Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Sunshine glowa do góry musisz wierzyć będzie dobrze! Polly idziemy razem ja też jutro 6 ds jakie masz dawki? Ja mam po 75 menopur I goal czuje cały czas ból w brzuchu i jajnikach.Aniu jak twoje jaka? Agula 21 kurcze b dużo ciekawe czy będziesz miała transfer trzymam kciuki żeby ładnie się dzieliły pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
152409 to jest wycofana partia jeśli numer jest inny to spokojnie możesz kupić ten utrogestan Agula trzymaj się MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem 6:dzień po crio mega boli mnie brzuch jak na okres a biorę nospe 3x2, miała tak któraś? :( jak się nie udało tez tak miałam :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy mieli bliźniaki :-) beta z dzisiaj 29998. Serduszek jeszcze nie ma, ale wszystko póki co jest ok. Dostałam kolejne L4 więc o pracy muszę zapomnieć. Mój mąż nałogowo Nas czyta...chyba został Naszym fanem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula. ..ales zaszalala. O której byłaś w klinice? Aniu...jak u Ciebie? Kasiurek...jak nastawienie przed jutrzejszym dniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek tak czulm ze beda blizniaki. Graaatulacje. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Smutasek - gratuluję i witam w gronie blizniakowych mamusiek Baska - dziękuję kochana moje bliźniaki mają się bardzo dobrze ważą już po ok 400 G kopia i szaleją. Niestety dalej tylko walczymy z infekcja pęcherza. A jak Ty się czujesz już niedługo już tuż tuż będziesz miała rozpakowaniu Helen już pewnie tuli Oliwierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku to Ty zaszalalas :) ja mam dobre nastawienie, nic mnie nie boli, nic nie czuje, czasami mam taką "ciężką" macice, ale bez żadnych przeczuć poza tym, ze jestem wkurzająca i drażliwa :)) nastawienie takie, ze lepiej mi sie żyje w nieświadomości i nie chce robić testu żeby ewentualnie sie nie zdołować :) ale zrobię rano w GC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek gratuluje i zazdroszczę :) jakoś ostatnio chyba mamy tutaj więcej ciąż bliźniaczych niż pojedynczych hmmm :) Kasiurek powodzenia jutro musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Smutasku!! A ta bete w 23 dpt to lekarz kazal ci zrobic? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutasku gratuluję :) My już po wizycie, dr M powiedział że wracamy wtedy kiedy nam pasuje, oczywiście wszystko zależy od Endo, dostałam więc receptę na estrofem i encorton, usg w 8dc. Jak Endo będzie ładne to robimy transfer. A jak nie to Scratching i transfer w kolejnym cyklu. Dr M powiedział że tak wszystko ułoży by to on zrobił nam transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i oczywiście powiedział że mamy bardzo ładne blastocysty zamrożone i że blastocysty są silniejsze niż komórki transferowane i z nimi łatwiej o ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina....odrazu widać było dwa pęcherzyki i w jednym odrazu ciałko żółte czy jak to się zwie ale za chwile zobaczyliśmy, że w drugim też już jest. Mam pierwszą fotkę :-) Kasia...nikt nam nie kazał badać bety, ale robiłam progesteron i przy okazji betę zrobiłam. Dzięki dziewczyny, teraz czekamy na serduszka i dobre wieści u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołku gratuluję jak się cieszę i zazdroszczę kochana! Sil to bardzo dobre wiadomości musisz wierzyć i walczyć dalej ! Kasia będzie dobrze pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smutasku ide w 22dpt,w przyszla srode.Juz mam pietra....zeby dr M tam wypatrzyl cosik... kiedy usg serduszkowe?,obliczyl Ci juz np tc?,czy tylko usg? Pewnie sie dr cieszyl ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiurek bedzie dobrze, jutro robisz betę? smutasku bardzo sie cieszę, a kiedy masz nastepną wizytę ja idę 2 maja i mam juz wypisane badania co mam zrobić. a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku extra! Super! Mabo dr nic nie mowiła ze bedziemy czekac z transferem. Dzis dostałam kroplówkę w razie hiperki i antybiotyk. Sil to super. Blastki masz mocne. Uda sie! Dzwoniłam do labo. 12 dojrzałych. Wszystkie zapładniają i transfer najprawdopodobniej w sobote. Oby sie duzo zapłodniło i coś dotrwało do 5 doby! Bolał Was tez tak brzuch? Ja chodze lekko zgieta. Wzielam nospe. Mam nadzieje ze jutro juz bedzie ok jak nie to bede dzwonic do gyn. Aha czy ktoras z Was miała Dostinex? Bo zapomnialam jak sie go bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Wyzej to ja Aguula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dostinex. Bierze sie codziennie wieczorem aż do skończenia opakowania. Tak, rano jak sie ogarnę pojadę na betę. Nie wiem, o której bedą wyniki, ale dam oczywiście zaraz znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek super wiedziałam że będą bliźniaki :D moje szczere gratulacje kochana ..;)...uczucie pewnie cudowne zobaczyć na usg swoje kropeczki ?:) teraz dbaj o was kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie agula to wspaniale trzymam kciuki żeby się ładnie dzieliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ile miałaś tych jajek?21?..gdzie Ty to miescilas :p to jest możliwe że aż tyle?a na usg ile było widać..?gratuluje daj znać jak będziesz wiedziała coś wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie agula to wspaniale trzymam kciuki żeby się ładnie dzieliły MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kasiurek. Hehe sama nie wiem. Na usg było widac max z 7-8 tych 1.4,1.5 i reszta malutkuch. Wziely sie do roboty przez te 2 dni :) juz wiem czemu jak chodziłam to czułam jakby mi tam piłki skakały :P Dziewczyny na sali sie śmiały ze rekordzistka. Wszystko fajnie byle by teraz sie ładnie dzieliły. W labo ten pan przez tel powiedzial ze trzyma kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×