Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piwosz_93

No to jedziemy z tym koksem. Fota hehehe

Polecane posty

KsiazeKrzysiu dziś X No grzechu masturbator koterba to by nie dał rady ani razu dziesięciu kilo na łape dźwignąć. Tak se słyszałem hehe:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zacinaj sie tak Pati;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwosz jaki ty jesteś obleśny. Codziennie pijesz alkohol, do tego palisz i jesz takie świństwa. Co z tego ze nie przybierasz na wadze, ale się trujesz. Jesteś kompletnym idiotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś x No wiem, te szlugi to powinienem se odstawić i przestawić sie na przynajmniej na elektronicznego:]. Bo ostano zaczyna mnie z rana kaszel palacza męczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak duposzkaa to czemu im tej foty na meila nie wysłałaś bo na pewno nie tylko oni widzieli:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa czemu znowu biednego smakosza bajerujesz? zeby później i tak powiesz mu żeby sie odwalił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E papierosy wcale nie są dobre, nie masz pewności co jest w składzie tego chińskiego olejku. Zaczęli badania i okazuje się ze to także trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwosz po co wydajesz kasę na fajki? To są bezsensownie wydane pieniądze. Kup sobie jakieś tabletki żeby rzucić palenie, zaoszczędzisz trochę i od razu będziesz się lepiej czuł. A co do alkoholu to powolna trucizna, alkoholicy często nie wiedza kiedy zaczęło się ich uzależnienie. Mam ojca alkoholika, też były takie piwka codziennie, a później coraz gorzej. Spróbuj też ograniczyć powoli, mam nadzieję że się uda. Nie zmarnuj życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta fota mialabyc tylko dla neptyka ale ze sie smakosz napatoczył i też ją widzial to teraz nagle piszesz ze była dla niego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×