Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i sąsiadka się doigrała. Wrzuciłam jej do wózka psie goowno.

Polecane posty

Gość gość
Oby patologia szybko wymarla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze kiedyś tobie tak zrobią jak ty tej dziewczynie i jeszcze poleja kocimi szczochami żeby bardziej waliło! IDIOTKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokój się, czołgowa wariatko. Też zastawiasz ludziom przejscie na klatce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha chcialabym zobaczyc jak wrzucasz to psie gowno do wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jaka patologia tu siedzi, autorko Twoje zachowanie było na poziomie rynsztoka, karma wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby katoliczki a ciągle pieprzenie o karmie, czyżby tumany używały słów których znaczenia nie znaja ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psia karma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram autorko! ,są ludzie do których przekaz w innej formie nie trafia,i niestety trzeba użyć metod bardziej drakońskich żeby niektórzy zrozumieli że źle robią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorkę popieram. Na naszej klatce też był zostawiany wózek i przy wchodzeniu do piwnicy trzeba go było przestawiać. Wózek znikł dopiero wtedy, gdy ktoś opróżnił do niego popielniczkę z petami i popiołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre z tymi petami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dobre pomysły :D gowno, pety :D wyprobuje któryś, bo tez u nas na klatce jest ten problem. Ta babka mieszka na parterze i nie może wózka do domu zabrać. Po co sobie dywan brudzić... To ja jej uj***e wózek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z prostaczkami i chamicami tak trzeba - prosto i chamsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas są tacy co wystawiają buty na zewnątrz w ładnym bloku na ładnej kaltce schodowej czyjes smrody... wieśniaki jedne ;/ nie wiem czy slusznie nic z tym nie robie, ale oni się drą i wyzywają, krzyczą jak obdzierani ze skóry, baba wygląda jakby wyszła z psychiatryka wlasnie... i ja sie boje z nimi zaczynać, t jakieś świry. zaczniesz z taką a potem masz przewalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam za to sąsiadkę, która sie wtrąca do naszego życia, ciągle o wszystko wypytuje. Wiem, ze nie na temat, ale z sąsiadami tak jak z rodziną, najlepiej na zdjęciu. Lepiej nie zaczynać z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty tak ciągle odświeżasz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się nauczyłam, ze nie warto po ludzku rozmawiać. Bo z pyskiem na Ciebie poleca i jeszcze się mścić będą. A słychać/widać jak kto się zachowuje by móc przewidzieć czy będzie afera. Jak ktoś puszcza tv/radio na full, że na całej klatce słychać, pozwala dziecku drzeć jadaczkę na kilka pięter (nie, nie płakać itp po prostu drzeć się ot tak), pozwala łomotać we wszystkie ściany i podłogi, ma w d***e ciszę nocną + jeszcze sam z szacowną małżonką wydziera ryje na siebie. To po co w ogóle do takiej rodzinki isć? Wózka niestety nie zostawiają :P A przynajmniej by było gdzie być złośliwym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysl :) muszę wypróbować :) "to nie parking na wasze czołgi" :D j/e/b/ł/a/m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę takich ludzi, co myślą, że klatka schodowa i wspólny parking należą tylko do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, mam nadzieje ze pojdziesz kiedys do kolezanki, zdejmiesz buty z "grzecznosci" i ci w nie kot znajomej naasraa. albo przejdziesz sie parkiem w sloneczny dzien i ptak pusci ci wielka sraake prosto na czolo. najlepiej jak bedziesz wtedy szla do kosciola, albo innego przybytku dla takich "milosiernych i wyrozumialych" ludzi jak ty. zycze ci aby do twojej klatki wszedl bezdomny i nasikal ci na wycieraczke. to tylko kilka opcji, w kazdym razie mam nadzieje ze karma wroci, bo dla takiej idiotki jak ty ktora nie potrafi odroznic winy rodzica od zdrowia i komfortu malego dziecka, tylko rozwiazanie typu zab za zab ma sens. zrozum prostaczko ze swoim zachowaniem ukaralas niewinne dziecko a nie jego rodzicow. to dziecko bedzie teraz musialo albo czekac na wypranie i dezynfekcje wozka zanim bedzie moglo wyjsc na spacer, albo bedzie zmuszone jezdzic w niekoniecznie dobrze wyczyszczonym, obsraanym wozku - siedlisku bakterii i innych syfow. gratuluje tepoty ksiezniczko od siedmiu bolesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aautorka
Jestes głupia czy udajesz? Goowno było w paczce, już sto razy to pisałam, a ty nadal swoje. Najważniejsze, ze problem rozwiązany, a ty się pluj ile chcesz, mam to gdzieś. Do kościoła nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te buty na klatkach schodowych :).Kiedy ide do kuzynki ,do bloku ,sorry nieraz mnie korci zabrac i na smieci wyrzucić :). W domu im smierdzi butami czy co ? Delikatni tacy ? Może mi ktoś to wytłumaczy ? Zwyczaje ,zabobony ,ze butów sie do domu nie wnosi ?Nie dziele ludzi na wieśniakow i na miastowych pod wzgledem inteligencji .Ale jednak Ludzie ze wsi zoztawiają te buty na klatce schodowej .O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×