Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Dziewczyny witam I melduje sie ☺ Sil bardzo mnie zmartwilas tym ze Dr M nie ma w piatek nikt o niczym mnie nie poinformowal a ma wypisac mi stymulacje. Muszę jutro tam zadzwonić pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojowniczki moje czy któraś z Was brała akupunkturę w Gyn? Przed crio zastanawiam się czy skorzystać....już nie wiem czego się łapać by nam się udało...Tymczasem pozdrawiam z nocki na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika ja we wtorek ma wizytę u M. i zobaczymy co powie. Tyle, że ja w maju wyjezdzam na dwa tygodnie z Polski i nie wiem czy w maju uda mi się Go zabrać. A Ty kiedy się wybierasz na wizytę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik ja planuję z niej skorzystać. Ale nie jestem jeszcze zupełnie przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik ja mam przyjść jak dostane okres w 9-10dc na podgląd czy jest cykl owulacyjny. Ja jak odebrałam betę to pojechalam do gyn i dr.rozpisał mi leki na nowy cykl wiec czekam na @ i będę ruszać i tak jak ja to liczę to wypadnie to chyba na poczatku maja. A pytalam sie dr.M jak sobie mogę pomoc jeszcze to powiedzial ze porozmawiamy o tym na wizycie podglądowej ;) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, jak się zgłosisz tutaj na forum, to proszę daj mi znać, jak to u Ciebie było. Dostawałaś coś na wyciszenie, i jak i kiedy zaczęłaś stymulację. Bo ja to chyba nic w tym miesiącu nie zdziałam, bo dziś mam trzeci dzień okresu po odstawieniu antykoncepcji, w poniedziałek 11.04. - Warszawa wizyta i mam mieć ten scratching i potem już nie wiem. Kurczę, nie wiem czy to na maj nie przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak ja od pierwszego dc miałam antki logest, w 12 dc miałam tę histeroskopię i streching endo+ intralipid po zabiegu miałam 3 dni przerwy nic nie brałam w tym czasie dostałam lekkiego krwawienia takiego jednodniowego a na 4 dzien(czyli 16 dc zaczełam stymulację) mysle ze jak teraz zrobią ci ten streching to z tobą moga pdobnie postąpic wiec do konca kwietnia mozesz juz miec po punkcji i transferze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, czyli jeżeli dobrze kumam, to tak jakbym miała w tym miesiącu dwa razy krwawienie, bo pierwsze po odstawieniu antyków, i teraz jak coś po tym scratchingu? Bo ja już mam jakieś zakręcenie w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie ja tak miałam bo samym koncem lutego dotałam @ a potem po odstawieniu anty, ale to drugie krwawienie było naprawde minimalne, po samym zabiegu tez mi troche poleciało, ale wiesz wtedy ta sluzówka jest celowo uszkadzana wiec coś musi polecieć :) nie denerwuj sie wszytko bedzie dobrze ja sie czuję ok zadnych objawów typu bóle, ciągniecie czy coś pierwszy dzien po transferze mało odpoczywałam i miałam mega nerwowy dzien z powodu braku tego utrogestanu w czeskich aptekach ale teraz juz ok wogóle nie czuję ze to juz po i teraz czekanie na wynik, wogóle mam takie poczucie ze to wszytsko dzieje sie obok mnie jakbym jakis serial oglądała...masakra odrealniona od rzeczywistosci jestem tym razem. Dorociak przypomnij mi ty masz wizyty u tego Dwornika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja też się melduje :) dzisiaj zaczęłam antyki :) w końcu do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina a powiedz mi jaki koszt tego leku w Czechach? I co z receptą? Bo może też zamienię lutinus na ten czeski. Ritta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rita normalnie respektują polskie recepty koszt to 177 Kc, ale teraz jest jakis problem na hurtowniach i w zadnej aptece nie mieli tego leku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dołączam do was :) Jestem pacjentką dr M, o dziecko staramy się od 3 lat, niedługo zaczynamy przygodę z ivf .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
