Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Ja Ania tez plakusialam i nie wierzylam ze mrozaka bede miala :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podawany wlasnie intralipid. Karolcia super! W ktorej dobie Ci podali zarodki? Kurcze nie ma zadnego lekarza ktorego moglabym zapytac o te moje problemy zoładkowe po transferze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia juz doczytalam ze w 3 dobie skoro w 5 we czwartek beda Ci 2 mrozic:) teraz niech z Tobą zostaną na 9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita a w ktorym dniu cyklu miałaś podaną blastusie?? I pamiętasz jakie mialas endometrium wtedy? Trzymam kciuki za betę. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOAFER nr musisz w necie poszukać, Warszawianki nie wiem czy wiecie, ale przy podgladaniu najlepiej przyjechać przed 10:00 oddać krew - na estradiol nie trzeba mieć skierowania wystarczy powiedzieć na dolnej recepcji, a wizytę mieć w tym dniu umowiona po 14:00 - wtedy lekarz ma aktualne wyniki, co może mieć wpływ na stymulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia2 jutro aktualne. Napisz mi adres e-mail to się odezwę i dogadamy szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope83 z tego co pamiętam Tobie wyszedł wynik dodatni mutacji Mthfr? Ja dziś odczytałam z diagnostyki że mam dodatni wynik genu Mthfr c677t. Wiecie co to oznacza, czy to jest coś złego? Szlak mnie trafia. Jak nie z tej w pysk to z tej. Załamana jestem. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny juz po punkcji pobrali uwaga 31!!!! Masakra oczywiście transfer odwołany. Dostałam zamar ale jak go brać pisze 2x1 czyli dwie na dzień na raz czy rano i wieczorem? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope ja miałam tak ze miałam wizytę na 10 lekarz zlecił badnanie estradiolu, i prosił abyśmy poczekali na wynik ok 3 godz i wracaliśmy na kolajną konsultację wtedy tez lekarz ustalił na kiedy bedzie punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo to zaszalałaś ;p gratuluje!! Kochana ten antybiotyk bierzesz co 12h po 1 tabletce..czemu masz odwołany transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało jesteś rekordzistką :) gratuluję. Aby teraz wszystkie się zapłodniły to normalnie to masz dzieci a dzieci :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko nie przejmuj się - okazuje się, ze po zbadaniu wiele z nas ma tą mutację. Dobrze, ze teraz o tym wiesz,bo to może mieć wlasnie wplyw na podzial zarodka, ja mam wariant A , ale z tego co wiem, to przy C też jest zalecany kwas foliowy w dawce 15 mg dziennie - lekarz musi Ci dac receptę - bierz też metylowana odmianę kwasu foliowego , wariant C ma z tego co pamiętam ma Tola, Nikita ma obie i jeszcze Mandy i Madzia ale nie pamiętam którą wersję - napisz czy masz homo czy heterozygote i głową do góry moja rowiesniczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, właśnie miałam się do Ciebie odezwać, ale mnie uprzedziłaś. Mój mail: tusia_mm@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Catrina ma ten MTHFR co Ty Dorciak, Catrina ja tez tak myślałam, ze jak mi nie da skierowania to lipa, ale sam estradiol zrobią - wczoraj pytałam przez tel , a dzisiaj potwierdziła mi Pani Basia i rzeczywiście na recepcji nikt nie robił przeszkód - od razu dostałam karteczkę do pkt pobrań, a lekarz przyjął mnie dzisiaj z pytaniem czy mamy już dzisiejszy wynik , mimo, ze zapomniał fo zlecić. .. ech , a właśnie JOAFER punkcje i transfer będzie mi robiła Twoja Pani Doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope83 a powiedz mi jak to dawkować? O jakiej porze i ile tabletek czy co to? Doktor D odpisał na smsa że mam brać 15mg kwasu foliowego, mąż pojechał właśnie po niego. Napisałam maila do dr Grygi ale jeszcze nie odpisał. A nie wiem jakie to mi wyszło, bo mogę odczytać tylko że wynik jest, dodatni i ujemny a rozszerzenie blokuje przychodnia. Ona ma cały wynik. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, właśnie miałam się do Ciebie odezwać, ale mnie uprzedziłaś. Mój mail: tusia_mm@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu strona. Coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Dorciak ja mam mutację MTHFR w wariancie C, heterozygotę, dr Gryga zalecił 5 mg kwasu foliowego, ja dodatkowo biorę femibion, tam jest metylowana postać kwasu foliowego. Qrcze sporo z nas ma te mutacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być MaBo jesteś rekordzistką :) To pisanie z telefonu jest przerąbane. Słownik pisze jak chce. Kochana jak wszystkie ładnie się zapłodnią albo chociaż większość to normalnie dzieci a dzieci będziesz miała. Własna drużyna piłkarska :) ściskam mocno i trzymam kciuki za Ciebie. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
MaBo super wynik, oby jak najwięcej komórek było dojrzalych :) Nikita mi dr M powiedział że mam być w 8 dc u niego, wczoraj napisałam do niego że w sobotę nie mogę i czy mogę przyjść w 7 dc i napisał że tak. Ania biorę encorton i estrofem od 2 dc. Ja raz Dzwonilam do MZ i z centrali bez problemu mnie połączyli. Ja już po aku, wieczorem napiszę wam co i jak ale mam lekką zalamke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×