Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIÓWKI 2017

Polecane posty

Gość ogo
wiola na pewno będzie dobrze :-) nawet nie wiecie dziewczyny jak Wam zazdroszczę. My z mężem mamy wszystko: ja mam stałą pracę w zawodzie, mąż ma firmę, mamy mieszkanie, każdy swoje auto- nie brakuje nam niczego i teraz czekamy na dzidzię. Co prawda to dopiero nasz drugi cykl, ale w poprzednim kochaliśmy się przed, po i w trakcie owulacji a tu nic :/ teraz 31dc testy negatywne :| ja mam problem, bo moje cykle trwają średnio 35 dni, ale faktycznie jest tak, że jeden ma 28 dni a kolejny 40 :| tak bardzo chciałabym zobaczyć te 2 kreseczki... Ale z Was szczęściary ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogo to może powinniście spróbować testów owulacyjnych skoro masz takie długie cykle. Czytałam wiele dobrych opinii na ich temat, wiele kobiet sobie chwaliło je i dzięki nim w końcu trafili w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Syla ten miesiąc mieliśmy z testami ... tyle ze z allegro i dawały one jakieś dziwne wyniki, które wprowadzały niepotrzebny zamęt i stwierdziłam, że odpuszczę te testy i co ma być to będzie, chociaż myślę, że w przyszłym cyklu znów po nie sięgnę, ale już te z apteki - chociaż ciągle mam nadzieję, że może jednak @ nie przyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;49,zaczniesz czekac na DZIECKO to sie zisci.A nie jakies spiny na fasolkę,dzidzię,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ja też miałam złe przeczucia i się ziściło. Teraz też mieliśmy czekać do maja -czerwca ale w lipcu jedziemy na wakacje i chciałabym żeby to był już II trymestr inaczej będę się denerwowac zamiast wypoczywać. Ja chce już piątek i bete:) Ogo a badałaś prolaktynę? Ja dwa lata miałam takie cykle i mega podwyższona prolaktynę przez co nie miałam owulacji. 4 miesiące tabletek i bach ciąża bliźniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadiaEN93
Cześć dziewczyny :) Bardzo bym chciała do Was dołączyć. Jestem w 26 dc. Cykle około 29-31, zależy, ale w tym owulka była 16-17 dc, więc stawiam jakoś 30.05. małpkę... Mam nadzieję, że nie przyjdzie. Testy kuszą zrobieniem. Zrobiłam z ciekawości dziś owulacyjny, w ramach eksperymentu. ;) Gratuluję zaciążonym Stycznióweczkom i gorąco pozdrawiam, no i powodzenia <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Nie wiem czy będę mamą styczniową ale bardzo bym chciała :) @ powinnam dostać w sobotę ale jak na razie ni widu ni słychu, czuję jakbym już go miała i latam non stop do łazienki jak głupia :D Nie testowałam jeszcze, Tż mówi żeby poczekac do soboty aż wróci ( pracuje w delegacji ) jutro ma urodziny i to w sumie był nasz pierwszy cykl starań. Mam ochote zrobić test ale boje się rozczarowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadiaEN93
Gosialke, to mamy tak samo termin @ ;) Też Cię kusi? Ah, ja może spróbuje jutro. Co mi tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Olenkowa takie cykle mam od zawsze i kiedys robilam prolaktyne i wyniki byly dobre, ale jesli w tym cyklu sie nie uda to powtorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosialke0601
Zle napisałam. :-P @ miala byc 23 marca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Nadia ja mam termin @ na 30go. Dzis robilam test i nic, tylko rozczarowanie wiec lepiej poczekaj do 30go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadiaEN93
Ogo, a jak się czujesz? Na tak czy na nie? Jaki test robiłaś, 10 czy 25? Objawy pisałaś, że żadne nie występują, nadal nic? Życzę CI pozytywa! j a się tak zastanawiam czy każdą kobietę bolą piersi w dniach poprzedzających termin @ na ciąże, czy to nie jst wyznacznik. Mnie bolały sutki, ale to kilka dni po owu bardzo, i przestały. Przez to ciągle myśle, ze nie mam szans. Ale np.pierwszy raz w życiu ciągnęły mnie pachwiny naprzemiennie, i jajnik bolał, więc tylko tego się uczepiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po owulacji bolał tydzień brzuch. do dnia @ czyli 23.03 czułam kłucie jajnika a teraz to już nic. czytałam że powinien być śluz a u mnie normalnie sahara... ;/ i dlatego tez nie testuje choć mam nadzieje, że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadiaEN93
