Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

27 tc czy zdecydowalybyscie się na wyjazd

Polecane posty

Gość gość

Za granicę samochodem 1400 km. Czy to zbyt ryzykowne? Chodzi o tygodniowe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) To zależy jak się czujesz,co zamierzasz robić na wyjeździe i oczywiście czy Twój lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań. Ja np miałam w planach aktywność fizyczną w ciąży,jednak mój ginekolog stwierdził że w moim przypadku to zbyt ryzykowne. Wszystko zależy od przebiegu ciąży i od Twojego samopoczucia dlatego skonsultuj to z lekarzem. Pozdrawiam,Przyszła mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się czuję bardzo dobrze, wyniki wporządku, ale mój lekarz mówi że nie poleca, ale decyzja należy do mnie. Mówi, że połowę bliżej to ok ale to za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będąc dokładnie w tym samym tygodniu jechałam 1500 km z mężem do Chorwacji na 10 dni. Jadąc w jedna i druga stronę załatwiliśmy sobie nocleg w drodze. Dlatego w ogóle nie odczułam wtedy, zeby droga była mecząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też właśnie mi mąż zaproponował, że zrobimy sobie w połowie drogi postój na nocleg i na cały dzień żeby odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja druga ciąża, w pierwszej gdzieś koło 27 tc byłam nad morzem, ale to tylko 300 km. Podróż była ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozecie samolotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×