Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość nastolatka natalia

Mama zakłada mi gorset.

Polecane posty

Gość gość
Kasia Tomek a gdzie jeszcze trafiłaś przypadkowo?Ciocia z pania jaką?niepozwlaja ci ubierać męskich cichow jesteś transexualista? Pewnie tak i sam(a)wymysliles ta bajeczke myslac ze znajdziesz tu naiwnych słuchaczy proponuje psychiatrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oola

Moja mama w gorsecie ,majtkach gumowych i pieluchach kaze mi chodzić  cały czas od 12 roku życia. A kozaki prawie do bioder na 14cm szpilce bez platformy mama kazała mi ubierać  ciągle , do szkoły i na miasto i do spania odkąd ukończyłam 14 lat. Moge zdjąć gorset i buty tylko do kąpieli. Teraz mam skończone 16 i schodziłam już 4 pary takich butów. Mama nie chce mi kupić innych butów twierdząc że nie będę się garbiła i mam chód modelki, a jej są na mnie dużo za duże więc jestem skazana na te kozaki. Mama była już w sprawie moich kozaków wzywana do szkoły kilka razy ale zawsze postawiła na swoim. Teraz po ok.3 latach kiedy nie miałam na nogach innych butów niż na wysokiej szpilce nie mogę chodzić w płaskich butach bo bardzo bolą mnie stopy. Ogólnie to  jest mi w tych rzeczach fajnie i tak się przyzwyczaiłam do gorsetu i tych kozaków że już nie czuje że mam to na sobie i niekiedy tylko koleżanki pytają mnie jak ja wytrzymuję cały czas w tych obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

NastolatkaNatalia,

Jak działa to, co uniemożliwia ci ściągnięcie gorsetu? Nie wiem o co chodzi. Opisz coś dokładniej. Na pewno nie możesz tego ściągnąć, nawet jak byś chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego wszędzie piszesz że Ci "mama zakłada " sama nie możesz tego ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość gość napisał:

NastolatkaNatalia,

Jak działa to, co uniemożliwia ci ściągnięcie gorsetu? Nie wiem o co chodzi. Opisz coś dokładniej. Na pewno nie możesz tego ściągnąć, nawet jak byś chciała?

Działa to tak ,że ta powiedzmy Oola  lubi nosić takie rzeczy i się katować ,ale jej zdrowe" drugie ja " buntuje się przeciwko takiemu  zachowaniu . To zaburzenie psychiczne. Z jednej strony robić  coś co ją/jego podnieca ,a z drugiej czuje że to nie normalne ,bo jej /jemu szkodzi. I tu pani Oola,czy ten Oola , pisze o tym ,i się "uskarża' ,pozorując karę od matki która  jej tak każe robić. W rzeczywistości żadna mama jej/jemu tego nie każe robić. 

Uprzedzę i od razu odpowiem pani/a  Oola ,jest rada na to ,zeby nie zakładać tych gorsetów i innych rzeczy,żeby się nie męczyć .Wystarczy skontaktowac się ze specjalistą seksuologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W jaki sposób matka może sprawdzić czy natalia nie ściąga tego poza domem? A może jakimś cudem ona nie umie tego sama ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O jaki pas bezpieczeństwa chodzi Natalii? I jak on jest zapinany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nastolatka Natalia opisz coś dokładniej, ty na pewno poza szkołą nie możesz tego zdjąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety zdarzają się przypadki takiego traktowania dzieci przez rodziców (opiekunów).U mojego dziecka w szkole też jest taki przypadek tylko mniej drastyczny. Szkoła niewiele może poradzić bo to nie podpada pod żaden paragraf. Dlatego domniemam że to co tu opisują te dziewczyny jest prawdą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.01.2019 o 08:30, Gość Gość napisał:

Niestety zdarzają się przypadki takiego traktowania dzieci przez rodziców (opiekunów).U mojego dziecka w szkole też jest taki przypadek tylko mniej drastyczny. Szkoła niewiele może poradzić bo to nie podpada pod żaden paragraf. Dlatego domniemam że to co tu opisują te dziewczyny jest prawdą.