gosialke, MARCA? chyba kwietnia, coo? bo przecież już by Ci się miesiąc @ spóźniała.. ;D Brzuch też mnie bolał i ćmił, ale przeszło również. Więc nie wiem nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NadiaEN93 haha kwietnia, Boże jestem tka zmęczona po całym dniu że już mi się miesiące mylą :D @ powinnam mieć 23.04 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadiaEN93
spokoooojnie, wiadomo o co chodzi ;D zrób tego teściora jutro, ciekawa jestem jak to u Ciebie wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzujcie! Nie swirujcie!Nie napinajcie się! Inaczej nie bedzie tej oczekiwanej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadiaEN93
Oczywiście oby był POZYTYW! ;** jakoś czuje, że bedzie ;D Ogo, a Ty kiedy? Czekasz do 30? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NadiaEN93 nie no chyba poczekam :D nie czuje się jakoś ' ciążowo' jak to dziewczyny picza na innych forach, miały mase objawów a mnie się tylko okres spóźnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
syla no myślę, że dopiero za 2-3 tyg wybiorę się do gina, będzie to 7-8 tc, więc powinno być bijące serduszko i wstępnie można określić, czy fasolka rozwija się prawidłowo chyba umówię się na 9 lub 12 maja, chciałabym żeby już był ten dzień :-) syla a Ty kiedy wybierasz się do gina? nabrzmiałe piersi to objaw ale niekonieczny, ja tym razem nie miałam, dopiero teraz zaczynają stopniowo nabierać masy ;-) i popołudniowe mdłości mnie dopadają :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych objawów, oby jak najdłużej, pocieszam się że nie każda kobieta je ma, a wiele moich koleżanek nie miało żadnych mdłości więc mam nadzieję, że też mnie to ominie. Ja nie czuję w ogole tego, że jestem w ciąży, no tylko tyle że jestem zmęczona, ale ja nie byłam w ciąży to też padałam, cóż, taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola, też chciałam iść do gina tak w połowie maja, ale mój TŻ mi nie daje żyć i męczy mnie, że mam już iść, taki rozpromieniony. Ostatecznie staneliśmy na tym, że po majówce idę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego taki naskok na dziewczynę odnośnie tego, że zmienia pracę, caly czas pracuje, nie jej wina że na śmieciówce. Ja pracowalam w jednej firmie przez 4 lata, miałam umowę na czas nieokreślony. Zmieniłam pracę ze względu na lepszy dojazd, miałam 3 miesiące umowe zlecenie, potem 3 mies okresu probnego na umowę o pracę, teraz w połowie czerwca konczy mi się okres probny. Ludzie, przeciez nikt nie chce wykorzystywać pracodawcy, jakbym zaszła w ciąże w momencie pracy w firmie, w której pracowałam ponad 4 lata to ok? A jak zaczęłam inną pracę to już wykorzystywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadiaEN93
Dziewczyny, takie pytanie. Czy jak byłam wczoraj w 25 dc, 9 dni po owu, i badałam szyjke macicy, i na palcu została mi mała plamka żywoczerwonej krwi, to mogło oznaczać krew z implantacji, czy raczej podrażniłam szyjkę po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty ostatnia guuupia jestes?sama sie badasz?!nie nabaw sie jakiegos syfy za wlozonym palcem,albo cos uszkodz to ci sie nastepnym razem odechce grzebac w cipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;26,nie chodzilo o zmiane pracy tylko stwierdzenie,ze od razu idzie na zwoln.lekarskie-ledwo poczatek ciąży. Wam sie juz w dupkach przewraca,naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Hej dziewczyny, 3 testy pozytywne,jutro do gi ekologa- dziś dzwoniłam i koniecznie kazała przyjść po tabletki na podtrzymanie przez tego cholerne miesniak. Trzymam kciuki za mnie i za Was :) objawy,bol piersi przy sutka ch jakbym miała szpilki i ból brzucha przed dwa dni jak na okres ale slabiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×