Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Evensis

Szukam dobrego ginekologa w Warszawie!!!! pomóżcie pls!!!

Polecane posty

Gość gość
Rzadko choruję, więc raczej stałym gościem lekarzy nie jestem, ale do gina muszę od czasu do czasu pójść. Rejestruję się na ul. Popularną do City Clinic (tel jest na www.cityclinic.pl ). Obsługa ekspresowa, można sobie wizytę ustalić na dogodną godzinę, bez tłumów i kolejek. Także praktycznie z dnia na dzień mam wizytę załatwioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod względem jakości opieki medycznej to polecam centrum CC ( www.cityclinic.pl ). Mają placówkę przy ul. Popularnej, to są Włochy o ile nic nie mylę. Jeżdżę tutaj do ginekologa. Nigdy nie ma problemów z rezerwacją wizyty, można sobie dograć godzinę do swojego planu dnia. Warunki na miejscu komfortowe, jak jestem czasami z mężem, to ma gdzie na mnie zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam portal Ginekolog24.com.pl, jest to Ginekolog Warszawa Centrum który jest dostępny przez całą dobę, byłam i polecam, wizyta na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Władysława Fidzyńskiego, który pracuje także w szpitalu Praskim. Pomimo tego, że jest starszym Panem to potrafi nawiązać niezwykle przyjazny kontakt z pacjentką. Odpowiada na wszystkie pytania, nie zbywa, tłumaczy każdy etap ciąży, podpowiada na co zwrócić uwagę. Całkiem inaczej niż w centrach medycznych, gdzie jest się setnym pacjentem danego dnia. Pan Doktor gdy jest potrzeba wystawia zwolnienie. Prowadziłam u niego pierwszą ciążę, która była zagrożona, teraz będzie opiekował kolejną. Dr Władysław Fidzyński Szanajcy 20 lok 14 (Praga Północ) zapisy pod numerem tel.: 22-842-85-42 w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 9-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulicy Targowej 70 w Warszawie znajduje się dobra poradnia lekarska w której można znaleźć ginekologów i położników, ale również endokrynologów (tak dla ciekawostki dodam) Swoja drogą, jedni z lepszych ginekologów u jakich kiedykolwiek byłam. Bardzo pomocni, poważnie i indywidualnie traktujący każdego klienta, to wielki plus. Jak chcesz sobie zerknąć na ich stronę, proszę www.ginekolog-warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam Pana doktora Jakuba Doruchowskiego . Bardzo kompetentna i sympatyczna osoba. Poświęca dużo czasu pacjentce, wszystko szczegółowo tłumaczy, odpowiada na każde zadane pytanie. Wychodząc z gabinetu nie ma żadnych wątpliwości. Profesjonalnie prowadzi ciążę i szczegółowo przeprowadza badanie USG oraz szereg innych kompleksowych badań. Jeżeli ktoś się zastanawia, którego ginekologa wybrać serdecznie polecam doktora Doruchowskiego. Pan doktor przyjmuje w Przychodni MEDICERS w każdy wtorek od godz. 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1979
Byłam u kilku panów ginekologów opierając się na opiniach, że mężczyźni są konkretni, krótko i węzłowato mówią o problemie. Ale z okazji promocji w Centrum Terapii Lew-Starowicz w centrum ( chyba Nowogrodzka 62c) na bezpłatne badanie usg trafiłam do ginekolog Mai Świetlickiej-od pierwszej chwili poczułam, że będzie dobrze-wyszła do mnie, przedstawiła się, zaprosiła do gabinetu i poświęciła mi dużo czasu, cierpliwe opowiadając o badaniu i o tym co się za chwile wydarzy. Przy tym wysoka kultura osobista i uśmiech. Poczułam się bardzo ważną osobą w tym duecie podczas wizyty, co do tej pory było mi obce. Pani doktor ma dużo empatii i zdecydowałam się na drugą wizytę z cytologią -niestety już płatną, ale mam wrażenie, że będą to dobrze wydane pieniądze. Poza tym dowiedziałam się, że Pani doktor jest jeszcze psychologiem.... i to był sekret satysfakcjonującej wizyty. Polecam tym paniom, które od wizyty oczekują kompetencji i empatii, a nie unoszącego się napięcia z powodu zabierania czasu kolejnej pacjentce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo szukałam ginekologa zajmującego się nowoczesną antykoncepcją. Trafiłam na Panią Alicję Hoszowską , która najpierw zrobiła mi wszelkie potrzebne badania potrzebne do doboru antykoncepcji oraz założyła mi wkładkę levosert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chodzę www.ginekolog-warszawa.pl jestem meeega zadowolona, w końcu dobrzy ginekolodzy które mają bardzo fajne podejście do pacjentek:) Szkoda tylko, ze tak późno ich odkryłam, zaoszczędziła bym sobie wiele nieprzyjemnych wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runejka
gość 2017.05.08 Również chodzę do dr Hoszowskiej do CM Panorama ;) Prowadzi moją ciążę, już 7. miesiąc, ale po porodzie muszę pomyśleć o jakiejś antykoncepcji, bo dzieciaczków więcej na razie nie planuję :) Trzeba przyznać, że ta lekarka ma duże doświadczenie, jednocześnie jest bardzo miłą osobą. Wizyty kontrolne to dla mnie czysta przyjemność. A powiedz mi tak z czystej ciekawości, jak się czujesz po założeniu tej wkładki? Jest komfortowa? Podczas kolejnej wizyty muszę się pani doktor o nią dokładnie zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do runejka: Tak wkładka to bardzo komfortowe rozwiązanie w kwestii antykoncepcji. Powiem szczerze, że ja miałam wrażenie, że ją czuję od razu po założeniu następnego dnia już nic a nic nie było czuć i tak jest do teraz. Podpytaj Panią doktor bo pewnie będzie musiała Ci zrobić badania jak urodzisz zanim zdecyduje czy możesz mieć założoną taką wkładkę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaasia2
