Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niki141414

Warto iść na ten kierunek?

Polecane posty

Hej. Chyba wybrałam kim chcę zostać w przyszłości. Myślę o onkologii i hematologii dziecięcej. Wiem, że to odpowiedzialny zawód. Myślałam nad tym bardzo dużo i jednak się zdecydowałam. Brałam różne aspekty pod uwagę, ale i tak wyszło że chcę to robić. Myślicie że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zdaj na medycynę, skończ studia i dopiero wtedy pomyślisz o specjalizacji, jeszcze długa droga przed Tobą, może coś się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa przesmaczna
Generalnie jeśli myślisz o dużych zarobkach (ale tylko jak ktoś potrafi się zakręcić lub za granicą), angażującej pracy- to tak warto. Zgadzam się z autorem posta wyżej. Zdaj najpierw na medycynę bo pioruńsko ciężko się dostać a jescze trudniej utrzymać. Fizykę (!) i matematykę już nie mówiąc o biologii musisz mieć w małym paluszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika23
Moim zdaniem trochę dużo nauki, ale jak lubisz to czemu nie. Ja bym wybrała bardziej kierunek związany z zdrowiem publicznym, w tych czasach duży potencjał na niego jest. Widziałam taki wydział na uczelni WSEIZ : http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/zdrowie-publiczne . Ma ta uczelnia techniczna wiele ciekawych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że wiesz co chcesz robić. Warto studiować to, co nas interesuje i z czym wiążemy swoją przyszłość. Dlatego ja poszłam na psychologię na uczelnie www.ignatianum.edu.pl w Krakowie. I jestem bardzo zadowolona z tego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×