Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatalu

dzieci polsko afrykańskie

Polecane posty

Gość gość
Imigrantom w Polsce powinno powiedzieć się stop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja codziennie widzę czarnych w Warszawie całe tabuny, na Ochocie widziałem wiele dzieci z małżeństw mieszanych czarny facet i biała kobieta, co prawda faceci robią to dla wizy, paszportu, seksu itd. a nie z miłości, bo to taka kultura kontraktowa, ale kobiety łatwowierne więc mają, a dzieci z tego co widzę nie są jakoś prześladowane, choć co prawda trzymają się w swoim getcie kolorowych dzieciaków, Polacy (biali) nie chcą mieć z nimi nic do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam niektórych ludzi, to jestem w szoku. Dlaczego każdy musi być od razu imigrantem islamistą? U mnie w mieście sama widuje ciemnoskórych ludzi i dzieci, ale to osoby, które mieszkają tu od lat, mówiąc po polsku pracują w polskich zakładach. Dzieci to dzieci, dlaczego ma się je szkalować tylko dlatego, że wyglądają inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem dzieckiem z mieszanego małżeństwa. Mama Polka, ojciec z Laosu. Wychowałam się w mieście gdzie żyje 80 tys. mieszkańców. Obecnie jestem po dwudziestce. Ile ja się w życiu nacierpiałam i napłakałam przez rasistów, już jako mała dziewczynka... Dobrze, że teraz to wszystko się zmienia i ludzie są coraz bardziej otwarci. Nie żebym Was zniechęcała, ale... mimo ogromnego wsparcia ze strony rodziców, nie wspominam dzieciństwa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż moim zdaniem o ile imigranci kolorowi się nie integrują, to należy ich bezlitośnie nękać, do takich należą głównie Arabowie, czarni, Czeczeni, Chińczycy i Wietnamczycy. Wszyscy oni trudnią się przede wszystkim jakimś szemranymi zajęciami, głównie przestępczością gospodarczą, wydaliłby co najmniej 80% z nich. Co do dzieci z małżeństw mieszanych, to powinny zmieniać swoje imiona i nazwiska na polskie i demonstrować swoją polskość jeżeli chcą być tu akceptowane. Takich jednak osób jest niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci polsko afrykańskie? widzę jak wielu czarnych facetów po uzyskaniu wizy lub paszportu ucieka od takich kobiet zostawiając je dzieciakami, a jak nie to widzę te smętne miny czernego i białej Polki są bo muszą, bo dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prasa podała że w Warszawie Czeczeni założyli komórkę I*S*I*S ,sprowadzali tu bojowników z Syrii leczyli i wspierali ich i ,itp !! :O sporo takich cwaniaków celowo uwodzi i zapładnia naiwne Polki dla wizy i leglaizacji pobytu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka czarna małpeczka to nawet może być człekopodobna. Idzie to po ulicy i te białe gały wytrzeszcza Niby człowieczek a jednak nie całkiem. Takie toto beżowe bo mamusia popuściła szpary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę jak to napisałeś "małpeczkę" niż prawilnego przegrywa z kompeksami, łysym łbem i bluzie z napisem "śmierć wrogom ojczyzny" kupioną za pieniądze rodziców. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdumiewa jedno -czemu praktycznie ŻADNA amatorka "czekolady" nie wyjedzie ze swoim amantem i przychówkiem do Afryki -co jest nielogiczne skoro lubą czarne klimaty .Za to praktycznie KAŻDA sprowadza ich do Europy /Polski ? Skąd takie dysonanse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo u nas jest lepsza możliwość znalezienia pracy? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział że oni chcą pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat znam takich co chcą. U męża w korpo jest dużo takich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona aptekara
