Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

dziewczyny mam do sprzedania Fragmin 5000 jm 0,2 jedno całe opakowanie+ 2 dawki z poprzedniego termin ważnosci do 03/2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie strony przeskakują ekspresowo. Ale na poprzednim nie przeskakiwały tak już przy 300 stronie. To by oznaczała, że dość często powinnyśmy odnawiać wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Sil... powodzenia jutro, daj znać po. Ten fragmin jest straszny... najgorszy z tego co mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina ale fragmin dość długo trzeba brać.! Dlaczego już sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
A to ten fragmin zawsze przyjmuje sie po transferze czy punkcji? Masakra, ja już nie wiem gdzie te zastrzyki robić. Mam brzuch w siniakach i jak widzę igle to mam dość :) brakło mi menopuru i poprosiłam w GC o strzykawkę do tego żebym nie musiała jeździć po aptekach i tam jest minimalnie grubsza igła, dobrze, ze jutro ostatni zastrzyk menopuru bo jak wbijam to aż mi skóra trzeszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Sil będziemy w podobnym czasie robić betę. Ja mam punkcję albo w pt albo sb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wbijam fragmin juz 2 miesiące ... Codziennie !! Mam wbijać do konca 1 trymestru. Tragednia siniaki i boleści. Juz nie zbieram waleczka skory. Tylko wbijam bezpośrednio.. Czasami tak mniej boli he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek... Fragminu pierwszą dawkę rano następnego dnia po punkcji aż do wykonania testu. Jak beta ujemna - odstawic. Jak dodatnia - brać dalej aż do wizyty u lekarza. Ale boli strasznie i te igły jakieś grusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuszki fragmin mozna robic tez w udo dokladnie przednio-boczna czesc uda. Pewnie znajdziecie filmik na necie. Ja jeszcze robie w brzuch. Sadelko jest wiec jest w co wbijac. Siniaki schodza ale jest ich mniej niz na poczatku. Wypuszczam pecherzyk powietrza z fragminu i jest o niebo lepiej. Kto wie moze za jakis czas przerzuce sie na klucie uda. Sil owocnego jajcobrania i kciuki za mnostwo zarodkow Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Masakra do końca 1 trymestru??? :) ale mogłabym nawet 10 zastrzyków dziennie robić byle sie udało :) a ile kosztuje fragmin ze zniżka i bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86gość
A po co komu ten fragmin skoro on jest stosowany przy zakrzepicy żył ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na znizke duuuzo taniej. Bo chyba ok 15 zl. Ja dostalam fragmin teraz ze znizka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku znacznie lepiej się dziś czuję i ciała noc przespalam :)..a ty jak się czujesz? Jak brzuszek boli jeszcze? ..jesz ananas? :)..Sil powodzenia jutro na punkcji:) na która masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil i przyszedł czas na Ciebie :) nasza Ty Mentorko i Skarbnico Wiedzy! Z in vitro to już możesz doktorat napisać a ode mnie masz medal za cierpliwość na odpowiadanie na wszelkie pytania nawet po raz milionowy! Buziaki i trzymam kciuki jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sil - trzymam kciuki za transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
A mnie znowu wcięło długi post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Smutasek Catarina - za pozytywne bety w czwartek i piątek trzymamy kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
My po wizycie maluszki mają się świetnie mają już po ok 300 gram. Niestety najprawdopodobniej wdala mi się cukrzyca ciążowa musimy zrobić test tolerancji glukozy wcześniej mam nadzieję ze nie wyjdzie źle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... dobrze, że już u Ciebie lepiej. U mnie bez zmian brzuch pobolewa, ale nie jakoś bardzo więc luz. Już odliczam dni i chciałabym, żeby był piątek (to czekanie jest ciężkie ). Rozmawiałam ze swoimi "dziećmi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Słoneczko trzymam zatem kciuki! Też Cię kojarzę w takim razie i pozdrawiam - u nas trochę mniejszy młyn niż w Katowicach więc łatwiej o obserwację:) Mam podobny plan, ale mam nadzieję, że na trzecie podejście uda się nam jeszcze załapać w Gyn, w tym tygodniu zaczynam ostatni cykl antyków więc kto wie...Co do UM też słyszałam, że podobno dadzą wszystkim (mamy numer 22 ) więc oby! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na sali "przed i po" W karcie co zrobić z dodatkowymi (ponad 6) komórkami dr M kazał wpisać nie dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr M powiedział że najpewniej przypisze mi leki przeciwko hiperce i transfer najprawdopodobniej w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil powodzenia Kochana :) dah znać po , bo nie będę się mogła doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Ciociakachna nie chce cie stresować, ale z rządowego w Gyn na III nie ma szans- właśnie sie w pon dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×