Od dłuższego czasu uczęszczam do ginekologa z przychodni High Med , posiadającego w ofercie usługi z zakresu leczenia po antykoncepcje. Usługi przeprowadzane są w profesjonalny sposób, a o wszelkich ewentualnych powikłaniach czy bólach jesteśmy informowani na długo przed zabiegiem. Gorąco polecam! Warszawa Bielany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godna polecenia w Warszawie jest Pani dr Joanna Bonarek-Sztaba, przemiła kobieta z odpowiednim podejściem, zero stresu. Z tego co wiem, to przyjmuje w Przychodni Specjalistycznej Prosen na Woli. Naprawdę polecaaaam kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam u ginekolog Oliwii Janiczek przy ul. Jagielońskiej na Pradze Północ. Nie miałam o niej żadnych opinii i się w sumie troszeczkę stresowałam, bo dotychczas spotykałam nafuczone, nieuprzejme lekarki, które dawały mi rady na całe życie, zdarzały się niestosowne uwagi, ale nigdy nie doradziły w kwestiach zdrowotnych, nigdy nie wykonały żadnych badań dodatkowych niż cytologię. Pierwsza wizyta u doktor Janiczek była w tak komfortowej atmosferze że byłam w szoku. Doktor była bardzo uprzejma, uśmiechnięta, do tego bardzo skrupulatna. Jest piękną, młodą zadbana kobietą i potrafi porozmawiać na luzie, bez zadzierania nosa do góry. Badanie jak badanie, normalne. Co ważne od razu cytologia, badania kontrolne, recepty i do tego z jej inicjatywy usg ginekologiczne. Jestem pod dużym wrażeniem jej uprzejmością i rzetelnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia Wójcik
Z całego serca polecam dr. Marka Pokulniewicza, który przyjmuje w Warszawie w przychodni Medic House. Jest świetnym specjalistą z bardzo miłym podejściem do pacjenta. Poświęca swój wolny czas na pomoc, nie drażnią go telefony po godzinach pracy. Serdecznie wszystkim polecam! Znajdziecie go tutaj: http://medichouse.pl/zespol/marek-pokulniewicz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Jak jakaś pilna konsultacja wyników czy niepokojące objawy, to www.eDoktor24.pl ma teraz za darmo porady online wszystkich specjalistów. Na facebooku pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejedź się do bielańskiego http://www.high-med.pl . Miałam okazję uczęszczać tam nie raz , zawsze mogłam liczyć na pełen wachlarz profesjonalnych usług i rzetelnego podejścia do pacjenta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych miałam trochę problemów hormonalnych, ale udało się wyregulować wszystko u dr Fidryk. Chodzę do niej prywatnie, jak coś się dzieje ze sprawami ginekologicznymi też w Medicenter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym i najbardziej sprawdzonym miejscem na udane wizyty jest www.ginekolog-warszawa.pl . To świetna poradnia która mieści w sobie zarówno ginekologów i położników, ale również lekarzy o specjalności endokrynologicznej i kardiologicznej, serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze w Warszawie bo ja znam super ginekologa z tego gabinetu www.mediluxclinic.pl. Badania robione na najwyższym poziomie i na najnowszysch maszynach. Każdemu polecę nawet warto tu dojechać...no w granicach możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzzelika32
Ja polecam dr Małgorzatę Figat z Wilmedu. Ja w tamtym tygodniu miałam u pani dr zabieg. Wszystko poszło dobrze. Pani dr jest naprawde uprzejmą i życzliwą osobą. Nie czuję się przy niej skrępowana ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askadudek
Jak myśmy z mężem walczyli o dziecko to realnie nam pomogli w City Clinic, mają zarówno dobrego ginekologa jak i specjalistę od męskich tematów...Kompleksowo, bez kolejek i co najważniejsze – skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askakik
Dobrą szeroką ofertę ma City Clinic na Popularnej, ja bym ich podpowiadała. Leczę się tam już od paru miesięcy i jak na razie nie narzekam. W jednym miejscu można skorzystać z pełnej typowo rodzinnej opieki – mają pediatrów, ginekologię, alergologię z zapleczem, robią badania, czy drobniejsze zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą ofertę mają w City Clinic (http://cityclinic.pl), ja tutaj do ginekologa zaczęłam najpierw chodzić bo dr Wójtowicza mi parę osób polecało, a teraz to też mąż jak choruje to tutaj go zapisuję i też jestem zadowolony z obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Wojciech Sierawski ul. Tamki. Ogromna wiedza i empatia, do tego przesympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zarabiać duże pieniądze pracując zaledwie kilka godzin tygodniowo? Marzą Ci się dalekie podróże,chcesz spełniać swoje marzenia,ale brakuje Ci na to funduszy? Masz dość pracy na etacie za przysłowiowe marne grosze? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Weż życie w swoje ręce,nie czekaj biernie na rozwój wydarzeń.Zmień swoje życie na lepsze już dziś. Możesz zarobić ponad 6 tysięcy netto na miesiąc!!! Bez wkladu własnego!Bez ryzyka(nic nie inwestujesz,więc nic nie tracisz,a jedynie zyskujesz). Bez wychodzenia z domu. Praca w 100% legalna. Z nami osiągniesz sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o ginekologa w warszawie to polecam przychodnię tommed www.tommed.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie warto iść do http://veritamed.com z tego co się orientuję to mają tam więcej niż jednego ginekologa. Ja akurat byłam u pana Marka Laskowskiego, jak wolisz iść do mężczyzny to zgłoś się do tego pana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×