bierze. To co się ludziom podoba niekoniecznie zmienia się z wiekiem, może, ale nie musi. Części meżczyzn z wiekiem owszem może zmieni się upodobanie w wyglądzie kobiet na te 30+, ale większej części nadal będzie się podobać najbardziej uroda 20 latek bo od zawsze im się taka podobała. Proste jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo po trzydziestce to każdy trochę inaczej patrzy. Nie szuka cnoty i dziewczęcych dąsów. Zwyczajnie, wie, że masz już jakiś tam przebieg i też by cię najzwyczajniej na świecie miał ochotę bez zobowiązań zerżnąć. Czasem puszcza jeden z drugim teksty na to, by cię zmiękczyć, ale jak ktoś nie znalazł partnerki przed trzydziestką, to przyzwyczaił się do życia bez zobowiązań i jedyne, co mu brakuje, to czasem ulżyć sobie z przypadkową czasem partnerką w łóżku. A że partnerka lubi czasem bajki usłyszeć, no cóż, to jej się kit i ładną gadkę wciska. To nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. By zaciągnąć do łóżka można, przy odrobinie wprawy, wcisnąć każdą głupotę. Faceci w tym celu opowiadają to co kobiety chcą słyszeć. A że 30+ są z wiekiem coraz bardziej zdesperowane i łase na dawaną im nadzieję to, przy odrobinie sprytu, łatwo to wykorzystać. Każdy jednak ma świadomość że nawet u seksownej 30+ to ostatnie lata urody i do 40-tki cały urok wyparuje. Ponętnych 40-tek jest może 0,5%, a 99,5% to masakra. Stąd jeśli facet ma myśleć o związku na stałe to bierze pod uwagę na ile lat urody może jeszcze liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam.Mam powyżej 40 stki i mam barnie u kobiet na kafeeeeee i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zgadzam się w 100% z przedmówcą/przedmówczynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lululili
Sa kobiety po 30 stce ktore maja zmarszczki a mimo to sa piekne!! Wazne jest też to jakim sie jest człowiekiem. Co ci po gladkiej twarzy, jak wnetrze nieciekawe??!! Wkolo mnie pelno 30 latek, kobiet pod czterdziestke i branie maja ze hej! Ja mam 31 lat i lata za mna chlopak 25 letni, zapatrzony jak w obrazek. Nie zauwazylam braku zainteresowania, moze dlatego ze mam to w d***e i o tym nie mysle?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertos36
Ja mam 36 lat i mam ogromne powodzenie u kobiet głównie tych 25-30 lat.Pewnie dlatego że jestem wysoki (łysy) ale jestem szczupły i mam przystojną facjatę.Po co mi babka w moim wieku jak mogę mieć 20 parolatkę? Ogarnijcie się 30tki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jak 30sto latek może wyrwać 20 paro latke to nigdy nie zainteresuje się równolatką poza jakimiś wyjątkami co mają fetysza do starszych. Ale te głupie naiwne myślą, że jest nadal jest tak jak kiedyś jak miały 20 pare, że równolatek na nie poleci bez problemu i to one będą wybierać. Te czasy minęły i już nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedzma
zawsze miałam powodzenie,po 30 tce nic się nie zmieniło ,ja wybieram i mogę mieć kogo chce ,mam ciało które się nie starzeje :-) i prześwietlający umysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lululili
Ta 20 stka tez lada moment bedzie miala 30 lat i co wtedy??? Faceci tez sie starzeja, myslicie ze do konca zycia bedziecie mieli powodzenie?? Poza tym nie kazda 30 ma odrazu obwisla d**e i cycki czy zmarszczki!! Glupie myslenie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam z mojego doswiadczenia. Znam troche mezczyzn 30-40 i oni naprawde sa zainteresowani BARDZIEJ kobietami po 30, ale .... no wlasnie jest jedno ale. Wszystcy (moi znajomi) twierdza ze kobiety po 30-tce chca szybko slub i dzieci. 20-tki nie naciskaja, nie robia wspominek juz na drugiej randce, ze ich marzeniem jest miec dziecko i rodzine. No coz to odstrasza. I faceci uciekaja, a potem nawet jesli jakas 30-tka nie ma cisnienia na dziecko, to faceci sa zbyt ograniczeni by zrozumiec ze nie wszystkie kobiety sa takie same. tym samym staraja sie je omijac szerokim lukiem. Niestety mezczyzni ktorych znam po 30-tce po 40-tce i starsi wszyscy twierdza jednoglosnie ze jesli kobieta po 30-tce nie ma dziecka to bedzie cisnac. wydaje mi sie ze w tym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popoiu
Ale nie kazda kobieta ma parcie na slub i dzieci!!! Znam 20 latki ktore chca juz meza i dzieci i znam 30 latki ktore nie chca. Znam facetow ktorzy rozstali sie ze swoimi dziewczynami dla duzo starszej kobiety. Znam 40 latki tak atrakcyjne ze nie moga sie opedzic od facetow w roznym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wieksze branie ,duzo slysze komplementow ale ja chyba zawsze ladna bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dla mezczyzn niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×