Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIÓWKI 2017

Polecane posty

Gość wiola879
Hej dziewczyny jestem po wizycie i jestem rozczarowana :-( nie było jeszcze serduszka :-( jest pęcherzyk ciążowy 2,29cm i ciałko żółte, ich wielkość wskazuje na 6t1d (to 5 dni mniej niż moje obliczenia), lekarz powiedział, że to normalne w tak wczesnej ciąży, bo każda rozwija się inaczej, ale jest mi smutno :-( we wtorek mam wizytę na nfz, ciekawe czy już będzie serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola nie przejmuj się, ja bylam na badaniu w 6t1d, a wiek z ust to byl 5t i tez nie widziałam serduszka:) a Twój zarodek ile ma mm? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
no właśnie nie mówił nic o zarodku, tylko o pęcherzyku i ciałku żółtym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
Nie wiem, trudno, nie nakręcam się. Poczekam do wtorku, zobaczymy, czy coś się zmieni. Lecę po Młodego do szkoły i do roboty. Pa miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola zdjęcia z ust nie masz? Pewnie, do wtorku niedaleko:) ja czekam do poniedziałku:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola pewnie owulacja przesunęła Ci się o kilka dni i ciąż jest młodsza niż wynika z OM :) Jak jest ciałko żółte to nie przejmuj się, to jest 'jedzenie' dzidzi ;) a jak jest jedzenie to dzidzia na pewno też :) Ja się na początku naczytałam, że może byćpyste jajo płodowe albo coś w tym stylu i też miałam mega stres jak poszłam na usg. Jeszcze jak już robił mi to nic nie mówił przez dłużą chwile to już myślałam, że pewnie coś nie tak skoro się nie odzywa. Ale po chwili włączył mi bicie serduszka :):) uf ulga :) Teraz tylko przeżyć do porodu ;)) A z objawów to niedobrze mi, tak jakbym miała zwymiotować, mam wstręt do jedzenia i na nic patrzeć nie mogę.. Ble okropnie się czuję :( jeszcze 1,5tyg męczarni, bo w II trymestrze myślę źe to ustąpi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Gość Do II trymestru to troszkę wiecej niż 1.5 tygodnia tak na moje to około 4-5 tygodni tych męczarni jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna~~
Wiola pewnie owulacja przesunęła Ci się o kilka dni i ciąż jest młodsza niż wynika z OM :) Jak jest ciałko żółte to nie przejmuj się, to jest 'jedzenie' dzidzi ;) a jak jest jedzenie to dzidzia na pewno też :) Ja się na początku naczytałam, że może byćpyste jajo płodowe albo coś w tym stylu i też miałam mega stres jak poszłam na usg. Jeszcze jak już robił mi to nic nie mówił przez dłużą chwile to już myślałam, że pewnie coś nie tak skoro się nie odzywa. Ale po chwili włączył mi bicie serduszka :):) uf ulga :) Teraz tylko przeżyć do porodu ;)) A z objawów to niedobrze mi, tak jakbym miała zwymiotować, mam wstręt do jedzenia i na nic patrzeć nie mogę.. Ble okropnie się czuję :( jeszcze 1,5tyg męczarni, bo w II trymestrze myślę źe to ustąpi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki miało być 1,5miesiąca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
dzięki dziewczyny za otuchę :-* owu mi się nie przesunęła, czułam ją, przytulanko było w środę, w sobotę czułam owu, a później tak się złożyło, że nawet nie było przytulanka przez tydzień, a przecież plemniki żyją do 72h... ale nic to, nie nakręcam się, pożyjemy zobaczymy... i powiem Wam, że dzisiaj ran pierwszy raz zwymiotowałam i przez cały dzień mnie okropnie muliło :-/ nie wiem może to przez stres ;-) oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Wlasnie wiola oby nie przez stres , tylko przez ciaze te wymioty:) po 19 dzis kolej na mnie u ginekologa ... sie okarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onika-oczywiście trzymamy kciuki i czekamy na relacje:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na 18godziny na badania. Już mi się ginrkolog śni po nocy. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola dziekuje za link. Juz go wczesniej przeczytalam:) wszystko co mozliwe przeczytaloam i troche sie uspokoilam ale wraz obawa jest... Trzymam kciuki zeby u Ciebie bylo wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Widziałam serduszko,lekarz nawet zaprosił mojego do gabinetu - cudowne przeżycie :) jednak mój miesniak powiększył się dużo i mam tylko połowę szans na odnoszenia ciazy, mam l4. Załamana jestem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja, Styczniówka 2015, dopisuję się do Styczniówek 2017. chyba oszaleję z nerwów! powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
