Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia2100

Ratunku lata lecą i ciągle ta samotnosc

Polecane posty

Gość pidżama party
gość dziś ...chcecie tylko przystojniaków a przecietniaków macie gdzieś... Już raz pisałem, że mój potwornie brzydki i niewysoki kolega, ma uroczego synka :) i dwie baby, które walczą o niego. Widocznie Ty jesteś wybitnie nieciekawy w pozostałych dziedzinach. Pasowałbyś idealnie do tutejszego Kapcia :P. Może zaczniecie ze sobą pisać :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;16 No i widzisz ,tu nie chodzi o twój nos w łóżku, co mnie obchodzi nos? chodzi o to ze kobiety nie-przytulisz, nie pocałujesz, tylko jesteś do tarcia chrzanu a kobieta to nie maszynka do seksu, wiec nawet sprzątaczka wolała by nasrać ci na środku łazienki i mieć na ciebie wj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;16 No i widzisz ,tu nie chodzi o twój nos w łóżku, co mnie obchodzi nos? chodzi o to ze kobiety nie-przytulisz, nie pocałujesz, tylko jesteś do tarcia chrzanu a kobieta to nie maszynka do seksu, wiec nawet sprzątaczka wolała by nasrać ci na środku łazienki i mieć na ciebie wj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;16 No i widzisz ,tu nie chodzi o twój nos w łóżku, co mnie obchodzi nos? chodzi o to ze kobiety nie-przytulisz, nie pocałujesz, tylko jesteś do tarcia chrzanu a kobieta to nie maszynka do seksu, wiec nawet sprzątaczka wolała by nasrać ci na środku łazienki i mieć na ciebie wj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;20 Niedostatki mojej urody bledną w porównaniu z moim charakterem i jest remiz no i cio nico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;31 a twoje dziedziny to jakie są? czytasz jakieś książki nie, oglądasz jakieś filmy, nie, nawet komplementu kobiecie nie powiesz, twoja dziedzina to czysty seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lędźwiami to każdy umie machać, ci faceci, którzy tak się przechwalają na kobiecym forum swoimi rvchaczymi talentami nie widzą, jacy są żenujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pidżama party
gość dziś Ależ ja wierzę, że Twój charakter jest dużo potworniejszy od Twojego wyglądu :P. Ale, jeżeli sama piszesz, że wychodzą na remis :P, to zaczynam rozumieć, dlaczego mężczyźni uciekają, na sam Twój widok :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pidżama party
gość dziś Ciekawostką jest to, że najczęściej o seksie, wspomina w tym temacie kapeć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pidżama party
gość dziś ...twoja dziedzina to czysty seks... Dziękuję za komplement :P. Muszę Cię jednak rozczarować. Zanim dojdzie do seksu, musisz kobietę ZAINTERESOWAĆ swoją OSOBOWOŚCIĄ :). Do tego czytanie książek (nie komiksów), wizyty w teatrze, dyskusje z mądrymi ludźmi o filozofii i słuchanie muzyki bardziej skomplikowanej od rapu i disco polo, bardzo przydają się :). Popracuj też nad swoją wymową. Kobiety lubią być zabawiane, elokwentnymi historiami (nawet lekko sprośnymi). Poczytaj np. Decameron, a jeśli na czytanie jesteś za głupi, to dam Ci linki do jego audiobooków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pidżama party
gość dziś Jest problem Kapciu :P : Mam do posprzątania duży garaż na dwa samochody, ale łazienki w nim niema :(. Swoje potrzeby, będziesz musiała załatwiać tak jak dotąd, czyli w krzakach lub w lesie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygfryd 33
Stare kawalery, panny , dajcie sobie spokój , tu i tak was nikt nie czyta , nic wam to nie da , zostaniecie samotni na zawsze?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pidżama party Nie chodziło mi o poszukiwanie potencjalnego partnera :) Pozytywne nastawienie tak ogólnie pomaga. Ludzi poznaję, bo to lubię i nie nastawiam się, że każdy poznany facet może być "tym jedynym". W zasadzie, to w ogóle przestałam o tym myśleć. Po prostu czasami dopadają człowieka czarne myśli i tak się smutno robi. A ostatni związek trwał prawie 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygfryd 33