 

Powiedz coś więcej bo wydaje mi się to dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak zwykle piszą brednie. To wszystko, co w tych komentarzach to same bzdury. ...yzm. Forum do pisania bzdur? Dziwny temat. Trolle internetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czemu to forum tak umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten wątek nie ma nic wspólnego z prawdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że żaden z postów w tym temacie nie jest prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.01.2019 o 10:33, Gość gość napisał:

Działa to tak ,że ta powiedzmy Oola  lubi nosić takie rzeczy i się katować ,ale jej zdrowe" drugie ja " buntuje się przeciwko takiemu  zachowaniu . To zaburzenie psychiczne. Z jednej strony robić  coś co ją/jego podnieca ,a z drugiej czuje że to nie normalne ,bo jej /jemu szkodzi. I tu pani Oola,czy ten Oola , pisze o tym ,i się "uskarża' ,pozorując karę od matki która  jej tak każe robić. W rzeczywistości żadna mama jej/jemu tego nie każe robić. 

Uprzedzę i od razu odpowiem pani/a  Oola ,jest rada na to ,zeby nie zakładać tych gorsetów i innych rzeczy,żeby się nie męczyć .Wystarczy skontaktowac się ze specjalistą seksuologiem.

Chyba jedyny sensowny głos w tym temacie. Myślę, że założycielka to po prostu "troll".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przez przypadek tu trafiłam ale tez sie wypowiem bo w miejscu gdzie wczesniej mieszkalismy byla kobieta ktora wychowywala corke w bardzo purytanski sposob wlasciwie chodzila caly czas jednakowo ubrana i uczesana i sprawiala wrazenie bardzo smutnej.Jak kiedys chcialam ja zagadnac to tylko mi odpowiedziala"pani nic nie rozumie".Dlatego moze choc czesc tych wyznan dziewczyn moze byc prawdziwa.Obecnie mieszkamy daleko od kraju a teraz jestesmy w PL u rodziny, ale to jak dziwnie ubranych ludzi mozna  tam zobaczyc to przechodzi ludzkie pojecie i w polsce moze tak bedzie za dwie dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA

PALALALEPW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trollllllle tu mają jaskinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samansara

Myślałam, że tylko niektóre działy umierają. Okazuje się, że wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość samansara napisał:

Myślałam, że tylko niektóre działy umierają. Okazuje się, że wszystkie.

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trollllllllllllllllllllllllllllle same są tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.04.2016 o 20:16, Gość nastolatka natalia napisał:

chwilę temu się popłakałam i się zgodziła będę mogła się dwa razy dziennie załatwiać. gumowe majtki są po to gdyby przeciekła pielucha oraz by rajstopy nie łapały tego smrodu. nawet bez gorsetu byłam zgrabna bo mam w naturze bycie chudą. w rękawiczkach jest fajnie jak jest zimno. też wspominała o przeprowadzce na wieś żeby mieszkać razem z rodziną i mam być uczona w domu będę mieszkać obok cioci która też chce zastosować podobną dyscyplinę wobec moich kuzynek ale mniej rygorystyczną. najgorzej mnie kara gdy chodzę źle w tych kozakach bo nie stawiam nóg w linii prostej, raz narobiłam jej takiego wstydu ,że związała mi ręce z tyłu w pojedyńczej rękawiczce tak że stykały się w łokciach i musiałam klęczeć na grochu przez 2 godziny, oczywiście ręce podniosła maksymalnie do góry tak że mocno bolały a najgorsze że założyła mi knebel z czymś w rodzaju kołnierza i nie mogłam ruszyć głową. wracając do pieluch to często popuszczałam po powrocie ze szkoły. a to w gorsecie to nie są typowe majtki tylko bardziej pas bezpieczeństwa, który idzie na rajstopy i te majtki i pieluchę. pamiętam jak na początku gorset nie miał szelek to mnie wszytko bolało od obcasów. Amelia a w jaki sposób cię matka przypina do łóżka ? próbowałaś z nią porozmawiać albo prosiłaś kogoś o pomoc? a jak za głośno płaczesz to co wtedy bo mnie knebluje.