gość dziś Co wy za teorie wysnuwacie? kogo my niby tutaj przywozimy? Ja swojego męża poznałam w Polsce na uczelni na której studiowaliśmy. On jest sierotą wojenną, a przyjechał na studia dzięki francuskiej fundacji opiekującej się ofiarami wojny domowej w Rwandzie. Tam nie ma do czego ani do kogo wracać. Nie rozumiecie, że to nie jest jakiś pociąg "do czekolady" i jej klimatów jak to tu złośliwie po chamsku nazywacie tylko miłość do drugiego człowieka? Macie jakieś seksualne fiksacje i na tym się ewidentnie skupiacie, bo wszystko wam się z jednym kojarzy. jak tak czytam wasze wypowiedzi to normalnie widzę, że wam się wydaje, że takie kobiety jak ja w ogóle nie patrzą na charakter, miłość, partnerstwo czy porozumienie dusz tylko wywalają jęzory za czekoladą :o Nie mierzcie innych swoją miarą. Rozumiem, że w razie zagrożenia życia nie skorzystałybyście z jego lekarskiej pomocy, bo to jest podczłowiek, czekolada, amant, czarnuch? Super, że wy jesteście nadludźmi :) Straszne z jaką pogardą i ironią wypowiadacie się o ludziach w których płynie taka sama krew jak w was i z jaką wulgarnością podszytą przytykami seksualnymi zgryźliwe opisujecie nas - żony tych ludzi. Cóż "Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aptekara, nie przejmuj sie takimi osobnikami, pewnie jest sfrustrowany, ze jego drużyna kopaczy znowu przegrała mecz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasrepny czarny lekarz xD ja po czarnym baby nie wezme nie ze wzgledu na kompleksy bo mam stety-niestety "urodzaj" jak u braci glupszych z "afryka" ale dlatego ze jest po prostu glupia. Badania wskazuja ze czarni maja te rozne syfy. Sa agresywniejsi i mniej inteligentni. Np w afryce 75 IQ to norma a u nas juz debilizm. A skoro wybiera debila to niech przy takich zostaje. Piszecie ze nie czekolada ale prawda jest taka se jedynym plusem murzyna jest tylko jego kolor skory i nic wiecej. Sa leniwi brudni i niewyksztalceni. Dzieki bogu ja wsrod takiego elementu jak te pozal sie boze niewyksztalcone polki nie obracam i daj boze bym nie musial. Amen. glupszych z "afryka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obracasz się, bo rzadko kiedy prawilni kibole wychodzą ze swojego światka Karyn, piwa, piłki noznej i rozrób na meczach bo hur-dur moja druzyna znowu przegrała i muszę komuś wpierdolić. u takich ludzi inteligencja jest proporcjonalna do długości włosów na ich łbach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jak zwykle te same argumenty -z jednej strony niesmaczne wręcz chamskie przytyki animalistyczne :( z drugiej nieśmiertelni "lekarze" :P .Akurat przez cały wrzesień oglądaliśmy zastępy owych "lekarzy" których pełno teraz we Włoszech . Historyjka aptekarki może prawdziwa może nie . Jeżeli tak to konieczny psycholog dla faceta .Tak się składa że znam sprawę Rwandy z lektur, opinii misjonarzy i wolontariatu wprawdzie w Europie lecz też z ofiarami wojny. Przy tym co tam sie działo to on widząc to jako dziecko może mieć kompletnie rozbitą psychikę co może wyjść za jakis czas .Hm jeszcze akurat nietolerancji to on zaznał od innych czarnych tak na marginesie i im to zaśpiewaj Niemena .Bo na możliwość prowo składa się: fundacja, czemu słała na studia do Polski skoro ów Tutsi(?) jest pewnie po frankofońskiej szkole ktora znakomicie mu umozliwiłaby start we Francji . Studiów medycznych w jęz francuskim też raczej w Polsce nie ma ..Do tego z przyczyn powyższych start zawodowy jako lekarz też lepszy miałby nad Sekwaną czy w Belgii itp .Nie mówiąc już o zarobkach :P bo akurat wierzyć się nie chce że on tu siedzi z 2450pln na rezydenturze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona aptekara
gość dziś Ulżyło ci? :D Oj baby po czarnym nie weźmiesz :D no chyba się załamię i popadnę w depresję z tego powodu, bo o niczym innym nie marzę jak tylko o tym, żeby mnie jakiś żałosny, zakompleksiony Heniek z bólem du/py rwał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona aptekara
