Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatalu

dzieci polsko afrykańskie

Polecane posty

Gość gość
A propos rapu =to wkład w kulturę czarnej patologii z USA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale krzywdę robicie dzieciom i tyle bo narażacie je na śmieszność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O witaminie D pierwsze słyszę. Może trafiła na jakąś osobliwie nadgorliwą pediatrę. Ja daję od zawsze tylko tran Lysi (wcześniej Mollersa) i nie mają żadnych niedoborów. Może pomyliłaś coś z dziećmi 100% czarnoskórymi. Moje są dosyć jasne. Niektórzy Polacy mają podobny odcień skóry. Nawet Cyganie są od nich ciemniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jeśli regularnie wychodzisz i dziecko jest na słońcu to wit. D wytwarza się naturalnie w jego skórze i jest w tej postaci nawet lepiej przyswajalna niż syntetyczna, która z kolei jest nie zawsze rozpoznawana przez organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ta dziewczynka jest mulatka, dosc jasna. Ojciec jest bardzo ciemny a matka biala, z jasna karnacja. Teraz po zimie dziewczynce karnacja bardzo mocno zjasniala. Tak czy inaczej nie zaszkodzi miec to na uwadze, niedobor witaminy D moze powowac powazne skutki. zalecenia tez sie zmieniaja - przy pierwszym dziecku w 2011 pediatra kazal podawac witamine do 1rz, przy drugim w 2015 juz do 3rz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilość melaniny w skórze oczywiście hamuje proces syntezy wit. D, ale polskie mieszanki nie są aż tak ciemne, żeby mieć z tego powodu nie wiadomo jakie niedobory, bo przecież Polacy (w tym ich matki lub ojcowie) są z reguły tak bladzi, że aż zieloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syntetyczne witaminy nie odpowiadają naturalnym. Często jest to po prostu zagrywka marketingowa tzw. farmy. Płacisz za coś co jest niemal w całości wydalane z organizmu. Trzeba by nie wiadomo jakie ilości zażywać, żeby pożądana ilość IU została wchłonięta w ukł. pokarmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zalecenia się zmieniają, bo twój lekarz został odwiedzony przez przedstawicieli handlowych firm X i Y z walizeczkami pełnymi ulotek i słodką obietnicą bonusów za udział dystrybucji oferowanych przez nie towarów, czyt. preskrypcji m.in. różnego rodzaju suplementów itp. ;) Takie mamy realia i kulisy zmieniających się "zaleceń". Tymczasem wszystko masz w pożywieniu i przyrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A strach przed litanią chorób, które ci "grożą" na wypadek niepodporządkowania twojego portfela farmie, jest jednym z podstawowych narzędzi kontrolowania klientów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego amatorki Murzynów tak nienawidzą białych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko-ja mam meza Nigeryjczyka, mamy dwoje dzieci, mieszkamy w UK ale poznalismy sie w Pl. Moj maz jest z wyksztalcenia pielegniarzem psychiatrycznym a ja pielegniarka paliatywna, konczylismy studia tu w uk oboje, jesli chodzi o sprawy malzenskie, to chyba tak jak wszedzie, po 15latach-czasem lepiej czasem gorzej, choc wbrew stereotypom maz jest bardzo spokojny, nigdy nie podnosi glosu, nie pije, nie lazi z kolegami, szanuje mnie jako parnera-decyzje podejmujemy wspolnie, maz tez sprzata, gotuje i zajmuje sie dziecmi (ale mniej niz ja) Co do dzieci, moja corka urodzila sie jeszcze w Pl, nigdy nie mielismy jakis klopotow z powodu koloru jej skory, a wrecz przeciwnie, corka zawsze zwracala uwage na sibie, jest sliczna (tak, wiem, nie jestem tu zbyt obiektywna;-)choc wlosy to faktycznie problem, ma charakter po ojcu, jest silna, pewna siebie, syn wiecej urody odziedziczyl po mnie, ma jesna karnacje, wlosy krecone ale miekkie, taki slodki lobuziak pozdrawiam i zycze radosci z dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego z takich związków zawsze rodzą się Negroidy ? Nigdy białe dzieci ? Powinno być pół na pół ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nikogo NIE nienawidzę, ani nie jestem niczyją amatorką. A kolejna osoba (albo ta sama) najwyraźniej nie zna znaczenia terminu negroid. