Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy na czerwiec 2016 cz.2

Polecane posty

Gość justynkaa1986
hej dziewczyny jej u kochane gratulacje gracjana gratulacje bezka juz wkrotce urodzisz wszystkim ktore urodzily gratuluje mocno ale ten czas leci moja malutka konczy jutro 1 miesiac I mimo ze noce sie wstaje do karmienia Warto jest juz taka kochana corcia zachwycona a nia jest ciezko bo wiecej pracy przy 2 ale kochane jak nie kochac takich slodziak ow zycze wam duzo radosci I sily dla maluszkow moja slodzinka wazy 3880 juz I ma 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, nooo, wszystkie rodzą, tylko ja zostanę na zawsze z brzuchem -_- a tak na poważnie, to wielkie gratulacje, Zojka ;* oby się zdrowo chował maluszek ;) No ciekawe, czy się załapiemy na czerwiec, czy lipiec, jutro rocznica ataku Niemiec na ZSRR, w sumie fajny dzień urodzin by był ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Justynka1986 fajnie, ze ok u Ciebie i malutkiej :) sciskam. A ile mala wazyla przy porodzie? Karmisz na zadanie ? Jak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Oj Justynka dobrze jest mieć Słodziaka juz przy sobie . Mam nadzieję , że niebawem i ja przytulę swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różefi
Cześć dziewczyny , wybaczcie moje milczenie ale naprawdę ciężko było znaleźć chwilę, wczoraj w końcu wyszliśmy ze szpitala ,jesteśmy w domu ,szczęście i radość mnie nie opuszczaja . Maluszek jest najcudowniejszy ,ładnie je i robi kupy ;) Na szczęście nie mamy problemu i karmię małego piersią . Wszyscy dookoła na niego czekali także panuje euforia :D sciskam was mocno mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Rozefi super!!!!! Wyczekiwane pierwsze i wszyscy szaleja u mnie juz 3 ale ze mieszkamy za granica i rzadko widzimy sie z najblizszymi to szaleja tez :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaa1986
KOCHANE JA KARMIE CO 3 GODZINKI TAK MI MOWIŁ PEDIATRA ZE NAJLEPIEJ NIE ZA CZESTO a dziecko sie potem przyzwyczaja jak mu dajemy jak sie urodziła miała 3150 ale wyszła ze szpitala majac 3030 malentwa zawsze traca na wadze od urodzenia wazn zeby w 3 dzien wyjscia waga troszzke poszła w gore wiec 850gram na 28 dni to ok tak mowia ze 1kg na miesiac dziecko tyje spi 3 godzinki i je i jak karmie kupki sadzimatroszke gazy ale juz pracuje nad tym narazie nie ma kolki a 5 tydzien leci wiec moze nie bedzie kawusia juz wkrotce urodzisz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Zojka gratulacje! Pisz co u Ciebie :) Justynka Twoja mala ma juz miesiac a my tu jeszcze czekamy :) Rozefi i pozostale mamysie widze ze wszystkie szczesliwe az milo czytac takie rzeczy :) Ja sobie właśnie leze pod ktg i mala oczywiście z czkawką :) przed chwila byl skurcz 109 wiec macica pracuje ale nic poza tym. Mila i ja licze na dzien ojca :) Dzis mialam usg, wszystko z małą ok. Waga wychodzi ok 3100- 3200g. Lekarz powiedzial na wizycie ze w piatek powtorka badan i jesli nadal plytki krwi beda spadaly to będą indukowac poród.. bo to jednak niebezpieczne i zebym krwotoku nie dostala. Kurcze, juz tak chce zeby sie moj maluszek zloty sam urodzil bo boje sie tego wywolywania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezzka ładny dzień by sobie nasze maluszki obraly ja mam dzisiaj wizytę a w najlepsze dostałam biegunki zobaczymy co powie chciałabym usłyszeć że coś się dzieje i tylko czekać Miła0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ja dostałam biegunki w nocy a rano juz jechałam do szpitala tylko ze i tak byłam juz umuwiona lekarz powiedział ze juz rowarcie i skurcze regularne ale małe mam jak na porod gora 3 dni i bym dostała sama a tak podpieli mnie i troszke przyspieszyli akcje wiec uwazaaj biegunka to oznaka zblizajacego sie porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka123
