Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Dziękuję za odp chciałam wiedzieć bo puznie problem z wolnym w pracy..:/ ja będe szla krótkim protokolem bede brala gonal 75 :/... a to dobrze smutasek ze nie masz ciężkiej pracy :)..ja jakoś przeżyłam dzisiejszy dzień...Ale czuję się fatalnie i śpiąco :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Smutasek kiedy zamierzasz robic betę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to dodało się czy nie. Jeszcze raz powtórzę. Dziewczyny te co były u dr Grygi, jaki kod rozpoznania wstępnego miałyśmy napisany? Bo nie wiem czy mój lekarz dobry wpisał. Dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam forum na kom. i przypadkiem wcisnęłam "zgłoś". Nie wiem nawet kiedy. Nie wiem czy to coś powoduje. Kurde. Ja czekam na @ dzis 2gi dzien po skonczonych antykach wiec lada dzien powinna sie pojawic no i zaczynam kłucie. Nie wiem, jakos dziwnie spokojnie do tego podchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawianki rozpisalslam się wcześniej, ale teraz widzę, ze musiałam nie dodać, ogólnie to było spoko - Dworniak odpowiedział mi na wszystkie 15 pytań które sobie spisalam bo zawsze zapominam o czymś :) wytłumaczył jakim protokołem pójdę i już wiem że tak jak Dorciak dlugim, bo już dzisiaj kazał wziąć Gonapeptyl, ten screching przesunął na następna wizytę czyli 18.04 , oczywiście lekarz i laski w rejestracji ostro upierali się, ze jest płatny, ale ja upierajac się ze nie trafiłam do Pani Basi i stanęło ze na pewno jest bezpłatny he he :) powiedziałam że wiem od znajomej która też przeniosła się z Gyn :) jak to dobrze, ze jest to forum :) ogólnie mam wrażenie że chcą wycisnąć dodatkową kasę - zadzwonię jutro do znajomej embriolog i zapytam o to badanie nasienia bo mimo że lekarz kazał zrobić dzisiaj twierdząc, ze ilość dni abstynencji nie ma znaczenia, to labo powiedzialo ze ma i ze bez sensu je dzisuaj robić :( ogolnie to nie wiem jaki jest sens tych badan - bo jak jest to zrobie i do MZ też napiszę czy tak powinno być, ze zlecaja płatne badania, brakuje mi Gyn , te babki z recepcji są tu straszne :( a położna nie chciała mi zrobić zastrzyku , bo nie miałam kartki od lekarza .... masakra, mogłam sobie zrobić w pokoju zabiegowy przy niej, Ale ona nie mogła. ..porażka :) a kleju tu nie stosują - koszt 250 zl , Dorciak na pewno będziesz miała transfer w kwietniu jak ja , bo jesteś 4 dni przede mną, a mi już powiedział że wizyty będę miała 18.04 start właściwej stymulacji, 22.04 i 25.04 podgląd i 27 najprawdopodobniej punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak ja nawet nie wiem jaki miałam kod do Grygi :( Dziewczyny a jeżeli któraś z Was wie po co się robi fragmentacje dna plemnikow i MSOME 6600 to proszę o info , bo koszt tych dwóch badań to 500 zl i mam dylemat czy nam to jest potrzebne- i co się robi z wynikami - w sensie czy tylko stosuje się IMSi czy jakaś terapię się stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Udało m się dodzwonić na Invimedu i powiedzieli że "przejmą mnie". Dziękuję za info o Warszawie. Czy któraś z Was przechodziła do innej kliniki - na czym to polega?I czy możecie polecić jakiegoś lekarza w tej klinice? Z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Dziewczyny mam pytanie- czy mając potwierdzone NK robilyscie może w ciagu całej diagnostyki badanie z krwi na przeciwciała przeciwplemnikowe? Bo mam te przeciwciała i zastanawiam sie czy jest sens brania intralipidu z tego powodu, lekarz mówi ze jest to podstawa, ale badań NK nie robiłam i zastanawiam sie czy go sie wiąże ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko dobrze ze sie dodzwoniłas, musisz teraz isc do gyn poprosić o dokumentacje do przeniesienia hope to co ty miałaś tyle pytań? dobrze ze wiedziałaś ze nie nalezy za to płacić, no cóż kazdy lekarz ma inna metode na naciąganie kasy niestety my tez za tą histeroskopię sie wykosztowaliśmy. a powiedział ci czym sie bedziesz stymulować...