Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Sil, wcześnie dr M kazał Ci przyjść na usg, mnie mówił o 9 lub 10 dc, przyszłam w 10 dc i od razu ustalił transfer, ciekawe jak u Ciebie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Peonia i Tosia jakie zastrzyki bierzecie ja miałam gonal900..nie było tragedii trochę piekło pod koniec podania ale ja sobie mówiłam że mogę cierpieć o wiele bardziej aby mieć dziecko. Wy też dacie radę ;) miałam puzniej przepisywane takie pojedyncze dawki gonal 150 i 75 to te bolały gorzej..w sumie nie wiem czemu bo to jest ta sama nazwa..Kazda z nas inaczej to przechodzi ale dacie rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamroza Ci raczej 3..możesz potem z tego wziąść 2 albo 1 ale potem znów byś musiała resztę zamrozić po raz drugi i znów płacić. . Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie mogę się tam dodzwonic:/ może ten embriolog co mam od niego nr.tel. ma dziś wolne..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania609 ja mam gonal 75 i menopur 75, jeszcze spróbuje pomału to dawać ale gonal sam sie dozuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze w gyn.też nie odbierają. .macie może jakiś inny numer do embriologa? 694 945 175 JA MAM ten numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania do 15 tylko są. .. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania a dzwonisz przez wewnetrzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ja juz po transferze ;) Podali mi 2 śliczne zarodeczki!! Pozostałe będą mrozić 2 dzisiaj a 2 w czwartek ( w 5 dobie). Ania za mrożenie 4 zarodków zapłacę 1500 zł tylko ja chciałam żeby zamrozili mi każdy osobno. Jeżeli będziesz mroziła po 2 wyjdzie troszke mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się dodzwonilam klinika miała cały czas zajety tel.:/..jak narazie zapłodniły się 3 komórki. .jutro mam dzwonić czy się dobrze dzielą i co z tamtymi 3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Karolcia :)to teraz odpoczywaj:)..jakiej klasy miałaś podane zarodki? Dziękuję za odp.w sprawie mrożenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania,mnie trojeczka szczescie przyniosla :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)dzięki Kasiu ;) mam nadzieję ze mi też przyniesie..aż się poplakalam kiedy dowiedziałam się ze 3 się zapłodniły..teraz się modlę żeby dobrze się dzieliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia, super, odpoczywaj teraz, kciuki zaciśnięte! Czekamy na pozytywną betę za 10 dni :) Tasia, ja mam dokładnie takie same dawki jak ty :) to w sobotę wizyta, tak? Daj koniecznie znać, czego tam się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Mam nadzieję że beta będzie pozytywna :) Podali mi 2 zarodki klasy A8 Smutasku Tobie ty chyba też miałaś takie zarodki??? Jeżeli chodzi o nospę to brałąś jak tylko brzuch boli czy zapobiegawczo???? Bo mnie narazie nic nie boli i nie wiem czy jest sens brać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja też zniosę wiele. Cały czas sobie powtarzam, że jestem twarda baba i dam rade :D mimo, iż na badaniu krwi mdleje, a jak mąż podaje zastrzyki leżę z poduszką na twarzy :P Wmawiam sobie, że mam mocną psychikę, a ivf na pewno nie będzie takie straszne, wszystko jest do przeżycia. Jeszcze nie wiadomo, co nas w życiu czeka, trzeba być twardym. A dzidziuś nam wszystko wynagrodzi. Dla dzidziusia zrobię wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek, a ty jak się czujesz z twoimi maleństwami w brzuszku Szczęściaro ty nasza? :) Masz już jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Baska tak tez mialam napisane ET i date transweru, ale liczone mialam minus od tej daty dwa tyg. To ty sie kochana kolo weekendu majowego jak cos to szykuj bo wedlug mnie masz 2 tyg. Pozniej napisane. A twoja kruszyna juz sb fajnie wazy kolo 3kg. Ja mowilam ze to ciaza po in vitro ale nic tam glosno niemowili ani nigdzie niezapisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku mam nadzieję ze będą się dobrze rozwijały. .:* narazie nie myślę ile będę miała podanych..zapisałam się na czwartek i zobaczymy co dr.M mi powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko czy dzwomilyscie kiedyś do ministerstwa zdrowia no mam jedno pytanie do nich i niewiem czy dzwonić w sumie niemam nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a co Ci dr M przepisał?bierzesz jakieś zastrzyki czy tabletki?i na co one są?transfer będziesz miała w maju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia i Nikita dziękuję za kciuki ;)ja za was wszystkie trzymam także kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...mnie brzuch pobolewal więc brałam nospe. Zresztą miałam złe doświadczenie po inseminacji więc raczej i tak przez te kilka dni bym brała. Miałam podane takie same zarodki jak Ty :-) Peonia...poza tym, że ciagle mi niedobrze i wogóle siły na nic nie mam to czuję się jak przed ciążą :-) i jeszcze czuję jakieś ciągnięcia w brzuchu a tak to luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer ja dzwoniłam pod koniec roku. Wybierałam numer ogólnej informacji i jak przedstawiłam, że sprawa dotyczy programu in vitro Pani sama przekierowała rozmowę pod odpowiedni numer. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×