Powiem Wam dziewczyny, że nie spodziewalam się że tą raza pojdzie tak szybko. Nie mówię że bylo lekko i przyjemnie, hihihi (bron boze nie chce Was straszyc ale wiadomo że poród "troszkę" boleć musi) ale tempo bylo naprawdę szybkie. Przez to nie bylo mojego męża przy porodzie a w dodatku prawie bym urodzila na szpitalnym korytarzu. Zaczelo się od delikatnych skurczy od 5 rano takich co mniej wiecej 10 minut. Ogarnialam dom żeby przyspieszyć ale te skurcze byly takie dziwne, lekkie i do godz. 15 srednio co 10 minut. Pojechalam do swojego lekarza zeby sprawdzic co i jak. Okazalo sie ze mialam rozwarcie na 2 cm no i dal skierowanie do szpitala bo stwierdzil że się zaczyna. W szpitalu bylam ok 19. Skurcze co ok 4-6 minut, troszeczke sie nasilily ale dalej brakowalo im regularnosci. Lekarz i położna stwierdzili ze to pewnie sa skurcze przepowiadajace i stawiaja ze mi przejdą. Praktycznie olali temat. Ok 21 polozna powiedziala zebym wyslala męża do domu bo nie ma sensu żeby czekal, a nawet jakby co to zdąży przyjechac. No i żałuję że się jej posluchalam. Po tym skurcze robily sie silniejsze. Szlam juz do poloznych zeby powiedziec ze cos chyba jest na rzeczy ale ten korytarz byl taki dlugi hehe ( tak mi się wtedy wydawalo) że nie dalam rady. W trakcie skurcz za skurczem, odeszly mi wody i dobrze ze jedna z pielęgniarek akurat szła. Okazalo się że rozwarcie na 8 cm, biegiem na porodowke. Jak szlysmy korytarzem to mialam juz parte. O 22:32 urodzila się moja kruszynka. Sorki że tak rozwlekle napisalam ale staralam się to maksymalnie skrócić. Dziewczyny trzymam mocno kciuki za Was i Wasze maluszki, oby jak najszybciej uznaly że juz czas wychodzic. Mila a może ta biegunka to przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
gratki dziewczyny! ja poki co ciezko znosze matkowanie,ale coz..mala duzo placze,je b.czesto,usypia sie 3h na wieczor,oj,ciezko jest..rece bola,mozg boli ;) powodzenia dla reszty brzuchatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila0256
Moze tez tak myslalam od rana mnie czysci wzielam wegiel bo bym do gin nie dojechala ale nie pomogl bo dalej mam .. Szyjka miekka i przygotowana do porodu lekarz mowi ze porodu nie widac ale on mi 100% pewnosci nie daje bo dzisiaj moze nie byc a jutro albo za dwa dni moge urodzic wiec to zalezy juz od mojego losu jak to wszystko bedzie :-) Powiedzial ze mam sie brac za chlopa i dzialac na przyspieszenie porodu i sie zasmial chyba wiem jak a ja zadne nie stawia sprzeciwu a on i dobrze to tylko brac sie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też tak się nad tym zastanawiam bo dzisiaj też mnie trochę męczy a wczoraj węgiel na zatrzymanie nie pomógł. Wgl krok mnie boli dzisiaj Miła0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila ja tez tak miałam przed porodem bol w kroczu i biegunkę. Potem bardzo szybko poszło .o 6:30 czop i wody. Po 25 miutach skurcze co 10 i 8 minut. Pojechaliśmy z mężem o 8:30 z domu. Co 5 minut dkurcze. Rozwarcie 5-6 cm. Od 10 do 11:40 skurcze co 2 minutki urodził sie o 11:50 po 3 partych. Akcja ekspresowa. Jutro ma caly tydzień. W domku pomalutku dzieci i mąż mi pomagają dzidziusiek spokojny kochany. Pije cycusia i śpi wiec super .powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam drugi dzień biegunkę brałam węgiel ale nic nie pomaga jelitowka to raczej nie jest bo ja przy tym jestem słaba jeść nie chce i wgl jak przy każdej innej chorobie a tym razem nic jem normalnie jak w ciąży często a mało apetyt jest na wszystko jedzenie + miłość :-) Aż strach gdzieś wyjść bo jak złapie . Cieszylabym się jakby się jeszcze w tym tygodniu urodził wszystko i wszyscy już na niego czekają Miła0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Justynka to ksiazkowo Ci je i spi. Moja wczoraj 3 tyg skonczyla. Poki co nie placze za wiele, placze a raczej zakwili jak kotek gdy chce cyca. W ciagu dnia spi a wieczorem od 18 do prawie polnocy