Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest szansa schudnąć 10 kg w miesiąc?

Polecane posty

Gość gość
Mi również bardzo pomógł Foreverslim.Miałam dość sporą nadwagę.Ale jakoś pomału z pomocą tych tabletek uporałam się z tym.Warto było się przemęczyć te trzy miesiące.Bardzo bałam się efektu jo-jo ale całe szczęście nic złego się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1346
Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535 .Schudłam 10 kg w ciągu 2 miesięcy i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suplement Slimunox, w moim przypadku schudłam w 3 miesiące 9 kg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miesiąc pewnie da sie zrzucić z 5-6 kg., jednak jakby do tego dorzucić jakiś spalacz i ostre treningi to może pod 10 :) Ale na samym początku woda schodzi z organizmu :) ... https://asakredyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanakaa
Moim zdaniem nie. Lepiej zrobić to powoli a skuteczniej. Lepiej dla Ciebie i dla twojego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie zaweźmiesz, to schudniesz, ale nie uważam aby było to odpowiedzialne i zdrowe podejście. Jeżeli jednak jesteś zdecydowana, to zacznij ćwiczyć codziennie, min godzinę, możesz np skakać na skakance, pij zioła moczopędne (zgubisz kilogramy spowodowane przez wodę w organizmie), do tego leć do apteki lub zielarskiego (ostatecznie online) kup sobie habaicynę, jest to sproszkowane chili habaner zamknięte w kapsułce. Dzięki chili przyspieszysz sobie metabolizm i cały proces odchudzania będzie zachodził szybciej. Chili zawarte w habaicynie może też przyspieszy Ci perystaltykę jelit, to też będziesz lżejsza;) Staraj się nie ograniczać drastycznie diety, bo później odbije Ci się to efektem jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×