A kogo to obchodzi, będziecie same stare panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;46 widocznie mieszkasz w na wsi jak taki burak, toaleta na dworze i nie zamierzam wogole cie odwiedzać a nie ma to się pisze oddzielnie i was trzeba nauczyć myśleć głową a nie fiutem z tad ten temat, ja mam czas na poznanie kogoś ale ty? idź do biura matrymonialnego do piet mi nawet nie-dorastasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;20 a co mnie to obchodzi co ty czytasz jakieś komiksy ,harlekiny i dziwaczejesz, co kogo to obchodzi ,odwal się odemnie mam wspaniały wygląd i charakter szanuje ludzi siebie ,ale ty nikogo myślisz tylko o sobie, egoisto pracuj nad pisownia bo błąd na błędzie. Ty masz jakieś problemy psychiczne ze tak się dowalasz do mnie psychiatra przyjmuje na fnz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;20 osobowość to masz hujowa widać po twoich wypowiedziach, nie zainteresujesz nikogo niczym, bo jesteś pusty i żałosny ,brak zainteresowań, interesuje cie tylko kafe i pierdoły które tu wypisujesz , bzdury, bo nawet 1/3 z tego co tu napisałeś nie masz i niezrobiles, fajne masz urojenia i bujne fantazje wygórowane, przenieś się jeszcze do baśni gdzie jedziesz na siwym rumaku i całujesz księżniczkę osrała by cie nawet w najlepszej bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bez żadnego talentu, twój talent to *****cz zawodowy no nie? twoje wpisy to jakiś przerost na forma, chyba nie wiesz nawet co piszesz ,matury byś nie zdał i nie powtarzaj się ciągle, każdy zna słowo kapec ,bo sam nim jesteś żałosnym, starym ,niechcianym kapciem którego nikt niechce i się tu produkuje ,żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zygfryd 33 dziś ...A kogo to obchodzi, będziecie same stare panny... Może i będą. Za to Ty JUŻ JESTEŚ żałosnym samotnikiem, żyjącym jedynie na Kafe :P. Inaczej nie pisałbyś posta o 23:19, a następnego o 8:25. Tak postępują tylko Ci, których CAŁE życie upływa w internecie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pidżama party
gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś Dzięki Twoim postom Kapciu :P, wiem, ze dobrze robię, zachowując rezerwę, do nowo poznawanych kobiet :). Poważnie proponuję, byś zaczęła korespondencję z życiową pierdołą, narzekającą, że wszystkie kobiety poszukują tylko modeli do związku. Pasujecie do siebie intelektem i wyznawanymi w życiu wartościami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WrednaWróżka dziś ...Ludzi poznaję, bo to lubię... Mam tak samo :) . x Ps. Ale Kapcia poznawać nie chcę :P. x Ps2. Wiecie dziewczyny, jak pięknie śpiewają teraz ptaszyny, na moim balkonie :) ? Rzeczywiście można poczuć się jak na wsi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce poznawać wogole nikogo w kompie i na kafe ,tu siedzą PRAWIE SAME dawny, co się stresują ze nikt ich niechce, miedzy innymi pidżama party co ciągle tylko kapec, kapec ,kapec ,kapec, kapec kapec, no do zbrzydzenia niech zmieni płytę, bo na wygląd pewnie za późno, wole posuchac ptaków na dworze i iść na dobry spacer a dalej dyskutujcie i ubolewajcie, pidżama party ma wolna chatę tam otwiera burdel na przebieranie w kobietach a potem hmmmm czemu przyszły i nie podziękowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do rozwodników to dalej ich nie chce, sparzyłam się na rozwodniku i pidżama party i te inne typy na kafe fotkach dar-lingach do jednego wora. oczywiście nie-wszyscy są tacy sami, ale to potrzeba szczęścia jak z wygraniem w totka. Jeżeli ktoś się kupę razy sparzył to potem myśli ze wszyscy są tacy sami, no nie wszyscy ale we większości i oto pidżama party króluję na kafe jak jakiś indor i pluje się ze odrzucam facetów i słusznie bo sam na odrzucenie zasługuje, czego jest dowodem siedzi