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A tekst o perukach i golonych głowach pozostawiam bez komentarza, lol. smiech.gif Ty już może z tej Szwecji nie wracaj. Wyświadczysz rodakom niebagatelną przysługę. xx Sorry, ale ja to widziałam na wlasne oczy.. W mojej szkole były murzynki z Angoli, Liberii i RPA i mialy peruki lub doczepiane włosy , ktore potrafily zmieniac co tydzien :) jedynie dziewczyna z RPA miala swoje wlosy, króciutko sciete, tuz przy skórze. Moja znajoma , Polka ma meza z Nigerii i jej dziewczynki maja warkoczyki inaczej nie okielznie ich wlosów. Generalnie dorosle kobiety maja scięte wlosy i nosza peruki lub doczepiane, a małe dziewczynki warkoczyki. Chlopcy sa na zapałke :) Mieszkam w IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:39 Uważam podobnie. Zresztą jakby było tak beznadziejnie jak straszą te wszystkie głupawe obiegowe legendy wiejskie to nie decydowałabym się nawet na drugie dziecko, a mam całe czworo (i nie są to żadne ciąże mnogie), co chyba o czymś świadczy, prawda? Znam za to wiele samotnych matek, których polscy chłopacy/narzeczeni/małżonkowie pouciekali do mamusi, gdy tylko padło hasło "dziecko", dlatego wszelkie generalizowanie i szufladkowanie jest zwyczajnie głupie i infantylne. W każdej nacji są różni ludzie - jedni ok, inni beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moją Ogom nie mamy dzieci narazie, ale planujemy mieć. :) Co do tendencji rasistowskich. Są, choć w dużych miastach się tego nie odczuwa z racji większego rozproszenia, większych przestrzeni i tym samym większej anonimowości i prywatności. Nie mniej jednak, moja Ogom, spotykała się z głupkowatymi zaczepkami, czasem niemiłymi, czasem nawet płakała. Taka rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, a ja jakoś daję radę okiełznać takie włosy x3 i to dzień w dzień wieczorem i rano. Owszem, jest to upierdliwe i czasochłonne, ale wykonalne! Przy czym zauważ, że włosy mix są mniej poskręcane i rzadsze, dlatego nie ma co ich porównywać do włosów "rasowych". W życiu bym nie myślała ich ścinać. Aż takiej szczeciny to żadne mixy nie mają, no chyba że polski rodzic sam ma grube kosmate puszące się włosy ze skłonnością do kołtunów. Zanim sama zaczęłam załatwiać włosy dzieci to oglądałam tutoriale na yt i vlogi (głównie z USA) i nikt nigdzie przenigdy nie golił żadnym dzieciom głów, ani nie zakładał żadnych peruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno: jak przyjdzie ci suszyć córce dłuższe włosy, np. po basenie zimą, to nigdy suszarką ze zwykłą końcówką! Tylko i wyłącznie z dyfuzorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glowy to sie powinno golic tym co sie z czarnymi puszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalu
Gość z 16:39 - dziękuję. Póki co na wieść, że będę miała córeczkę mulatkę co rusz spotykam się z tekstami: jaka będzie ładna! ;) Fakt, takie mieszane maluchy są urocze. Nie chciałam mieszkać w UK bo bardzo tęskniłam za rodziną i przyjaciółmi, póki co mój partner przylatuje do Polski kiedy może, lubi pierogi i piwo, jakoś dogaduje się mimo nieznajomości polskiego. Raz jest lepiej, raz gorzej, jak w każdym związku. Planujemy tu zamieszkać już wkrótce razem. Jeśli się nie uda rozważymy inne opcje. Najważniejsze aby dziecko było szczęśliwe. Nie wiem skąd teorie na temat dziwnego zapachu skóry, to chyba kwestia indywidualna, oraz higieny osobistej oczywiście. Także tego, co człowiek je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie ogól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam te obelgi i wyzwiska niektórych złośliwych bab i samo ciśnie mi się na usta, że: ...dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ditto do 18:32!