Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

witajcie w sobotę Teklo za kanapeczki , takie swojski, pyszne 👄 moja nieudana wizualnie piernikowa krajanka smakuje wyśmienicie,obawiam się, że do świąt nic nie zostanie, zeżrę całą;):P Teklo, ten piernik to pewnie na dużą blaszkę, co? a jak już serwujesz przepisy to ja jeszcze poproszę o ten na chałwowo-bezowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko no kude frak, jak mawiała moja babcia. znów coś:o teraz, na gorąco nie dziwię się, że wszystkiego Ci się odechciewa, ale ochłoniesz, porozmawiasz z doktorem i jakiś plan wyznaczycie, zobaczysz wszystko dobrze się skończy. możesz powiedzieć co wyszło w tym rezonansie, że trzeba przeszczep robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas kłopot z wiejskimi jajkami, do stycznia jest zakaz handlu nimi na bazarach, wiecie dlaczego:o świąteczne ciacha przyjdzie piec na sklepowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś miałam szkolny dzień;) jutro kolejny i już pierwsze seminarium, trzeba będzie wybrać temat pracy dyplomowej:o z tą naszą nadambitną opiekunką cienko to widzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii zacinania strony, rzućcie tylko hasło, a w mig otworzę drugi pokój, jak mówi Tekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie już nawet założyłam taki przy okazji poprzednich perturbacji związanych z zacinaniem się kafe, nazywa się: czytam więc jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam edytować liczenie, bo się walnęłam:P wyszło, że widać dopiero siedemnasty wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieści się jeszcze dwanaście i znów czkawka:P zatem czekam na hasło o przejściu do nowego book roomu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za przepisy. Plotka całym ❤️ jestem z tobą, wiem jakie jest samopoczucie jak coś dolega:( Zrobiła wczoraj roladę szpinakową, przeleżała całą noc w lodówce, warto zrobić jest pyszna. Dzisiaj chyba przez tą pogodę czuję się okropnie, cały czas boli mnie głowa. Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy. Dziewczyny jakoś mi nie tak ,bo zaginął kuzyn w moim wieku mieszka zagranicą szuka go policja od 5 grudnia ostatni raz go widziano. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie pozdrawiam,🖐️. Kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUUUUUU. No to mamy 13 dni do wigili. Mało stresu życzę w przygotowaniach do świąt.Dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawę przyniosłam(_) (_) (_) (_) może trochę późno ale kto będzie miał ochotę zapraszam. U mnie kolejny ponury dzień i takie mam samopoczucie. Jak to się szybko nie zmieni, to jakaś małpa się do mnie przyklei:( Miłego dnia życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix ja wypiję z Toba ,ale herbatke.O tej porze za pózno na kawe dla mnie.Mialam iść spać bo noc mialam drapaną.Nie mogłam spac od 2 godziny. Tez u mnie szaro ,pada deszcz. Zulko i jak teraz upieczasz ciasta?Ja zawsze kupuje jajka na rynku. Zulko napisze Ci tak w skrócie,mam tobiel wypelniona jakims płynem ,ale w środku kości,śródkostna,i duza 1 cm. Gdyby była na kości to mniejszy problem a tak to nie wiem.Przeciez zeby cos zrobic trzeba dostac sie do srodka kości.Nawet nie chce myslec.Do środy musze poczekac na wizyte u lekarza. Mimo wszystko spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×