Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Nikita szczęście tez chodzi parami ;) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta gratuluję. Piękna beta :) Nikita teraz czekamy na ciebie. Ja nie wiem jak to dokładnie wygląda przy crio. Wiem, że w związku z tym że zarodki mają ileś dni to ileś dni po owu robi się transfer. Nie wiem też czy endo może się popsuć. No moje było znacznie mniejsze niż twoje... Może twoje super rokowało dlatego nie było potrzeby kolejnych usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Aneta gratulację śliczna beta ile miałaś podanych zarodków? Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podany jeden zarodek. Jestem jeszcze w szoku. Na razie wszystko na spokojnie to biorę bo długa droga przede mną. W końcu los się uśmiechnął to było trzecie rządowe podejście i mówiłam że ostatnie -że już odpuszczę w razie niepowodzenia. Mam 39 lat i siedem lat starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta gratulacje :) trzymam kciuki za przyrost :) Nikita oby się udało!!! trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi777
Aneta gratuluję! :-D dziewczyny, a do crio podchodzicie na cyklu naturalnym, czy sztucznym? Bo ja na naturalnym i mnie dr powiedział, że od 16- 25 dnia będę brala progesteron, więc planowałam, że pojawię się ok 13 dnia na usg i po recepty, ale widzę, że Wy bierzecie jeszcze estrofem na endo i encorton. Jak myślicie, czy powinnam wpaść do dr dopytać przed tym cyklem, bo encorton przepisala mi dr Janosz? Zastanawiam się, czy dr zapomniał, czy na naturalnym Endo powinno rosnąć samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta juhuuuu - kiedy powtarzasz betę? W poniedziałek? Nikita kciuki zaciśnięte :) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aneta ogromne gratulacjee:))) Nikita 3mam kciuki Kochana:** Hope spoznione wszystkiego naj:) super wynik juz wiesz kiedy transfer?:) Sil to w przyszlym tygodniu przygarniesz maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneettaaaa az sie wzruszyłam. Super!! Gratulacje. A który to Twój dzien po transferze? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta piękni jak Ci gratuluję widzisz po tylu latach to piękne napewno jesteś w szoku! Życzę wszystkiego najlepszego Nikita czekam kciuki ściskam mocnooo MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qurna z ta strona dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Aneta gratuluje :) Nikita trzymam kciuki :))) Sil- jestes na cyklu naturalnym? Ja bylam na sztucznym i po prostu jak endo bylo ok, to bralam 3 dni prg i podano po 3 dnisch zarodek-w naturalnym skoro masz blasfki bedziesz miala podany 5 dpo zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, gratuluję! Takie dobre wieści! Nikita, czekam z niecierpliwoscią na twój wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolejne wyniki, może pomożecie ?:) czynnik v Leiden ujemny- czyli chyba dobrze ( jestem homozygotą 1691gg- cokolwiek to znaczy), komórki NK 17% ( norma od 7-24) w teście IMK są jeszcze takie współczynniki jak limfocyty T,B, helper,supresor- wszystkie w normie, współczynnik h/s CD4:CD8 podwyższone o 0,2%....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek ja mam niecałe 13% i zgodnie z normami (przynajmniej wg Provity) to za dużo o 3%. Ale to tylko takie info od mojego immunologa bo każdy badanie wykonuje inaczej i inaczej interpretuje. Ja z powodu mojego wyniku mam więcej wlewów z intralipidu i jak zajdę to wlewy do 32 tc będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Janosz napisała mi, że powinnam przyjąć intralipid jak najbliżej krio a najlepiej by było, gdyby udało się przyjąć dawkę w dniu krio. Żeby to było w tym samym dniu to musiałabym umówić się w GynC... A nie wiem czy by mi podali 200 ml razem z rozpuszczalnikiem. Ale decyzję podejmę w poniedziałek jak będę wiedziała, kiedy będzie krio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziewczyny, znowu to samo! :( Beta 13,38, niższa niż nawet progesteron! :( Tak jak ostatnio, z tymże ostatnio miałam 16 i 3dniowe zarodki, teraz miałam blastkę... dlaczego one odpadają????? Żyć mi się odechciewa :( Anetko, gratuluję, należy Ci się i cieszę się że choć Ty masz szczęśliwy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita, ale to dlaczego to źle, ze beta Ci taka wyszła, przecież wydaje sie ze jest pozytywna... Może tym razem nie będzie spadała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no co Wy, to oznacza ze ona już spada :( To jest 10 dpt po transferze 6dniowej blastki, na moje oko beta powinna być już dobrze 3 cyfrowa.... zresztą ostatnio przecież było tak samo, nawet lepiej, bo wyższy wynik a komórki młodsze... Po prostu wiem, że to koniec, te zarodki są tego samego sortu, wszystkie, także spodziewam się że te 2 zamrożone co wezmę w czerwcu, to będzie to samo :( Te zarodki moim zdaniem po prostu przestają się rozwijać tuż po implantacji :( Pewnie plemniki, a może i komórka nie dają rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×