Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

witam wszystkie 👄 Beatulko.. Bardzo Współczuje ❤️ Dzieki za kawunie i sniadanie ... Wszystkim dobrego dnia zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ..nie kupiłam nić jeszcze jak nie trafie na taką co się mi spodoba to bedę chodzila w tej co mam ..zresztą ja jeszcze biegam w plaszczyku bez ogrzewania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapytam o to winko jak się nazywa ? wodeczke Tekli my tez oboje dla zdrowotności sobie polewamy na noc czasami ,ostatnio naleweczka wisniowa bardzo nam przypadała do smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orsejko ❤️ Myśle, że Vanilka mówiła o "Porto" - portugalskie winko wzmacniane, bardzo je lubie, tak jak pisze Plotka jest dostępne np u mnie w Biedronce po 20 zł. Biedronka m często takie "zrywy" - ostatnio kupiłam tam za 2 dychy "Marsalę" - Hiszpańskie wino deserowe też wzmacniane. Normalnie kosztuje koło 40zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam pulpety w sosie (__@@@@@@@@__)? z ziemniaczkami tłuczonymi (jak mówi Terix:D) i ogóreczkiem z mojego kredensu ;) ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko,Vanilka pisała o winie Mogen Dawid (cos takiego) w Biedronce nigdy nie widziłam,byc moze jest w Kauflandzie ale pewna nie jestem,ja zawsze kupuje ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ja tez robiłam pulpety w sosie moje w pieczarkowym,z kaszą gryczaną i mixsem sałat. U mnie przestało padać i trochę wiatr ustąpił. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyny z tego co wiem ,to można je dostać ,ale nie każda biedronka ma.W inter też u nas nie widziałam,ale sobie przypomniałam ,że niedaleko jest hurtownia napoi wyskokowych:P spytam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny syn z jedzie z kolegą pociągiem raczej stoją,bo kobieta rzuciła się pod pociąg.Co się dzieję.ledwie co wyjechali z dużej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla nie ma odpowiednich zachowań żeby tego uniknąć. Przede wszystkim uregulowane ciśnienie, cukier, cholesterol, trójglicerydy. Ale nade wszystko stres, nerwy trzeba trzymać na wodzy. Sama wiesz że obecnie nie zawsze można nad sobą zapanować:( U mnie rano była zima, wszystko białe, w ciągu dnia padał deszcz ze śniegiem, zrobiła się chlapa. Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - ❤️ ❤️ ❤️ Terixiu ❤️ masz racje - stresy w naszym wieku są zabójcze. zmartwienia i niepokój a do tego podwyższone ciśnienie i doopa :O Staram się juz nie słuchać tego bełkotu, zajmuje sie domem i sobą ale są sytuacje że człowiek nie jest w stanie zapanować: np w kolejce do lekarza ciśnienie walnęło mi 200/150 - lekarka nie chciała mnie wypuścić do domu tylko na izbe przyjęć po tabletke pod język. Kazała na drugi raz łeb wsadzić w książke i nie myśleć o tym co będzie... ale to nie za bardzo działa :O Panicznie boje sie udaru :O Vanilko ❤️robiłam sos pomidorowy i żałuje, że podałam z ziemniakami bo lepsze byłoby z kaszą ;) Może ta kobieta wpadła pod pociąg a nie "rzuciła się"? :( co sie z ludźmi porobiło!? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie 👄 kawa ,herbata ,inka (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Beatulko...