Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dla dziewczynki Klaudia, Kornelia czy Wiktoria

Polecane posty

Klaudia kojarzy mi się z k****. Wiktoria jest zbyt popularnym imieniem. Kornelia, jesliI am wybrać z tych trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj zawsze imiona sa zle albo dziwne albo patologia albo popularne.... mi osobiscie Wiktoria sie podoba najbardziej z tych trzech. Teraz juz nie jest w pierwszej 10 najpopularniejszuch . Klaudia mi sie tez podoba sama nad tym imieniem myslalam ale jakos nie do konca mi lezy nie wiem dlaczego a kornelia niby fajne ale jakiej takie hm no nie wiem wymowa tego imienia mi nie bardzo pasuje nie wiem dlaczego. Co do skrotow jak nie podoba sie skrot wika to tak nie mow do niej po prostu. Gdzies tu czytalam ze dziewczyna ma Oliwie nie lubo skrotu oliwka I zakazala po rodzinie zeby tak mowili I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria i Kornelia - ŚLICZNE miękkie imiona dla słodkiej dziewczynki. I co że Wiktoria jest oklepane? To nie jest najważniejsze. Klaudia bym nie nadała, tak sie nazywa gazeta dla kobiet. Może nazwijcie od razu Pani Domu albo Świat Kobiety no ludzie... Na dodatek Klaudia jest takie bezpłciowe bez wyrazu i zbyt nowoczesne w stylu jakiejś Dżesiki czy innej Sriki. Podobno znaczy "kulawa". To może nazwać dziecko ślepa albo głucha? Ja nadałabym Wiktoria lub Kornelia, Klaudia mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z tą gazetą się udała :))) Malo co z fotela nie spadlam:))). Wszystkie 3 są ładne, najmniej Wiki, bo zbyt popularne (nie lubię imion z top ten)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelia straszne, wcale nie jest miękkie raczej twarde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja hahah
Ja Klaudia moja siostra Kornelia a kuzynka Wiktoria XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia i Kornelia paskudne, Wiktoria mocno srednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne. Wszystkie mają okropne brzmienie i jeszcze gorsze zdrobnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedzcie nam jakie imiona nadaja ludzie w klasie średniej lub wyższej :D jakie imiona są "madre" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia - strasznie pretensjonalne imie, kojarzy mi sie z jakąś tanią prostytutką spod latarni, poza tym brzmi patologicznie, moim zdaniem jest to imie z tej samej półki co Dżesika, Nicola, Vanessa itp. Wiktoria - okropne, zapyziałe imie, kojarzy mi sie z jakąś starą, zacofaną przedwojenną ciotką zmęczoną życiem. Aż sie uśmiałam jak ktoś napisał wyżej że pasuje do słodkiej dziewczynki i jest "miękkie" . Ja tam w Wiktorii nie widzę nic słodkiego ani miękkiego. Obrzydliwe twarde imie dobre dla trepa z wojska, a nie dla dziewczynki. Poza tym strasznie oklepane, a zdrobnienia typu "Wiki", "Wicia" itp. powodują u mnie odruch wymiotny. Kornelia - moim zdaniem najładniejsze z tych trzech. Może nie jest miękkie ale na pewno bardziej miękkie i przyjazne niż Wiktoria, bo ma ładne zdrobnienie - Nela. Uśmiałam się jak przeczytałam że to imie "szlacheckie" :D nie ma imion "szlacheckich" i "nieszlacheckich", poza tym znam wiele osób którzy mają "szlacheckie" imie ale są prostakami. Więc imie nie świadczy o człowieku. Ale gdybym miała wybierać, wybrałabym Kornelię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia dupodajka
Ja mam na imię klaudia i się puszczam w Kambodży za cukier a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tylko nie Wiktosraka, Klaudokoslawa i Kornorydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kornelia...co i rusz nowa Kornelia tak jak było wcześniej z Wiktorią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kornelia...co i rusz nowa Kornelia tak jak było wcześniej z Wiktorią

W tym roku doszla do tego jeszcze Michalina...  Co rusz Jakas Wikta, Korcia czy Michaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiktoria to okropnie spetne imię! Wszystkie wiktorie to ...ki. Wikisriki... Zresztą każde z tych imion jest brzydkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kornelia i Wiktoria to twarde imiona. Z wymienionych juz bardziej podoba mi sie Michalina. Moze i staje sie popularne to imie ale jest ladniejsze moim zdaniem. 

Ciekawe na jakie imie zdecydowala sie autorka? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie bardzo ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kornelia i Wiktoria to twarde imiona. Z wymienionych juz bardziej podoba mi sie Michalina. Moze i staje sie popularne to imie ale jest ladniejsze moim zdaniem. 

Ciekawe na jakie imie zdecydowala sie autorka? 🙂

Nikt nigdy nie pisze na co sie zdecydowal.  Michalina za bardzo mi jedzie Michalem.  Dla mnie to takie na sile zrobione zenskie imie bez zadnego charakateru, ani wdzieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×