wisi na cycusiu. Pozniej spi, sama ja budze o 5 bo mam nabrzmiale piersi i pozniej znowu caly dzien chetnie by przespala. Mila nie stresuj sie zdazysz :) Bezka jeszcze troszke kochana i utulisz malenstwo. Czuje to jak mocno sie niecierpliwisz zeby zobaczyc utuluc wysciskac i wycalowac :)) Zojka tak jak piszesz troszke musi bolec ale kazda z nas dzielnie ten porod zniosla. Faktycznie szybko u Ciebie to poszlo. No dzis dzien ojca dawac kobietki ;) 3mam kciuki sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila moze organizm rzeczywiście sie przygotowuje i oczyszcza. Ja nie moglabym niestety stwierdzic porodu po biegunce bo praktycznie całą ciaze mam biegunki wieksze czy mniejsze ;) Nikola to masz malego śpioszka :) ale to dobrze, gorzej gdyby plakala caly czas. Tutaj w szpitalu tez sie dziwie ze tyle maluszkow a sa grzeczne i tylko czasem ktores zaplacze. Ja nadal czekam, nic sie nie dzieje. Troche sie stresuje jutrem bo maja podjac decyzje co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawsze się załatwiam co dwa trzy dni a od wczoraj przesada całe dnie w toalecie. Miła0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kochane leżę na sali przedporodowej na obserwacji podpieta pod ktg bo malutkiej przez chwilę spadło tętno i lekarze boja sie zeby nie byla okrecona pepowiną.. o 18-tej mam dostac oksytocyne i zobaczymy jak mala i ja zareagujemy. Mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze i urodze naturalnie. Juz nieduzo mnie dzieli od spotkania z moją córeczką! Moze dzis w nocy albo jutro sie zobaczymy :) trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Bezzka wow super juz coraz coraz blizej..3maj sie i pisz nam co i jak? :) Mila Ty tez sie trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trzymam sie trzymam bardzo bym chciala zeby ta biegunka bylaoczyszczajaca przed porodem :-) Mila0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Ja tez leżę w szpitalu ale chyba przez pomyłkę. Na wizycie u mojej gin. pani doktor stwierdziła że mam bardzo malo wód. Kazała szybko zgłosić się do szpitala, ale w szpitalu okazało się, że wody są w normie. A lekarze mówią różnie. Jeden stwierdził, że będzie trzeba jutro wywoływać bo z cukrzycą długo ciężarne powinny urodzić do 39 tygodnia. A z braku miejsca na patologii leżę na sali przedporodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kawusia to jestesmy w podobnej sytuacji! Ja leze pod oxy juz ponad 3 godz. Mam telefon wiec jakos leci ;) Skurcze są i to dosc mocne ale do porodu chyba jeszcze daleko bo szyjka dluga :( zobaczymy. Tak ze Kawusia i Ty sie trzymaj, moze urodzimy w tym samym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Bezka trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia, bezzka, oby wszystko bylo w porządku, powodzenia ;*** u mnie nic a nic. Kupiłam mojemu ukochanemu w imieniu młodego płytę na Dzień ojca, ale młody postanowił osobiście życzeń jeszcze nie składać. kopie tylko. wpadłam na chwilę, w sobotę jedziemy do rodziców mojego chłopaka, żeby jego tacie złozyć zyczenia. Trochę się boję, że jak na zlość tam mnie złapie, ale jakby co, to autkiem w dwie godziny wrócimy do nas... tak że się hazarduję, haha^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Bezka jak u Ciebie postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Bezzka, kawusi badzcie dzielne w tym szpitalu. Kawusi dzis koniec roku szkolnego chyba nie wypuszcza Cie? A jak chlopcy Twoi? Zorganizowalas opieke do nich na czas Twojego pobytu w szpitalu? Jak tam szwagierka? Uspokoila sie? Mila pocieszajace jest to ze ta bieguna to oznaka zblizajacego sie porodu. Juz niewiele was i wam zostalo :) Alex a jak u Ciebie? Wyciszylas sie. Szkoda, ze obecne juz mamuski tu nie zagladaja zeby pisac jak u nich sytuacja? Na forach dla mam to juz nie to samo..... Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×