Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Dzieki Catrina, Nikita ja jestem u Grygi jutro o 14:15 , więc niestety się nie spotkamy, dzisiaj z tym moim MTHFR byłam jeszcze u genetyka i zalecila mi foliany,zmetylowana Wit B12, acard i heparyne jak będę w ciąży i podróży. Teraz biore 15 mg kwasu foliowego - już sama nie wiem, pokaże jutro jej opinie Grydze - zamierzam w takim razie brać i foliany i kwas foliowy jak dotychczas. Sil a Ty robiłaś te wszystkie badania immunologiczne? Może tu gdzieś jest przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek85 nie wiem skąd ta znajoma ma takie statystyki. Naprawdę, lepiej takich lasek nie słuchać. Jasne że ciąże z ivf mają podniesione ryzyko, a ciąże w ogóle do 12 tc mogą zostać poronione. Po to na siebie uważacie. ania609 w dniu punkcji nasienie nie może mieć więcej niż 5 dni, ale nie może być młodsze niż 2 dni. Więc wiesz… musisz się w ten przedział czasu wpasować. Albo mąż będzie musiał sobie jakoś inaczej poradzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, że to głupoty. Dzięki dziewczyny, ale tak mnie wkurzyla, że myślałam, że zwariuje. Kasiurek...ja czułam się normalnie jak na okres. Plamień dostałam przed beta, ale to przez niedobór progesteronu. Dlatego betę robiłam w 9dpt. A Ty jak się czujesz? To w sobotę betujesz czy w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku a jaki wysoki mialas progesteron.? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam plemienia w 3-4-5 tc. Wynikały one z nadżerki . Nie byly one notoryczne ani tez nie byla to czysta krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny, ja przy lutinusie używałam na zmianę vagisan i mucovagin. I zero podrażnień czy infekcji. Pierwszy raz spokój miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj mam 3 ds I zaczynam "czuć " moje jajniki zaczynają pobolewac czy to normalne? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem smutasku...ja przy drugiej becie 60 mialam prg... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mabo pewnie rosna!!! ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Mabo ja zaczęłam czuć jajniki ok 5 dnia stymulacji, ale to tak trochę. Smutasku czuje czasami lekkie ciągnięcia w jajniku i macicy, ale to rzadko. Plamienie tez nie mam. Zrobię betę w piątek. Chce wiedzieć przed weekendem. Jak nic z tego nie będzie, to ide sie w sobotę zrelaksować na grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
P. Dr twierdzi, ze dzień transferu to już pierwszy dzień, który sie liczy wiec 10 DTP to czwartek, ale poczekam do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Mi mówiła żebym zrobiła 12dpt od dnia transferu czyli w sb, ale ze w sb jest gyn nieczynne w Bb wiec podjade w pt. Mogę jechać do labo w sb gdziekolwiek, ale jakoś tak lubię tam te panie, ze wole w miłej atmosferze dostać ten wyrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wiem ze od nastepnego Transfer to dzien 0 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Czy 10dpt czy 11, to i tak już coś powinno wyjsć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Powiedzcie mi czy któraś z Was wie jak zalogować sie na kafe w przeglądarce na tel? Bo wkurza mnie to ciagle wpisywanie loginu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Tez mam taki plan :) jak będzie pozytywna to obleje to świeżo wyciskanych sokiem pomarańczowym :) a jak negat to sie n@pierdo{£ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Pije codziennie bo lubię :) ale nie ukrywam, ze muszę dokupić bo w razie czego z vodką tez dobrze smakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Nie wiem co mam zrobić żeby przy pisaniu z tel pokazywało mi stopkę i żebym ciagle była zalogowana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba mi sie w końcu udało zalogować. Test :) jak będzie stopka to super, jak nie to trudno :) zaczyna mi promieniować jajnik w stronę uda/pachwiny- hmm przed okresem tak czasem mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek dlaczego w sobotę gyn będzie czynne?ja prawdopodobnie mam mieć w tedy punkcje:/...ja wogole nie czuję jajników a dziś jest mój 10dc..tzn ze słabo rosną?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania w sobotę gyn jest nieczynne ale w bielsku :) Jesli miałabys punkcję w sobotę a ja transfer to sie zobaczymy moze. Byłaby dla mnie 2ga doba choc wolałabym podane w 3 ale to wypada w niedziele. O ile oczywiscie będzie co podac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czułam jajniki bardzo wczesnie, az do dzisiaj i myslałam ze sa tak wielkie a widzisz na usg wyszło co innego. Nie ma reguły. Nie martw się. Jutro masz usg wiec nie stresuj sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Kasiurek pisała o GynC w Bielsku chyba :) GynC w Katowicach jest czynne, nie stresuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ok dzięki :p..wiem że ze mnie panikara :p..ciekawe co mi powie w czwartek i czy w sobotę bedzi dr M..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×