gość dziś jestem anonimowa i nie mam powodu by tu kłamać, a to,że znasz coś z misyjnych pisemek to nie znaczy, że to jest jedyna prawda i racja objawiona. No człowieku ile ty masz lat? Nie wiem co cie tak dziwi, że lekarz? To jest Polska tu się po socjal nie przyjeżdża. Tu czarnych jest jak na lekarstwo i wszyscy których spotkałam to są właśnie wykształceni ludzie na wysokich stanowiskach, często wysłani z innych krajów na kontrakty do dużych korporacji, którzy tu poznają swoje żony i już zostają. No wybacz to nie Belgia, ja tu jeszcze czarnoskórych gangów ani meneli nie widziałam. Co do widoków wojny to zastanów się co mówisz. Nasi dziadkowie i pradziadkowie też niejedno widzieli. Mój dziadek jako jedyny z rodziny przeżył rzeź wołyńską. Twoi krewni na bank też niejedno widzieli, no nie ma bata, że nie i co? Wyrośli na zwyroli i psychopatów? NO WŁAŚNIE.... Zastanawia cię też dlaczego akurat nie poszedł gdzie indziej na studia. Poszedł tam gdzie miał możliwość studiowania medycyny, nie miał na to wpływu. Długo by gadać ale w skrócie mówiąc to dostał jakby przydział, bo na koniec szkoły średniej wypełniał takie ankiety fundacyjne gdzie między innymi pisał co chce studiować, a on wypisał tylko i wyłączne medycynę. Po jakimś czasie dostał pismo, że może zdawać na medycynę w Polsce w moim mieście, bo chodziło głównie o koszty utrzymania i nauki. Polska po prostu jest, a przynajmniej była wtedy tańsza niż kraje zachodu, a to, że fundacja była francuska to nie miało nic dorzeczy. Oni szukali najkorzystniejszych opcji dla swoich podopiecznych. Dla przykładu jego koleżanka dostała przydział na Węgry inna do Czech i wszystko to obsługiwała ta fundacja i uwierz mi jak ktoś ma pasję i chęci to mu te 2 tysiące po studiach nie przeszkadzają. Tak szczerze co on miał do stracenia? Mógł przyjechać do Polski i nieco pobiedować aby wyjść na ludzi i mieszkać w całkiem fajnym kraju albo zostać tam w Rwandzie w ciężkich warunkach cywilizacyjnych. Nic innego nie miał do wyboru. Co ty myślisz, że on mógł wybrzydzać i przebierać w krajach i akademiach? :) a tak na marginesie to mój mąż nie był rezydentem, bo speckę robił z etatu. Tak wyobraź sobie jest taka możliwość jakbyś tak się zagłębił w rozporządzenia CMKP (a Mój mąż nie jest ani Hutu ani Tutsi ani nawet Batwa - uuuuu chyba nie zaśniesz dzisiaj ale tak, jest to możliwe :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehehe kolejny lekarz hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesamowite co? dla takiego Janusza jak ty to osiągnięcie na miarę w kosmos, a matura to przynajmniej jak spotkanie z Obamą co nie? co nie? no nie?:D hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty glupia jestes , tu nie o sam fakt wyksztalcenia chodzi tylko o to ze na tym forum czarni to sami lekarze, fiu fiu baju baju ale moglybyscie juz cos innego wymyslic , inzynier moze ? nie ? nie pasuje do czarnego? hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adawatya
Czarny może i skończyć medycynę ale takim lekarzem jaki jest tego biały kolega nigdy nie będzie bo jego mózg nie potrafi ogarnąć takiej wiedzy i tyle Miałam przyjemność w UK być przyjęta przez takiego ' lekarza' hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra czarni lekarze, są, ale jest ich w Polsce kilku, reszta to kilka tysięcy, może już 10 tys., którzy inteligencją nie grzeszą, często języka nie znają, kombinują i oszukują, byle mieć wizę i paszport. TAKA PRAWDA! I nie wygoni się tak łatwo, bo nie mają do czego wracać, bo wojna, bo są kryminalistami ściganymi we własnych krajach, powodów jest wiele. Generalnie AFRYKA TO SYF, i nie dziwi nikogo, że ludzie stamtąd uciekają, ale my nie powinniśmy ich przyjmować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×