Jeden pampers na cały dzień? Chyba nie ma tak pojemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10.04.2019 o 15:47, Gość gość napisał:

Jeden pampers na cały dzień? Chyba nie ma tak pojemnych.

Chyba nie. Śmierdzi trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.04.2019 o 11:58, fuksja_fuksja napisał:

To nie jest żarcik?

Tak. Cały ten temat to żarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.04.2016 o 20:15, Gość nastolatka natalia napisał:

Mam na imię Natalia,15 lat. Mama zakłada mi gorset połączony z majtkami i zaciska go do 22 cali. Mama twierdzi że to dla mojego dobra i że będę zgrabna i to mi pasuje. Tylko problem w tym ,że jestem przywiązywana do łóżka bo muszę spać w gorsecie. Jest tylko raz na tydzień ściągany a majtki bezpieczeństwa raz dziennie rano bym mogła się wysikać. Najpierw zakłada mi pieluchę na to gumowe majtki, potem rajstopy 3 pary. Zanim załozy gorset to zakłada jakąś bluzkę która gryzie dopiero na to gorset potem zapina te majtki bezpieczeństwa. Do szkoły muszę chodzić w spódniczce do kolan z pasem który podkreśla talię. jak mnie się pytają to mówię że to wytrenowałam. Oczywiście do spódnicy ładna bluzka pod spód. Buty noszę na wysokich obcasach które sięgają do ud i też śpię w nich. Do dyspozycji mam też rękawiczki do łokcia które w domu są obowiązkowe i mam jeszcze drugie do spania bym nie marzła. Czy jest jakiś sposób matka odpuściła z tym przypinaniem do łóżka i z tymi majtkami a reszta jest spoko.

Co to są te majtki bezpieczeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mama zakłada mi pampersa  rajstopy gorset a na wieczór musze spać w łużeczku dla bobasów i mama mnie przewijała  zakłada mi pampersa body śpioszki śliniaczek i karmi mnie z butelki z mlekiem  daje mi smoczka a czasami ubiera  mi pampersa  rajstopki spudniczkę lub czasami ubiera mi legginsy i za małą bluzeczkę A w domu muszę sie bawić z moją młodszą siostrą ktora ma 5 lat w lalki i  w księżniczki a tata ostatnio pozwolił jej 1 dzień traktować jak chce ona powiedziała że chce mnie karmić obiadkami dla bobasów i dać mi butelkę z mlekiem chce mi założyć pampersa mam 10 lat co mam zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Mam 10 lat Wczoraj byłam nie grzeczna to za kare tata  mnie położyła  na przewijaku a mama mi ubrała pampersa body rajstopy spudniczkę i ubrała mi śliniaczek a potem tata położył mnie do łużeczka dla bobasów po młodszej siostrze i musiała pić z butelki dla nniemowląt jak już wypiłam to mama mi dała smoczka i wtedy przykrywa mnie kordełką a tata mnie cały czas pilnuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zamiast gorsetu mama zakłada mi body pampersa rajstopy i dresy dziecięce szare i koszulkę z krutkim rekawkiem krainy lodu i daje mi smoczka i musiałem sie położyć do łużeczka po młodszej siostrze a ona mi zakłada śliniaczek i zaczyna  mnie karmić mlekiem z butelki dla nniemowląt i mam 16 lat . Co mam zrobić . Tata mnie pilnuje każdy dzień a jak sie bede wyrywać to tata mnie bedzie przewijać a co nargorsze bedzie dawał mi czopka w dupe a tego nie chce bo to boli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×