Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość smutasek85
Kasia...mam 5tc3 dzień. Teraz chodzę do dr P. bo w ciazy wolę mieć dłuższą wizytę. Catarina...wizytę mam 5.05 też dostałam pełno badań do zrobienia. Dodatkowo luteine pod język:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stuka mam dziś wizytę po 18 dopiero :) aż się boję ..ciekawe czy można mieć swoją piżama czy muszę od nich mieć?..a kto Ci robil punkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z M przechodziłam. Taki chudzielec :P Ania pizamke dostaniesz sexi przeswitującą. Nic nie przynosisz swojego. Ja dostalam po punkcji kroplowke bo pobrali duzo pecherzykow. Awarynie przeciw hiperstymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten doktor to niech sie zdecyduje... bo raz mowi ze blastka i 3 dniowy to to samo to blastki tez maja 40% szans na zagniezdzenie... a raz ze one silniejsze sa. To jak wytlumaczyc to ze kliniki ktore transferuja ttlko blastocysty maja taka sama badz mniejsza skutecznosc niz kliniki ktore sa zwolennikami transferowania 3 dniowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce przeswitujacej piżamy :(..ja chce swoją ..będę się krepowala jak cholera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ona nie jest bardzo przeswitujaca! Taka granatowa. Poza tym nie paradujesz w niej tylko ubierasz, kładziesz sie na łózko ,zakładaja wenflron. Przed zabiegiem tylko przechodzisz do sali obok do okienka a pozniej kładziesz sie na fotel. Nic sie nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie Ania,pizama jest ciemnogranatowa,wszystkim takie daja,majtusie zdjelam bezposrednio przed wejsciem.Nic sie nie martw tak kazda jest tak przejeta ze nie zwraca uwagi na inne,a dla lekarzy to chleb powszedni ;-) Ja mialam pobrane 2 jajka i tez dostalam kroplowke i z tego co mi powiedziano to byly w niej przeciwbole srodki-ketonal. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, Wesołku!!! cudowna wiadomość! Lepiej być nie może, jesteś szczęściarą. Trzymajcie się cieplutko i rośnijcie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula no wynik jeszcze lepszy niż moje 19 :) super! Smutasek gratulacje, oby tak dalej :) Ja po wizycie, w Gyn po 15 nie było żywej duszy.. no i faktycznie po punkcji może być szybciej okres więc jeśli się rozkręci to podobnie jak Sil, biore estrofem i encorton. Dodatkowo kupiłam sobie castagnus i wiesiołek. w 9 dniu na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula a dlaczego Tobie zapłodnili wszystkie 12? dobrze zrozumiałam? a mi tylko 6...niby zgodnie z ustawą ... już nic z tego nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 jaj to nie jest jeszcze tak duzo- ja z kasia znamy dziewczyne ktora za kazdym razem ma ponad 40 o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula...właśnie widziałam takiego chudzielca :-) Aniu... pizamki są ok. Nic ze sobą nie bierz. Daj znać po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies bo przy 3 procedurze z rządówki zapładniają wszystkie. Po 1 i 2 stymulacji tylko 6. Smutasek szkoda ze sie nie rozglądałam bo moze bym Cie skojarzyła. Jak juz wyszłam po kroplówce i czekałam na wizyte do dr Cz to jeszcze byłas w poczekalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula...tego nie zaobserowalam jak wracałas :-) ja widziałam tylko chudzielca z M i zwróciłam uwagę, że położna chyba mowila, że idzie kroplówke podać czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek ale świetna wiadomość!!!!! Gratuluję!!!! Dziewczynki czy wiecie może który lekarz jest w sobotę?? Mam wizytę przed crio..pierwsze podglądanie.. Mam nadzieje ze cykl jest owulacyjny. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhm ..ale skoro ja nie jestem w rzadowce tylko prywatnie i to moje 1 podejscie to tez tylko 6 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko czy nastrój już lepszy ? Fajnie ze jednak jesteś :) nam też się sypie auto, ale też odlozylismy zakup na długi długi czas ... dr powiedział ze ten wynik mam niekompletny - dzwoniłam parę dni temu do labo do Provity i rozmawiałam z Panią, która zajmuje się tym badaniem i powiedziała, ze takich danych nie mają, a nie ze są w innym rozszerzonym badaniu, dr powiedział ze cytometr za pomoca ktorego wykonuje sie badanie na pewno pokazuje takie dane, tylko oni chyba ich nie spisują, bo zwróć uwagę, ze wynik jest napisany przez kogoś na kompie, a dr tłumaczył ze wyglada jak papier z kasy fiskalnej, Madziu nic się nie martw i nie porównuj z poprzednimi próbami, bo objawy mogą być naprawdę różne - uwierz w kropka , Smutasku gratuluję :) Sunshine 3mam kciuki zeby zaplodnily i podzielily sie wszystkie 3 komorki - a teraz nie smuc się proszę - wiem co czujesz ja przy 1 procedurze miałam 3 komórki, a przy 2 tylko jedną, ale wiem, ze dziewczyny czasami przy jednej komórce zachodziły bo była to właśnie ta jedna i postaraj sie wlasnie tak o tym myśleć , Dziewczyny czy podczas stymulacji mozna brac aspiryne? Coś mnie dzisiaj rozkłada i bardzo się stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku-wesołku, co za cudowna wiadomość!! Ale zazdraszczam bliźniaków, wspaniale!! :) Aguuula, no widzisz, tak się martwiłaś a wyhodowałaś tyle jaj ;) Jak na wielkanoc hehe, oby teraz się jak najwięcej zapłodniło to będzie potem fajna rezerwa do mrożenia :) Madzia, Ty po crio jesteś przede mną, jak samopoczucie? :) Przypomnij mi, miałaś 1 czy 2 zarodki podane? Aniu, pod tą szpitalną koszulinką możesz mieć stanik i krótką koszulkę, ja tak mam za każdym razem :) Don't worry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu i jak tam wizyta? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po wizycie i nie bede miala punkcji w sobote bo sa za male znowu nam dopisane zastrzyki do soboty w sobote dr.Cz. zadecyduje czy punkcja bedzie w poniedzualek czy jeszcze nie...:( Lalika w sobotę będzie dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×