❤️❤️❤️ wszystkim słonecznego dnia 🖐️ u mnie pięknie swieci więc rozsyłam promyki dla każdej ;) Zulko.. jestem ciekawa jak się ma twoja koleżanka ta co ma psa i kilka kotow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Poskutkowało Orsejko! :D dziękuje za kawusie - wypijam i pozdrawiam ❤️ u mnie 2 stopnie w plusie, może i słońce na chwile wyjrzy. Spałam dobrze i długo ;) Wszystkim miłego łykendu życzę 🖐️ zostawiam śniadanko http://1.bp.blogspot.com/-aCiq6QbH8OE/UsiAe4GhFEI/AAAAAAAAAdY/DVp8VtcGu_s/s1600/kanapki+z+pure+z+groszku+1.JPG 🌻 https://d.wpimg.pl/358605023-608500494/kanapki-caprese-sniadanie.jpg 🌻 http://3.bp.blogspot.com/-lyjQbSzrPIo/UNtPR2yF6LI/AAAAAAAAE78/Y5_mJIn1rTU/s1600/DSC_3538.JPG 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Betulka ❤️ Tekla pozwolisz że zjem śniadanie na kolację, takie pyszności nie mogą się zmarnować:D Rano pojechaliśmy do dzieci, niedawno wróciliśmy. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo za śniadanie, zwłaszcza orzechowe ślimaczki duży całus 👄 Twoje mieszkanie już pewnie lśni i pachnie nową farbą, co? Terix nie do pojęcia jest to, że wyniki super, a tu taki cios:o Orsejko odpukać, koleżanka ma się dobrze, nawet nie podchodziła do przedłużenia grupy, nie chciała, więc pracuje już normalnie i oby tak trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja małżowina wymyślił sobie wstawienie drugich drzwi wejściowych żeby wygłuszyć odgłosy ze środka i z zewnątrz:P ale nowo kupione okazały się o 2 cm szersze niż stare i musi ryć ścianę,a że dziś nie miał odpowiedniego sprzętu przełożył robotę na poniedziałek. dla mnie super, ominie mnie hałas:P:P:P ale zamiana starych drzwi na nowe będzie pierwszym etapem, kolejny to dobudowanie w środku kawałka ściany żeby umocować w niej stare drzwi:o przeraża mnie tylko to późniejsze zamieszanie z otwieraniem i zamykaniem w dwie różne strony:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie ma śniegu, na szczęście:D wczoraj i dzisiaj pięknie świeciło słonko. a ja robiłam dziś krajankę piernikową, wszystko jak w przepisie, a wyszła mało podobna do tego co pokazane na filmiku:P:P:P nie wiem dlaczego, ale jak dla mnie ciasto wyszło za mokre, ale upiekłam to coś, pozamykałam w pudełkach i nie chcę na nią patrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka 🖐️ Mój sąsiad ma podwójne drzwi i jedne są zawsze otwarte. Nie wiem czy to nie zbędna robota. Co to za krajankę piekłaś? Zulka to nie tylko wyniki, teraz już wiem że to nerwy. A od tego nie sposób uciec. Codziennie serwują nową porcję Dzisiaj święto państwowe w Toruniu i musiała wystąpić orkiestra wojskowa Nachapał milionów i jeszcze państwo mu święto urządza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w siedlisku zima Droga to jedna ślizgawka, dzisiaj byłam u sołtysa po worki na śmieci i przy okazji powiedziałam mu co myślę o tym co odśnieża. Bo nawet d**y mu się nie chce ruszyć, żeby chociaż cokolwiek posypać. Sołtys mi powiedział, że muszę się przyzwyczaić, ale nie ze mną takie numery. Powiedziałam, że będę dzwonić w poniedziałek do gminy i dowiem się co za palant wygrał przetarg na odśnieżanie. Dało radę po południu przejechał ciągnikiem i coś posypał :P Takie uroki mieszkania na wsi, bo 12 km ode mnie w mieście zero śniegu :) W poniedziałek M ma chemię, 2 i pół dnia w szpitalu, na razie znosi dobrze :D Beatulka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie mroźno -10. Kawusia herbatka z cytrynką ,inka. Bastylko wszystkiego najlepszego🌼🌼🌼 Moja mama też dziś święuję,a i szwagra górnika mam. Miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę. U mnie tylko -4 ale gorąca kawa, herbata bardzo się przyda. Dookoła wszystko białe, nawet powietrze jest biała, bo mgła:D Bastylka wszystkiego najlepszego🌻 🌻🌻 Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×