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb to kiedy punkcja?W środę? Hope83, my też mamy te badania nasienia, ale powiedz, nie pytaliście się czemu one służą? Bo nam powiedział tylko tyle, że to sa badania pod bardzo dużym powiększeniem nawet 6000 do 8000 razy i pozwoli zobaczyć ile jest jakich jakościowo i pod względem budowy plemników i wybrania tych najlepszych do zapłodnienia. mój M. też nie jest zbyt zadowolony z tych badań, a raczej ich ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to witamy w gronie Warszawianek :) Kasiurek ja teraz robilam NK , a przeciwciala przeciwplemnikowe robilam 2 lata temu - to w sumie inne badania, bo tak naprawdę przy in vitro problem przeciwciał plemnikowych jest wyeliminowany, bo podają Ci gotowy zarodek, Catarina powiedział nazwę leku o którym nie słyszałam w Gyn , ale nie pamiętam teraz nazwy , jak będę 18.04 to wtedy mi przepisze leki po badaniu hormonalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w domu mam zwolnienie lekarskie, odpoczywam w czwartek beta, boje sie jak cholera a ty testujesz w piatek, miałaś transfer razem ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Provity zapisałam się na piątek. Ale co będzie - nie wiem. Jak odwołają transfer to i tak muszę chyba wziąć wlew, ale będę się konsultowała z dr Janosz. Jak ustalą transfer na piątek, to wezmę wlew w czwartek w GynC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak z tego co zrozumiałam dr D to te dodatkowe badania nasienia mają służyć do dobrania procedury zapłodnienia - najlepsza jest IMSi, Ale zrobi nam ja tylko wtedy jak te badania wykażą ze coś z plemnikami jest nie tak - tylko ja w Gyn miałam za 1 i 2 razem IMSI i nie było z tym problemu, a tu mam mieć gorszą metodę jak nie ma wskazania; Ale przecież jest jakiś powód ze nie jestem w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny - moje macice wyzwolone :) Catarina, Smutasek - będzie dobrze!! Proszę myśleć pozytywnie. Sil super - to już tak niedługo. Ja dzisiaj dzień drugi gonalu - wszystko ok. Spokojnej nocy! Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Hope tzn. Ze miałaś dodatnie przeciwciała 2 lata temu, a teraz pozytywny wynik NK? Pytam bo p. Dr mówi, ze to sie może łączyć, i owszem przeciwciała omijamy za pomocą invitro ale jak są tzn. Ze NK tez mogę mieć, dlatego jestem ciekawa czy dziewczyny, które maja dodatnie NK mają tez przeciwciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek, ja p/c.p plemnikowe mam ujemne, a NK 13 %. Stosuję na nie intralipid. Byłam już na pierwszym wlewie. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Melduję się i ja. Warszawianki kolejna wizyta 25 kwietnia i wredy już zaczynamy ciekawwa jestem co i jak . hope jak dobrze doczytalam ty też 25 jedziesz a na którą bo my na 15.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie w kolejnym pięknym wiosennym dniu :) Wiecie o czym sobie pomyślałam tak przy tym ładnym poranku? A jakby tak taką zbiorową modlitwę za nas???? W jednym dniu wybiera jedna z nas i każda gdzieś w ciągu dnia odmawia taką modlitwę. Ale potem pomyślałam sobie, że chyba zostałabym zjedzona. Bo sama mam wzloty i upadki, raz wierzę, raz się odsuwam. Więc nie proponuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Słoneczko a nie próbowałaś z miejskim dofinansowaniem u nas w UM? Byłaś wczoraj u dr M? Może się widziałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Dziękuje Dorciak za odpowiedz, w takim razie jedno z drugim nie ma nic wspólnego- myślałam, ze to sie jakoś łączy ze sobą, a widać niekoniecznie. Jutro jadę do Katowic na 11:30 na podglad i bede wiedziała kiedy punkcja. Chciałabym transfer 13-go bo mam wtedy urodziny, ale chyba sie nie uda wstrzelić i bede miała 11 albo 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×