Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

W każdym razie połączyłam przyjemne z pożytecznym jadąc do Łodzi i po drodze wstąpiliśmy do ch. Ptak :) kuźwa następnym razem tam wsiąknę na dłużej bo mój M nie miał cierpliwości, ale kupiłam jeansy z Big stara za 20zl :) nowe :) bardzo fajne :) i w mustangu bluzę i 3 fajne t- shirty za 150zl :) następnym razem odstawię chłopa na obiad i 6 kaw, a ja pobuszuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Nooo Kasiurek - to jest wyjazd hehe :) Hope trzymam kciuki za jutro! A pozostałe Warszawianki kiedy? Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope trzymam kciuki za jutro daj znać powodzenia MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o smutasku wspólczuję, ja dzisiaj też słabo samopoczucie ciągle jestem słaba, i spiąca hope trzymam kciuki za jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku ktory tydzien? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina. ..Ty już w poniedziałek zobaczysz swoje serduszko :-) wiesz, że na święta nasze bąbelki będą już na świecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem i to bedzie nalepszy prezent ma swięta, juz nie bedzie płaczu przy zyczeniach ... dzisiaj mój M wymyslał imiona i tylko dla chłopców :) jest swięcie przekonany ze bedzie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję - z Wami dużo raźniej :) teraz jestem spokojniejsza niż przy drugim protokole - może to wpływ długiego L4 bo mam bardzo stresująca pracę - ale po raz pierwszy pomyślałam najpierw o sobie i rodzinie, a nie o pracy, może akupunktury - sama nie wiem :) JOAFER ja nie miałam wyboru w której dobie mają mi podać zarodki, bo 5 doba wypada 03.05 i tylko ja bym w tym dniu miała transfer więc przesuneli mnie , ale z drugiej strony to się nawet cieszę, bo szybciej zabiorę je do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak to jest w programie 2 + 1 jeśli mam teraz odwołany transfer to za podejście do crio place? Ktoś coś? MaBo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis na usg pecherzykowym bylam u dr M. Mamy jeden pecherzyk ciazowy ;-) za tydzien kazal na serduszkowa przyjechac.To bedzie 29dpt,Ty smutasku kiedy na serduszkowej bylas? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jeszcze tydzien do wymiotow mam ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze dziewczyny jak wam fajnie ja też bym już chciała!!! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu gratuluję ;)jeden pęcherzyk masz?:) Mabo ja też im zazdroszcze ale tak pozytywnie:)...nam też się uda napewno ;)...martwi mnie mój brzuch boli mnie cały czas mam taki wzdety i nie dobrze mi jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ile bralas akupunktura i ile płacilas i czy przed samą stymulacja się opłaca czy już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam cały czas nadmuchany brzuch to straszne uczucie no ale to uroki punkcji Aniu niestety MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo a boli Cię brzuch ?cały czas leżę bo nie mogę siedzieć ..:/mam nadzieję ze to nie hiperka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jeden.Podane dwa mialam,ktorys sie uchowal,ktorys nie...teraz sie ciesze ze dwa wzielam,bo mialam obawy... Milej nocki ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu Boli ale da się wytrzymać napewno jest lżej niż przed punkcja ale nadal boli jak siadam no i ten balon w brzuchu nadmuchany MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedziano ze w 2 +1 crio podciagaja pod pierwsze podejscie jesli nie bylo swiezego transferu trzymam kciuki kasia, aniu normalne ze boli... ale damy rade... ja dzisiaj kanalowo ząb wiec jak nie brzuch to zęby bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - super gratuluję raz jeszcze :) JOAFER ja tez późno zaczęłam tzn chodzę na aku od miesiąca, robi mi aku i bańki i płacę 80 zl , na pewno jest to bardzo relaksujące, może ukrwienie też poprawia - nie wiem czy opłaca się przed sama symulacją , ale na pewno nie zaszkodzi - musisz sama zdecydować, ja chodzę w Wawie - Arumed , Kasiurek zazdroszczę zakupów :) ja miałam dzisiaj wizytę w Czechach po utrogestan, ale niestety strasznie padało więc nigdzie nie chodziliśmy , dobranoc Dziewczyny , pobudka u mnie o 4:00 , i pomyslec , ze do Gyn wyjezdzalam tylko 20 min wcześniej he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×