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ..no cóż w większości przypadków to nie żaden 'rasizm' a instynkt samozachowaczy plus zakodowane reakcje obronne wykształcone przez tysiące lat ewolucji. Był kiedyś obszerny tekst w Świecie Nauki ( ?) . Wy jesteście w nich zakochane cześc cierpi na heterochromofilię (parafilia seksualna) więc macie zaburzenie postrzegania pewnych spraw .Ponadto mylicie policial corectness i dobre wychowanie z tym co ludzie naprawdę myślą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie gardze murzynami to tez ludzie tylko ludzie ktorzy zamieszkuja Afryke i tak powinno zostac , powinni mieszkac w afryce i zapladniac murzynki ( co zreszta robia ) To jest inna rasa czlowieka nie tylko pod wzgledem koloru skory , ich charaktery ich mozgi sa inaczej zaprogramowane i tak np udowodnione jest ze czarny jest mniej inteligentny od bialego a bialy mniej inteligentny od zoltego Zobaczmy co stworzyl czarny czlowiek bedacy wlascicielem tak pieknego i bogatego kontynentu jak Afryka jak wykorzystal potencjal Afryki ? ano nic nie zrobil ! jedynym osiagnieciem czarnego jest przeludnienie glod smrod i muchy oraz czekanie na bialego czlowieka z woda i zarciem Drogie panie owczarek i jamnik to tez psy a co wyjdzie z polaczenia? KUNDEL Nie wyjezdzajcie tu z rasizmem bo czarni to mega rasisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem na co ty cierpisz, ale podejrzewam, że czytasz za dużo SE i Faktu. :D Mnie się nigdy nie podobali kolorowi, a jestem z takim w związku. Mało tego, wyobraź sobie, że ma tak "zaprogramowany" mózg, że dorobił się już kilku tytułów naukowych i dyplomów. Ba, nawet bardziej cię zaskoczę: wyjdź na ulicę i rozejrzyj się w okół jak wykorzystali i wykorzystują nasi rodacy potencjał tak pięknego kraju jakim jest Polska? :D Postaw Polakom coś nowego, choćby wiatę autobusową, a pomarzą, obsikają, wybiją szyby. Ponadto dają się manipulować na wszelkie możliwe sposoby. Nie myślą samodzielnie. - Czy nadal uważasz wyższość swojej rasy nad innymi, tylko ze względu na kolor skóry? Większość krajów Azji również boryka się z ogromnym ubóstwem i także czekają na wolontariuszy z tabletkami do uzdatniania wody pitnej i innymi darami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym z chowu wsobnego nie rodzą się silne zdrowe nieobciążone wadami genetycznymi jednostki. Geny trzeba od czasu do czasu dywersyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś popłakałam się ze śmiechu :) Czarny lekarz jest mniej inteligentny od białego dresa :D hahaha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:55 zgadzam sie w 10000%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaobserwowalam taka dziwna zaleznosc , im bardziej zakochana panna w czarnym bolcu tym bardziej sra na Polske i Polakow a przeciez nie mowa tutaj tylko o Polsce ale ogolnie o Europie o starym kontynencie nalezacym do bialego czlowieka Europa ma fascynujaca historie i kluczowych naukowcow i wynalazcow ( USA nie zapominajmy nie istnialoby w takiej postaci jak dzisiaj gdyby nie czlowiek z Europy ) a Polska swego czasu byla jednym z mocarstw fakt teraz Europejczycy sa otumanieni i pozbawieni jaj przez lewackie kurfy, ulubiencow multikulti , ale to sie zmieni i jeszcze na koniec dodam , nie wciskajcie kitow tutaj ludziom o wyksztalconych lekarzach murzynach , nie twierdze za takich nie ma , owszem sa ale oni nie wiaza sie z bida z Polski ( same uwazacie ze Polska to syf wiec i wy jestescie syfiary) tylko z tak samo wyksztalcona murzynka pania doktor bo czarni to straszni rasisci , tylko czarny odpad socjal lapie byle jaka biala d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×