Onika83 kochana a nie ma możliwości usunięcia go czy czegokolwiek? co lekarz o tym powiedział? coś można zrobić z tym mięśniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onika-Glowa do góry! Wszystkie w Ciebie wierzymy i w Twojego dzidziusia:** Powiedz mi, Ty juz przed ciaza miałaś tego miesniaka? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Nie da się z nim nic zrobić, tylko leki i czekać, następne usg 1 czerwca. Tak Asia miał 3,5 cm i właśnie lekarz powiedział, że dobrze by było zajsc,bo może urosnąć, potem trzeba będzie go wyciąć a potem będzie trzeba kilka miesięcy odczekać. No ale udało się ,tylko,ze lekarz się zdziwił, że jest taki duży, bo prawie 6 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
A termin wg om 1 styczeń a wg usg 7 styczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onika-w takim razie duzo odpoczywaj i uważaj na siebie. Pewnie teraz musisz caly czas leżeć? Ja wierze, ze wszystko będzie dobrze:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel567
Witam nowe dziewczyny (jas fasola fajny nick :-D ) Onika trzymam kciuki zeby miesniak przestał rosnac!!!!!! nie wytrzymałam i poszłam w czwartek do dr na nfz (nie przyznałąm sie ze juz byłam prywatnie) ale dalej guzik wiem dr twierdzi ze 4 tydzien (a powinien byc juz 5ty) pytałam o wymiary to powiedział ze 1 cm (tydzien wczesniej było 0,5) ale ten zarodek pulsuje wiec na 90% lekarz twierdzi ze wszystko ok we wtorek ide znowu prywatnie bo tak mi dr kazał. kurcze dziewczyny wy sie przyznajcie ze chodzicie i prywatnie i na fundusz? nie wiem jak to rozwiazac moje miasteczko jest małe i lekarze sie znaja nie chce zeby sie jakies animozje na mnie przeniosły... a witaminy jakies juz jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaśFasola
Nie przejmujcie się kobietki, że nie widać jeszcze serduszka, u mnie również w połowie 6 tygodnia nie było go jeszcze, jestem już po badaniach i czekam na wizytę 30 maja :) Będzie to już 9 tydzień więc na pewno będzie serduszko :) Martwi mnie coś innego, oglądając wielokrotnie zdjęcie mojego pęcherzyka ciążowego w domu, zauważyłam biała kropkę w pęcherzyku, a na drugim zdjęciu dwie takie kropki, szperam w internecie i nie mogę znaleźć żadnej informacji co to dokładnie jest? pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, mam pytanie, jakie macie doświadczenia w zakresie uzyskania L4 w ciąży? mam teraz nieciekawą sytuację w pracy i chętnie bym już poszła na zwolnienie, czy jeśli pójdę prywatnie, to dostanę bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaśFasola
Do gość: Ja dostałam zwolnienie na pierwszej wizycie, ale pracę mam ciężką fizycznie, myślę, że na NFZ jak i na prywatnej wizycie nie będzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumpernikiel- ja chodzę tylko prywatnie, mieszkam w duzym miescie i dostac sie na nfz do naprawde dobrego gina to kupa czasu czekania( 1 miesiac minimum) i nerwów. Oczywiście do byle jakich termin na następny dzień. A pracując to czasu brak na chodzenie i tu i tu.. gościu, myślę że jak pościemniasz dobrze, że praca stresująca, stojąca, a do tego jest Ci momentami bardzo słabo, to bez problemu da Ci l4. Dziewczyny, idę jutro na komunię. Mam pytanie do was, czy jak daję kopertę z kasą i kartką, to wkładam do małej torebki czy daję do ręki? Może głupie pytanie, ale nie wiem jak wypada dzieciakowi dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel567
jak dajesz sama koperte to mysle ze do reki. jakbys dawała cos jeszcze typu ksiazka itd to wtedy włozyłabym te koperte i ten inny prezent do torebki. kurde dziewczyny ale sie wyrobiłam......kupiłam jedno opakowanie luteiny a dwa wziełam na odpis. chciałam dzisiaj odebrac reszte a tu zonk apteka zamknieta. została mi ostatnia tabletka na jutro rano.....nie wiem co zrobic...czy wziasc ta tabletke rano a wieczorem nic czy moze podzielic ja na dwie połówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumpernikiel, dzięki :) Ja bym wzięła po pół ... Tak to właśnie jest z tym odpisywaniem recept, też tak mam że zamiast całą receptę wykupić to zostawiam np jedno opakowanie na odpis, a potem nagle koniec a tu do apteki nie po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel567
dzięki Agentka chyba tak zrobie.mam znajoma aptekę gdzie mi sprzedadza bez recepty ale watpie zeby jutro była czynna:-((( no ja z reguły nie korzystam z odpisów ale miałam mało gotówki a karta nie mogłam zapłacic . kurcze odpisy powinny byc honorowane wszedzie tak jak recepty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia0987
Witam Też będę mamą styczniową :) Mam już 5 letniego synka i 11 miesięczna córeczkę :) Ciąża troszeczke mnie zaskoczyła ,tym bardziej że jestem po cc ale zawsze chciałam mieć 3 dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×