Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia2100

Ratunku lata lecą i ciągle ta samotnosc

Polecane posty

Gość Kafeannaa
WrednaWróżka 2016.05.04 - Mój rozpadł się w kwietniu 2015, ale nadziei nie tracę :) Choć coś czuję, że długo to potrwa... nim znajdę kogoś. gość 2016.05.04 - Widzę, że uważasz osoby po zawodówce za ludzi gorszego sortu. Pomyśl, jak może poczuć się taka osoba, czytając Twojego posta. gość 2016.05.04 - Po co czekasz, aż rozleci Ci się związek? Nie lepiej go samodzielnie zakończyć albo naprawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidżama party
Kafeannaa dziś ...Widzę, że uważasz osoby po zawodówce za ludzi gorszego sortu. Pomyśl, jak może poczuć się taka osoba, czytając Twojego posta... Na jakiej podstawie wnioskujesz, o mojej pogardzie, dla ludzi po zawodówce? Nie przypominam sobie, bym coś takiego napisał. Obiektywnie oceniłem wykształcenie Kapcia, na podstawie użytego słownictwa, budowy zdań i zasobu wiedzy, który widać wyraźnie w jej postach. To nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku, do ludzi po zawodówce. Wśród swoich dobrych znajomych, mam i takich :) i nigdy im braku wiedzy nie wytykałem. Osoba o poziomie inteligencji Kapcia, twierdząca publicznie, że jej potencjalny partner, musi być wystarczająco wykształcony, naraża się na zasłużone pośmiewisko. Przypomniałem sobie, że jeden z moich znajomych (którego bardzo lubiłem i nadal szanuję), nie ma nawet ukończonej zawodówki, a jedynie szkołę przysposabiającą do pracy w budownictwie. Nie przeszkadza mu to, być o niebo kulturalniejszym i mądrzejszym od Kapcia, i żyć w SZCZĘŚLIWEJ RODZINIE :). Ps. Ptaki wprowadziły się do gniazd na moim balkonie :) i mam teraz prawdziwe "ptasie radio" :). Wszystkim samotnym życzę wesołego towarzystwa :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem posta i... go zjadło :(. Kapeć: nie zjadaj postów :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mogę wyjechać. ALE sama i tak jestem naco dzień wiec to żadna frjada. Niedawno nawet byłam sama w kinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To możesz mnie zaprosić :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która pójdzie ze mną na spacer w ten piękny, słoneczny dzień :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeannaa
Dla mnie wyjazd, nawet i samotny, to frajda. Może dlatego, że uwielbiam poznawać nowe miejsca i fotografować. Oczywiście bardzo chciałabym móc komuś pokazać to, co mi się spodobało, porozmawiać o tym, wieczorem pójść na spacer, usiąść w pięknych okolicznościach przyrody, przytulić się - ale nie mogę. Jednak robienie pewnych rzeczy samotnie też jest miłe i przyjemne, choć nie tak miłe i przyjemne, jak z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pidżama party
Cześć zołzy :D. x Na spacer, BIEGIEM, marsz :D ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;34 Ty jesteś j*******y jezeli ja cos w zyciu mam i duzo osagnelam to niewezme osoby co ma dwie pary gaci i wyksztalcenie podstawowe bo mu sie uczyc nie chcialo jestes p***a wtedy i taki chlopak co nigdzie nie pracuje to tez p***a miedzy innymi ty siedzisz tu całymi dniami jak taki debil a za robote sie niewezmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek to tu widać po słowach kapiec i tylko to masz na uwadze, bo nie-znasz kapcia a go wyzywasz,ten kapiec to ma wykształcenie, inteligencje, wie co chce jesteś niedojrzały emocjonalnie, zaburzenia masz, niemoge nic napisac poswojemu, bo ty odrazu ludzi skreslasz nieoceniam ludzi po 1 poscie, tak jak ty to robisz jaki ty piękny jestes ze tak sie wywyzszasz. Pidzama party to śmietnik nie piszcie z nim dziewczyny, chyba ze sie zakochalyscie. Przeczy ze ludzi nie ocenia a kapcia ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto gardzi i uderza w kapcia no kto? Pidzama party i nie szanuje ludzi,widac na forum jak mozna kogos oceniac po postach a nie po rozmowie na zywo?kupa glowna z ciebie. Nie jestes BOGIEM a chcialbys nim byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pidzama party i co z tego ze wymagam zeby moj partner mial wyksztalcenie, niewidze w tym nic zlego a ty masz inne wymagania do dziewczyn o ktorych nawet debilu tu nawet niewspomniales, kazdy z nas ma inne wymogi oczekiwania glupku, zarozumialy ,chlopaka mialam nawet po podstawowce jakbys chcial wiedziec, niestesty byl takim debilem jak ty a debili skreslam.No posmiewisko to ty robisz nabijajac sie z innych i wyzywajac od kretynek juz po 1 moim poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ty wyzywasz mnie od kretynek i kapci to czego ty oczekujesz ze co będę do ciebie sie ładnie zwracała?niezaslugujesz na ta kulture i tyle.Dziwie sie ze wogole z innymi dziewczynami dochodzisz do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pidzama party nie jest godny pisania ze mna ani z innymi dziewczynami zaraz znajdzie bata na inna wystarczy nie takie slowo poglady na zycie ludzi i zaraz to ocenia krytkuje i zle interpretuje kazdy ma prawo napisac to co chce i uwaza za sluszna a ty jestes glupi nie podoba ci sie co ja pisze to tego nieoceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie poznałam kogoś wartościowego fajnego, byłam na kawie, ciastu w kawiarnii, spacerze i bylo milo, kontynuuje ta znajomość piszemy do siebie, niedziele tez milo spedzilam na komunii u kuzynki, pidzama party skrytykujesz coś, bo masz zdolności krytykowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cisza, jednak moje wypociny tu nie idą na marne, wszyscy zamilkli, pidzama party pocałuj mnie w gola dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za prostaczka tak obraza ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;02 Sam jesteś prostak(prostaczka) mnie inni mogą obrażać tak? zamknij się, idź umyć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do mojego biura Centrum Zapoznawcze Zolyty i na bloga RandkiSwatki. Większość klientów znam osobiści,organizuję Wieczorki,Ogniska dla samotnych,szybkie randki. Niedawno wydałam Zolytowy Poradnik Randkowy ,gdzie opisałam zagadnienia randkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprosisz mnie na randeczke ,bede ładnie ubrana i po ubiorze mnie rozpoznasz, nie rozbierzesz, pocałujesz w rękę, kawę poproszę a na koniec mega lody z bita i potem pojdziemy na siłownię, albo basen ja ludzi nie utopie i dostane róże, jakiego koloru będzie i ostanie pytanie bo ucze sie niemieckiego was trinkst du gern?dobrze napisam, to idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
Wiecie co, doszłam do wniosku,ze na pewne sprawy czasem nie ma się wpływu. Już prędzej można sobie zaplanować przeprowadzkę do innego kraju albo miasta w Polsce,ale nie sprawy uczuciowe. Więc już lepiej dac sobie spokój bo się człowiek tylko zdołuje. Szkoda,ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidżama party
Jak ja się cieszę, że do tego spotkania wtedy nie doszło :). Więcej, w takie głupoty, już nie dam się wkręcić :D. x Miłego dnia wszystkim "zołzom" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde a ja mam 27 lat i nienawidzę facetow .. strasnzie mnie w zyciu wykorzystywali i ranili. tak sie zrazilam ze teraz naprawde nie chce zadnego i mysle co ze mna bedzie za pare lat naprawde nie beda sie mna juz interesowac .. nie wiem czy dobrze robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×