Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Sobotnie witanko 🖐️ i kawusia, herbatka na stole (__)? (_)_)? (__)? (__)? U mnie minus 4 i słońce. Dzisiaj zajęcia w "kółku", ostatnie drobne zakupy, potem już tylko kuchenne czary-mary Orsejko - na święta niestety robie tylko tradycyjną sałatke jarzynową bo na inne nigdy nie starcza mi czasu. Ale czasami robiłam śledzie pod pierzynką (np Ewy Wachowicz) Do kolacji świątecznych jednak robie sałatki świeże np z rukoli lub mixów sałat z dodatkiem pomarańczy, grejfruta, posiekanych prażonych orzechów, serów kozich lub feta, albo kawalątków pieczonego kurczaka, z sosami winegret. Czasem dodaje kapary, i fileciki anchois.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Hejka dziewczyny u mnie dziś słoneczko i minus 6. Ja jeszcze 2 godziny już niedźwiadek będzie. Pozdrawiam i życzę miłego wekeendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bardzo lubię czytać ksiązki.. uwielbiam lema np. najlepsze książki w najlepszych cenach kupuje na inbook.pl tam gdzie duzy wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam w szarą niedzielę 🖐️ melduje że jestem zakatarzona i mam "zajęte" przez wirusy gardło. Leże, przyjmuje preventix, wit C forte i gardlox. Pare dni to potrwa, byle szybko bo będzie problem z wigilią - nie moge iść z wirusem w "to" miejsce. 🌻 Mam też wiadomość od Terix, że jest cała i zdrowa ale komputera nie miała i nie mogła pokazać się w Czytelni. Pozdrawia nas wszystkie serdecznie i już świątecznie bo nie jest pewna czy przed świętami uda się komputer uruchomić. ❤️ ❤️ ❤️ A Wy Dziewczynki krzątajcie się dzielnie i zaglądajcie jak nasza Vanilka niezastąpiona :D 👄 Pozdrawiam i śmigam do łóżka. Będe zaglądać, katar, choć w moim przypadku zabójczy - nie jest w tym przeszkodą ;) 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przywitam sie i ja Teklo ja jestem taka sama jak Ty od wczoraj,gardło boli jak diabli.Na jutro jestem zapisana do lekarza.U mnie nie tyle swięta co teraz nie wiem co bedzie ze szpitalem,czy zdążę sie wyleczyć?Na pewno dostane antybiotyk ale to moze przeszkodzic w podaniu osocza.czekałam na to rok a teraz zawaliłam sama. Teklo ja cały czas płucze gardło szałwią,troszke lepiej,moze spróbuj. Tak zepsuc wszystko tylko ja potrafię. Ty Teklo wiadomo nie mozesz zarazic wnucząt i S..tez na nic. Ja cały czas ostrzegałam córke bo w przedszkolu puste grupy,zeby brała neosine a sama wpadłam jak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie cały dzień mgła, że oko wykol:o Teklo, Ploteczko nie miało Was kiedy dopaść:o współczuję bardzo i trzymam kciuki, żebyście do świąt się wykurowały❤️ Daisy dziękuję za podpowiedź w sprawie biszkoptu, tak ładnie to opisałaś, że nawet mnie powinien się udać:D tyle tylko, że to ciacho akurat mi nie smakuje:P owszem czasami skuszę na spróbowanie jakiegoś czorta;), ale przeważnie wyjadam masę - pod warunkiem, że nie jest zbyt kremowa lub słodka:P wiem wiem maruda ze mnie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ubrałam choineczkę, Rysiu już jej pilnuje;) przytargał ją mój m i nie zauważył, że na samym dole brakuje jej jednej gałęzi i jest niesymetryczna:o jak to się mówi? daj chłopu zegarek, to go kłonicą nakręci:P albo odwrotnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo pytałam o krajankę, jakie wyszło Ci ciasto? bardziej zwarte niż moje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×