przesiaduje non stop na kafe a w domu brudno syf i mogiła, szuka sprzątaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;05 Zgrywasz inteligentnego a siano w głowie. sama sobie kogoś znajdę i niekoniecznie modela do związku a ty dalej baw się w swatki ,strence to dano glowno w ręce, jestem zaradna i dam sobie rade w życiu i nie interesują mnie niedojdy i twój klub samotnych serc w który inwestujesz niby a i tak glowno masz,ubikacja na dworze i trzeba liściem się podcierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rezerwuj się ja mam wyj****e i rezerwuj do następnej zimy ,żadna ze zaproszenia jeszcze nie zkorzystala bo dalej siedzisz na kafe i ryjesz, post za postem maja cie w d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rynsztok Kapcia, skutecznie odstraszył stąd wszystkich :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
Hej jak wam mija tydzień? Wyjazdzaliscie gdzieś czy nie mieliście z kim? Ja i nie miałam z kim i miałam trochę zajęć w domu.Trochę spacerowalam albo dzwoniłam po znajomych bo większość ma rodziny i albo wyjechała albo siedzieli w domu ale ze maja dzieci,to czas był tylko na chwilę rozmowy telefonicznej. Tez tak macie,ze koleżanki które mają dziecie _praktycznie nie ma z nimi kontaktu? I to nie ważne czy dziecko ma rok czy dziesięć? Nie mówię że wszystkie,ale większość zupełnie nie ma czasu.A wydawały się być bliskimi koleżankami. Nawet nie mają czasu 5 min na rozmowę albo spotkać się raz na parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pidżama party
Natalia2100 dziś ...Wyjazdzaliscie gdzieś czy nie mieliście z kim?... A samemu nie można :P ? x ...Tez tak macie,ze koleżanki które mają dziecie _praktycznie nie ma z nimi kontaktu? ... Nie mówię że wszystkie,ale większość zupełnie nie ma czasu.A wydawały się być bliskimi koleżankami. Nawet nie mają czasu 5 min na rozmowę albo spotkać się raz na parę miesięcy... Może dlatego, że dziecko pochłania ogromną ilość czasu, a przed dalszymi koleżankami, trzeba go jeszcze poświęcić mężowi i rodzinie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeannaa
Natalia2100 wczoraj Cześć :) Ja pracowałam. Na wyjazdy nie miałam czasu ani pieniążków, bo jeśli chodzi o towarzystwo, to nie od niego uzależniam wyjazd :) Moja przyjaciółka ma dwoje dzieci (kilka lat i kilka miesięcy), do tego (jeszcze) pracuje zawodowo (na część etatu) i jak najbardziej ma ze mną kontakt :) W dodatku nie gada tylko o dzieciach :) Fakt faktem, zwykle, jak ją odwiedzam, to np. w tym czasie coś gotuje, a stoję z nią w kuchni z jednym z jej synów smarkającym mi w kołnierz, ale to niespecjalnie przeszkadza :) Są różni ludzie, a moi przyjaciele są naprawdę wspaniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeannaa
Jeśli ktoś jest naszym "prawdziwym" znajomym czy przyjacielem, to znaczy faktycznie mu na nas zależy, to zawsze znajdzie czas na spotkania. Osoby, którym praca / rodzina uniemożliwiają spotkania towarzyskie, są to osoby źle zorganizowane, które w dodatku tak naprawdę w chwili obecnej nie potrzebują towarzystwa innych ludzi, tylko zamykają się na nich, skupiając na rodzinie. Często to również osoby nie posiadające żadnych pasji. Ja również ciężko pracowałam czy byłam w związkach i z pewnością gdybym miała rodzinę, nadal miałabym czas na spotkania z ważnymi osobami, bo wiem, jak ważne są relacje. Oczywiście ważnych osób zwykle nie ma bardzo wiele w naszym życiu. Co do rodziny i pracy, wszystko można pogodzić przy pewnej dozie wyrozumiałości z obu stron. Można spotkać się jednocześnie z rodziną i przyjaciółmi, można odwiedzić koleżankę po drodze z pracy. Oczywiście, ma się mniej czasu na zabawę, ale jeśli ktoś zupełnie rezygnuje z wszelkich relacji, oznacza to, że nigdy mu na nich nie zależało. Przecież istnieją kobiety, dla których jedynym, nadrzędnym celem jest wyjść za mąż i urodzić dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×