Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Estradiol 2710, Progresteron 1.05 Punkcja w środę o 9:00. Dziewczyny jaka jest norma dokładnie progresteronu? Bo nie wiem czy będzie transfer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil spokojnie, mi dr m mowil., ze progesteron max 1,5. Nawet jak troche przekracza to wyznacznikiem jest endometrium. Pozdrawiam i trzymam kciuki Marysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrina mam ważne pytanie jaką metoda miałaś teraz zapladniane komórki? No nam dr oznajmil ze jak dzisiaj nie zrobimy fragmentacji dba plemnika i czegoś jeszcze - łącznie 500 zl , to nie zrobi nam IMSi bo nie będzie wskazań, a poprzednie miałam IMSi :( załamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie 80 wizyta i ok 70 dwa badania hormonów na każdej wizycie. Dostałam cała rozpiskę od Pani na recepcji. Jezeli brac pod uwage dwie procedury to wychodzą tak samo czy osobno czy w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope, nie wiem jaką metodą bo dr nic o ty mnie mówił poprzednie dwa mielismy IMSI bo u nas słabe nasienie jest. chyba napiszę do p. Basi i to by mi posłała protokół z zapłodnienia,u kogo ty jesteś też u Dworniaka jak Dorociak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Trochę optymistycznych wieści przy poniedziałku :) Muszę Wam dziewczyny powiedzieć, ze byłam dzisiaj na wizycie w Bb i ponoć jest dużo pozytywnych bet, ostatnio się posypały i to właśnie z programu 2+1 i za pierwszym podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Tasia szłam teraz krótki protokołem i za leki łącznie zapłaciłam 3160 zł. Jestem w 3 dpt. Musisz odłożyć więcej kasy bo leki są w kosmicznych cenach:) Sil będzie dobrze, zobaczysz :) Smutasku podziwiam Cię, że chodzisz do pracy :) Mnie szefowa po pierwszej nieudanej próbie od razu kazała mi iść na L4 i nie przejmować się firmą/sprzedażą bo są sprawy ważne i ważniejsze, a oni beze mnie dadzą radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to super wieści Kasiurek86 :) Rubineye a jakie miałaś dawki przepisane ? Na leki to soobie tak ok 5000 przekazałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope83 nie panikuj, i nie załamuj się - dr Dworniak i dr Rokicki to dwie inne osoby, każdy ma inne podejście. Mojemu mężowi tez kazał zrobic te dwa badania. Ale nic nie mówił, że nie zrobi transferu. No ale my chyba idziemy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina, no ale musieliście zrobic jakieś badania nasienia? Bo jak nie, to znaczy że nie mieliście tak jak u nas dr Dworniak wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak nie robiliśmy zadnych dodatkowych badań nasienia u nich dostarczylismy dokumentacje z Gyn, oraz badania które zapisała p. Basia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do transferu to powiedział, jak zapytałam kiedy, że decyzja bedzie w środę.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni normalnie sobie leca ja dzwonilam dzis o 8 rano i powiedzieli ze Dr M przyjmoje normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mi wypisze stymulacje jam drM nie ma?????? Jestem zalamana MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Ledwo żyje a do 18 w pracy jestem 2 noce nie przespane mam nadzieję że dziś się wyspie..przy pojedynczym podejściu płaci się za usg i badania niecałe 150 usg 80 progesterol 20 i jakieś jeszcze jedno ok 26 ..smutasek jak tam w pracy? Jak się czujesz? Masz ciężka pracę czy taka w miarę lekką? Uważaj na siebie i maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co jeśli transfer wypada w niedzielę?jest przesunięty na poniedziałek? Czy podają też zarodki 4 dniowe czy tylko 2-3-5?.. pierwszy podgląd jest w 6dc a kolejne co ile są ?Tak mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Tasia Gonal 75, Menopur 150. To dobrze, że masz zapas finansowy bo zawsze coś może pójść nie tak. Ania -a jakim protokołem idziesz? Pierwsza wizyta w 6 ds, potem w 9 ds - tak jest w przypadku krótkiego. Mabo - dr. Cz - ostatnio jest bardzo miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania przy dlugim mialam podglad w 6ds,9 ds,11 ds. W 13ds punkcje.W 16ds transfer...to bedzie jutro. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
To i ja się zamelduje i przesyłam Wam ciążowe wiruski ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :) u mnie już 3 ds (gonal 150). W środę mam podglądanie i mam nadzieje że w końcu coś się zacznie dziać w tych moich jajnikach... idę krótkim protokołem. miłego popołudnia dziołszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye... jutro będzie tydzień od transferu więc czas najwyższy wrócić do pracy (przynajmiej myślę o czymś innym) ale strasznie ciekawa jestem wyniku bety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
No niestety miałyście racje,jestem po wizycie u dr.M i nie ma szans na trzecia próbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... ogólnie czuję się dobrze, albo chce mi się spać albo zaś nie mogę usnac. W pracy ok ☺ na szczęście nie mam pracy fizycznej więc luz. A nikomu nie udało się mnie dzisiaj w****ic :-). A Ty jak przeżyłas dzisiejszy dzień w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania w GynC 2,3 i 5 dniowe. Jakby mialo wypasc w nd to kombinuja chyba ze stymulacja,zeby nie wypadlo...wbijesz sie w 2,3 lub 5 na pewno. Ja drugi raz w 3 bede miala. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sloneczko a to kwiecien dopiero... :-( Mozna powiedziec ze program do czerwca "nie dziala". :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się zgłaszam :) nie wiem która z was pytała Basia czy Iza ale mały w czwartek miał 2800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×