Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIÓWKI 2017

Polecane posty

Gość Onika83
Beta 490,3 czyli 5 tydzień i ja dalej nie wierzę :) Asiu gratulacje,nic mnie nie boli,troszkę piersi przy dotyku i tyle,brzuch czasem zaciągnięcia ale bardzo słabo. Gin koniecznie kazała kupić inofolic zamiast kwasu foliowego i usg 13 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
ogo W końcu przestaniesz kupować testy... nadejdzie ta pora,zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Planuje w sobotę :) o ile wytrzymam i o ile @ nie przyjdzie. A muszę trochę odpuścić bo na testy i pojemniczki na mocz wydaje majątek :P aż mi głupio chodzić do apteki po kolejną partię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Omija gratulacje :-) teraz się już tylko ciesz i dbaj o siebie :) i mam nadzieję ze w końcu będzie tak jak mówisz , ale już zaczynam trochę odpuszczać bo co ma być to będzie a co jest komu dane to w odpowiednim czasie będzie i moje rozmyślania tu nie pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onika-gratuluje z całego serduszka!!!:)) Wygląda na to, ze jesteśmy na takim samym etapie:d A co to dokladnie jest ten inofolic?:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekując
Ogo a w niedzielę powinnam okres dostać boli już mnie brzuch pewnie okres. nadejdzie.A ty masz jakieś bóle brzucha, piersi itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Asia to jest kwas foliowy i myo-inozytol do picia,pilam od początku cyklu,gin mówiła, że bardzo ładnie się po nim zachodzi w ciążę i miała rację. Na ulotce pisze ze przyczynia się do wzrostu komórek matczynych w czasie ciąży, bierze udział w procesie podziału komórek, pomaga w prawidłowej produkcji krwi i utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny,dodatkowo zalety z kwasy foliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zapytam o to gina, bo i tak ide po żelazo:) Dziewczyny, co do objawów, to mnie tez brzuch bolał, jak na okres, a do tego piersi (jak nigdy) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Oczekując ja też powinnam dostać w niedzielę ale jak już pisałam moje cykle trwają jeden np 28 dni a następny 38 :/ więc z ta moja @ To wielka niewiadoma. W niedzielę będzie 36 dc. Wczoraj(31dc) robiłam test i wyszedł negatywny. Póki co ani objawów na @ani na ciążę :/ moj ostatni cykl trwał 42 dni więc już naprawdę nie wiem jak liczyć , kiedy miałam owulacje i czy wogole ja miałam :/ ze mną to wielka niewiadoma i mogę liczyć tylko na szczęście. W normalnej sytuacji to wiedzialabym już na czym stoję a moja niepewność tylko się wydlluza no i potencjalne kolejne starania też się odciagaja. A jak u Ciebie z cyklami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekując
Ogo ja mam cykle 26-28 dniowe, ale niestety mam tylko jeden jajnika i jajowodu:-(rozmawiałam z gin o tym twierdzi że mam takie same szanse jak kobiety z dwoma:-)zobaczymy co to będzie a długo się starasz o dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Gosia rób test i podziel się dobra nowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Oczekując skoro gin tak mówi to głową do góry :-) my dopiero 2 cykl a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogo wracam do domu z pracy gdzies za godzine zrobie i dm znac :-) ale watpie zeby sie udalo to bylby normalnie zloty strzal :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Gosia kto wie :-) a @ często Ci się spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekując
Ogo my też 2 cykl:-)w styczniu odstawiłam tabsy po 4 latach brania.A staracie się o pierwsze dziecko?bo ja mam już 4 latka:-)o którego staraliśmy się rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie normalnie jeden dzien zawsze albo wczesniej albo pozniej . Z dzis to 5 dzien. Jeszce tak sie zle czuje mlyn w pracy i prawo jazy robie w miedzyczasie i padam na twarz drugi dzien z rzedu. Kupilam test bo moze zrobie dzis prezent Tz, bo ma urodziny :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosialke - zlote strzaly istnieja;d u mnie np. to byl, strzal w dziesiatke, jak sie okazuje;p w marcu tak naprawde z przyczyn losowych mielismy tylko dwa przytulanka, w tym jedno od razu po miesiaczce, a drugie okazalo sie tym wlasnie strzalem;p Trzymam kciuki i daj znac:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Gosia więc wszystko by pasowało :-) Oczekując my staramy się o pierwsze dziecko. 10 miesięcy jesteśmy po ślubie a odrazu po kupiliśmy mieszkanie, wyremontowalismy, później byłam chora długo i tak od marca postaanowilismy działać. Gdybym miał już dziecko tak jak Wy to bym się tak nie sprawowała a tak to się boję że może wogole nie możemy mieć i sobie wtrącam :P a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekując
Ja mam 27 lat,tu masz rację ją aż tak się nie spinam raczej podejście mam jak będzie to super ale jak nie to mam już kochanego synka.Chciała bym żeby miał rodzeństwo.A ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Ja tez mam 27 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosialke0601
ej ja też mam 27 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez:) w listopadzie dokladnie:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekując
Ale fajnie się złożyło:-)to oby ten 27 rok był dla nas wszystkich szczęśliwy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadiaEN93
ja mam 23 lata. Powodzenia Wam! Gosialke, może powtórz z rana, jaka czulosc? Albo bete? Nie zalamuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekując
A który dzień cyklu?mi w pierwszej ciąży 29 dniu był jeszcze negatywny właśnie wieczorem, a na drugi dzień po południu 2 piękne krechy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Oczekując to mnie troszkę pogorszyła może u mnie jest szansa na 2 kreseczki :-) chyba w wieku 27 lat instynkt daje o sobie znać :-) Czy jest tu jeszcze jakaś kobietka starający się o pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×