To i ja się melduję. Od 6 dni na gonapeptylu. Mam nadzieję, że do 3 razy sztuka, i długi protokół przyniesie nam szczęście i lepsze komórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Poszłam na sposób i przyjechałam wcześniej na badanie krwi, dr M mnie zobaczył i powiedział że mnie przyjmie od razu więc do dr Cz nie idę. Komórek jest sporo wg mnie przynajmniej po 4-5 w jajniku i większe niż w sobotę. Teraz czekamy na wyniki krwi. I będzie decyzja kiedy punkcja, pan dr M mowi że środa lub czwartek. Odwołałam w Provicie intralipid, przepisalam się na piątek, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak catarina, u dr Dworniaka jesteśmy. Daliśmy mu szansę, ale zareagowałam po wizycie i napisałam maila do P. Basi, że nie jesteśmy zadowoleni, bo my narobiliśmy się badań, a on nawet w nie nie popatrzył. No mail na pół strony, ale co mi tam. My też nie małe pieniądze zostawiamy, bo oni życzą sobie badania, to robimy. Mąż teraz ma zrobić jeszcze jakieś badania dwa za 500 zł, czyli mamy prawo wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb, czekam z dużą ciekawością na wynik tego działania które podjęłyśmy razem z Panią dr J. Bo idziemy podobnie, wszystkie suplementy i intralipid. Mam nadzieję że się uda nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej kochane staraczki ja mialam w piatek miec wizyte u dr m serio go nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@tasia1989, leczymy się w klinice GC od maja 2015, wszystkie wyniki w normie, 2 iui nieudane, we wrześniu mieliśmy podejść do ivf z programu rządowego, jednak w lipcu u M zdiagnozowono ureaplasmę, której się dość długo pozbywaliśmy. Teraz jest wszystko dobrze, 3 miesiące starań naturalnych, niestety nieskutecznych. Czekam na @ i zaczynam brać ovulastan na wyciszenie. Do ivf podchodzimy komercyjnie, zastanawiamy się jeszcze, czy wybrać pakiet 2+1, czy tylko 1 podejście. Bardzo liczę na to, że skoro wyniki mamy dobre, to ivf nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie dzisiaj zaczełam ovulastan, my bierzmy program 2+1, chociaż ja mam mieszane uczucia co do tego, ale niech się dzieje co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzwonilam do Gyn i jezeli ktos ma zamrozone zarodki w ramach refundacji to ma prawo po nie wrocic nawet w nast roku bez ponoszenia kosztow za transwer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia1989, i jak się po nim czujesz? Słyszałam, że samopoczucie po ovulastanie może być różne. Też bardzo chciałam 2+1, ale tam jest tyle dodatkowych kosztów, że obawiam się, że nie będzie nas na niego stać, ale decyzja jeszcze nie jest podjęta. Będziesz szła długim czy krótkim protokołem? też jesteś pacjentką dr M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie nic mi nie jest, zawsze brałam na noc takie leki,a teraz wziełam z rana i nic, żadnych mdłości nic. O jakich kosztach dodatkowych mówisz? Jak to przeanalizowałam to w sumie wychodzi taka sama suma jeżeli by podchodzić pojedynczo. Tak, jestem pacjentką dr M :) idę krótkim, pod koniec antyków mam iść po wypisanie stymulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia1989, mam na myśli mrożenie, transfery, leki, za które tak czy siak się płaci. Tyle, że w programie 2+1 na strat trzeba mieć myślę co najmniej 20-30 tys. A przy pojedynczym liczę na koszty 12 tys. - 15 tys. z lekami, transferami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedyncze podejście wyjdzie Ci ok 7400 + leki bo wizyty i badania masz w tym czyli tyle samo co w programie tyle że 3 próbe masz za darmo w tedy. Musicie sobie to przemyśleć, my juz jesteśmy zdecydowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Dziewczyny dzwonilam d gyn I faktycznie czwartek piatek dr m nie ma ja sie przepisalam na sobote powiedzcie mi czy ktoras cos wie czy rozpisuja jeszcze teraz stymulacje czy maja jeszcze kase bo mi od wizyty sobotniej zostanie 5 dni antykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pojedynczym podejściu każda wizyta jest płatna. Chyba 80 zł + badanie hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×