Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Chcę się zakochać, poznać fajną dziewczynę która będzie dla mnie najważniejsza

Polecane posty

ja spotkalem dziewczyne w ktorej chce sie zakochac i poznac na forum kafeteria, a nick ma wredny malpiszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nagle udajesz takiego wartościowego spedalony narcyzie?:D Próba ocieplenia wizerunku pustaka po fali heju :D głupie gąski sie nabiorą :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy wredny malpiszon, ale zawsze jak sobie przypomne o wrednym malpiszonie, to nagle staje sie szczesliwszy a w glowie mam przyjemniejsze mysli i zycie staje sie przyjemniejsze, jedyna laseczka jaka spotkalem, ktora ma na mnie pozytywny wplyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doskonale wiem, ze nic nie stracilem bo sukces mezczyzny jest liczony w ilosciach posiadanych dzieci, a nie w*****aych dupodajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał czemu sie tak do mnie odnosisz ? Dawałem ci dobre rady, pomagałem ci jak miałeś doła a teraz po mnie jedziesz ? JahIthBer Musze cie rozczarować. Wredny małpiszon to Niedorobiony, dwudziesto paro letni chłopak z anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos244 dziś k***a jaki głupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetos, z niedorobionego to ja pisalem, ale musze cie rozczarowac, wredny malpiszon to kobieta, ja jestem 20 paro letnim chlopakiem z anglii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos obyś znalazł taką która złamie ci serce i bedzie pomiatała jak śmieciem a ty dalej bedziesz za nią latał i sie slinił potem powinna cie jeszcze zdradzac i powinna ci na koniec HIVa sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo prawdziwa kobieta to tygrysica, a wszystkie jakie spotykam i spotkalem to sa baranki nie tygrysice, a wredny malpiszon to jest rasowa tygrysica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brunetos244 dziś mądry post.:P Sam seks tylko dla seksu jest nic nie warty.:) Tylko tracisz czas na puste lale na jedną noc. :) Nie da sie być z kimś na dłuższą mete jeśli nie można sie przyjaźnić... Ja zaczęłam od jak dla mnie przyjaźni-mogłam całkowicie sie odkryć, mówić o wszystkim-o jakiś bardzo ważnych/delikatnych dla mnie sprawach(wyżalić sie i pomarudzić jeśli tego potrzebowałam), o głupotach i pierdołach z których mogliśmy sie pośmiać, nigdy nie nudzę sie z tą osobą , a jednocześnie strasznie mnie pociąga-wiec połączyłam dwa w jednym i myślę ze działa to w obie strony.;) Radze ci najpierw kogoś lepiej poznać, wstrzymać sie z seksem, a dopiero później iść do łózka bo myślę że to jednak sporo zmienia.:):P Dla mnie tamta osoba stała sie ważna i zaczęło mi zależeć dopiero po paru tygodniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Neptyk dziś tez bardzo lubię ich niektóre piosenki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta p********a szmata znowu cos majaczy :D:D:D:D hehehehe gggb sciero i ty masz czelnosc pisac, ze seks dla seksu jest nic nie warty ? buahahahahaha k****a leze :):):) jestes zwykla szmata do ******** i w tej kwesti lepiej zamknij morde prostytuto ktora obciagala 60 latkowi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×