Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamil_kretyn

Chłopak z gęstym owłosieniem na ciele... mam sznase?

Polecane posty

gość 2016.05.26 Nie no, ja nie mówię, że chcę się podobać każdej dziewczynie bo mi też wystarczyłoby abym spodobał się jednej. No ale póki nie mam nikogo to lepiej abym był w stanie spodobać się większej ilości kobiet bo miałbym większe szanse na to, że ktoś się mną zainteresuje ;) :P xxxxxxxxxxx karnawalowy dziś Nawet nie będę tego komentował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil, a jak spodobasz się jednej a ona Tobie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę ukrywał, że nie potrafię nie zwracać uwagi na wygląd, choć dla mnie głównym kryterium jest twarz kobiety. Jeśli podoba mi się z twarzy to nie ma znaczenia to ile ma wzrostu czy jaki ma biust. Jeśli jednak by mi się nie spodobała to chyba nie potrafiłbym z nią być, no chyba, że bym ją lepiej poznał i coś do niej poczuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiek? Charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham owłosionych facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz o wiek i charakter ewentualnej dziewczyny? Ja sam mam rocznikowo 25 lat więc myślę, że przedział 18-26 będzie odpowiedni :) Jeśli chodzi o charakter to było by fajnie gdyby była miła, szczera bo ja szczerość stawiam w związku na 2 miejscu ( na pierwszym jest dla mnie wierność), rozmowna, może być też wrażliwa :) To mówisz że miałbym szanse u Ciebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_tam_girl
moglbys byc z 7 lat mlodsza ale juz tylko rok starsza?:D Boze skad to ciagle przeswiadczenie ze laski moga i chca co najlepsze byc z duzo starszymi nawet a odwrotnie to max 1-2 lata roznicy co do twojego owlosienia to dziwne ze nic z tym nie mozesz zrobic sorry sa kremy do depilacji, golarki itd.Niekoniecznie laser latem na plazy tez tak wychodzisz? ja rozumiem wlosy na klacie, ale na plecach? to jest mega nieestyczne gusta sa rozne, ale osobiscie ja lubie gladkie ciala u facetow , czyli minimalny zarost albo zero moj ex mial za duze owlosienie i nie bylam w stanie tego zaakceptowac, na maxa mi sie to nie podoba ale to nie znaczy ze jakiejs nie bedzie bo niektore to lubia tylko blagam zrob cos z plecami chociaz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu uważam, że wypada aby to facet był starszy od kobiety. Owszem może być też tak, że kobieta będzie starsza od faceta, ale jak dla mnie maksymalnie o 2 lata, więcej już nie bardzo bo to już będzie trochę dziwne. Ale jak kto woli :P A co do odkopanego tematu to mogę z tym coś zrobić, ale depilacja pleców samemu to nie taka łatwa sprawa :P No i trzeba by ją powtarzać już gdzieś po 3 tygodniach, a chcąc zachować "ciągłość" gładkości to trzeba by to robić raz na tydzień, a po jakimś czasie nawet raz na 3 dni. Najlepszym rozwiązaniem byłby laser ale on jest drogi. A co do pytania o to czy latem też tak wychodzę na plażę to odpowiedź brzmi nie bo nie chodzę na żadną plażę :P No to mamy podobny gust bo mi też na maxa to owłosienie się nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się nawet podobają Twoje włoski :) Ogólnie nie lubię wydepilowanych facetów...można o siebie dbać przystrzygając włoski tu i ówdzie ale taki wygolony facet..dla mnie wyglada śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest ok poza plecami mnie to odpycha, najlepiej jakbyś sobie laser zafundowal na plecy albo inną formę depilacji ale samemu depilować plecy jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinieneś przytyć. Naprawdę nie żartuje. Jakbyś przytył 10-15 kg to urósł by ci brzuszek a włosy by się trochę rozeszły. Do tego jakbyś latem się opalił to będzie to fajnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×