Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

swedzenie pod biustem i w innych miejscach czy to alergia

Polecane posty

Gość gość

Staramy sie o dziecko od kilku miesiecy, niestety nam nie wychodzi. Pomyslalam z mezem, ze wyjedziemy na kilka dni poza miasto, zeby oderwac sie od wszystkiego i odpoczac. W trakcie pobytu bardzo swedzila mnie skora pod biustem i trwa to do teraz. Poza tym lokcie staly sie grube, popekane, swedzace mam na nich male strupki. Dodatkowo swedzi mnie skora z tylu glowy. Podejrzewam, ze posciel ktora mielismy mogla byc nie odswiezona w wynajmowanym mieszkaniu, badz zmiana jedzenia tak na mnie wplynela. Po powrocie myslam sie szarym mydlem, smarowalam olejem kokosowym i na przemian mascia na grzybice, ale problem pozostal. Mial ktos podobny przypadek? Domyslacie sie co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co lekarz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocilam w pt popoludniu, wiec nie szlam z tym do lekarza. Z reszta na poczatku musze isc do rodzinnego a ona i tak nie bedzie wiedziala, wiec bedzie testowac. Jedynie dermatolog by cos wiedzial, u mnie w miescie prywatnie czeka sie 2 tyg minimum. Dodam, ze nosze staniki sportowe z bawelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to być łuszczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skora luszczy sie na lokciach tylko, pod biustem jest czerwona i bardzo swedzi/piecze. Z tylu glowy to nie wiem nie moge ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o rady, skora jest czerwona pod biustem ma czerwone krostki, ktore swedza. Do dermatologa musze czekac 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świerzb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojecia, z tego co widzialam na zdjeciach chocby tych pod biustem to wyglada na wyprzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może już jeste sw ciąży... ja cos takiego miałam wlasnie jak bylam w ciąży i to przez 2x. Tj grzybica. Ale ja to miałam tylko pod piersiami i tez mnie glowa swedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam u lekarki rodzinnej, raczej wykluczyla swierzb(choc pewnosci nie miala), stwierdzila, ze byc moze alergia. Zapisala mi krem Elocom, w necie spr sklad i jest na bazie sterydow i ma slabe opinie. NIe chce sobie zaszkodzic sterydami. Znacie moze jakies domowe sposoby? Do tej pory przykladam krochmalem. Lekarka mowila, ze moge smarowac mascia na grzybka, ale juz smarowalam i nie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skora pod biustem jest zaczerwieniona i mam cos w rodzaju zaczerienionej plamy w ktorej znajduja sie male krosteczki. Wszystko bardzo swedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up mial ktos podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w Twojej rodzinie ktoś chorował na łuszczycę? Opisane przez Ciebie dolegliwości pokrywają się z towarzyszącymi łuszczycy. Zmiana miejsca pobytu czy jedzenia mogła być czynnikiem uaktywniającym chorobę w organizmie. Musisz przede wszystkim bardzo dobrze nawilżyć skórę, efekt łuski powinien ustąpić. Bardzo dobry wpływ na skórę ma beta-glukan, który dodatkowo utrzymuje wodę w naskórku. Popękaną skórę trzeba koniecznie zabezpieczyć przed drobnoustrojami, w tym celu przyda się srebro koloidalne. Oba składniki znajdziesz w kremie Beta-Skin Natural Active Cream, który dodatkowo w składzie ma olej kokosowy i estry wyższych kwasów tłuszczowych. Polecam zapoznać się z nim bliżej: https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukrzyca

Ja bym się zbadała pod względem cukrzycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×