Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Evensis

Szukam dobrego ginekologa w Warszawie!!!! pomóżcie pls!!!

Polecane posty

Gość gość
Polecam www.tcmed.pl, tam maja dobrego ginekologa. Chodzę do niego już od roku, ma odpowiednia wiedze i dużo cierpliwości. Skąd to wiem? Zadaje dużo pytań i na wszystkie zawsze starannie mi odpowiada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz iść śmiało do dr Songina w każdej sprawie, u mnie poza leczeniem dobierał też antykoncepcję, mam vines i faktycznie uważam że są trafione w dziesiątkę, może dlatego że wcześniej zlecił mi też badania hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że reklamuje się ginekolog. Ale do rzeczy do każdego lekarzazzwłaszcza ginekologa powinno się iść z osobą bliską partnerem by był przy całym badaniu widział czy nie dochodzi do zakażenia pochwy bo rękawiczki chronią tylko lekarza nie pacjenta jak również się zdarza wziernik wielorazowego użytku. Gdy ginekolog wyprasza osobę bliską to jest zboczeńcem lub ma coś ważnego do ukrycia np. Niewewiedze i nie chce mieć świadka badań! Bo decyduje wyłącznie nawet w szpitalu pacjent o obecności osoby bliskiej nie lekarz! Bywa i takie badanie.....Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek Andrzej Plęs a.ples@nowiny24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako lekarz ginekolog to kobiety w tym zawodzie są dużo lepsze znają z autopsji a nie z książki. Facet lekarz jest lepszy przy schorzeniach mężczyzn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne że ginekolożka wie więcej. Co facet może wiedzieć o ciele kobiety? To że ginekolog ładnie mówi nie znaczy że ma wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy do faceta ginekologa bym nie poszła to facet nie raz dziwny mający różne myśli a czasami i czyny a pacjentce nikt nie uwierzy nawet gdy jak ginekolog ją zgwałci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kobiety nie chodzą po ginekologach że musicie się tutaj reklamować? Mają rację bo to że po dotyka w cipce i popatrzy tym niezdiagnozuje a raczej może zaszkodzić że coś z łapiemy przy badaniu. Tylko badanie mikrobiologiczne jak krew mocz i usg nie inwazyjne w pochwę gdzie może również zarazić tylko po powłoce brzusznej u DOBREGO RADIOLOGA. Nie sztuka zrobić usg lecz wszystko widzieć stany nieprawidłowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj https://www.boramed.pl/ mają naprawdę dobrych ginekologów. Zerknijcie sobie. Osobiście polecam dr Edyte Horosz przyjmuje w ich punkcie na ul. Bora-Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź w http://veritamed.com i pytaj o pana Krzysztofa Szturo, wg mnie jest to jeden z najlepszych ginekologów w mieście, sama do niego chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jacyś strasznie c*****i ginekolodzy to muszą być, że reklamują się za pomocą spamu i to jeszcze na kafeterii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkk

Ja polecam Ci w Medicenter dr Annę Borowiecką-Elwertowską – doskonale prowadziła całą moją ciążę. To szczególnie kompetentny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Tutaj masz link do tego centrum. Można się umówić na wizytę przez specjalny formularz online medicenter.pl/e-rezerwacja/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chodzę prywatnie. I nie chdozi tutaj nawet o to, ze trafiałam na kiepskich ginekologów na fundusz, ale po prostu nie pasowały mi godziny funduszowe. Moge wybrać się do ginekologa prywatnie jedynie po południu. Jestem pacjentką Balumedu:

http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

Konkretnie pani doktor Mazanowskiej Natalii . Swietna specjalistka, bardzo delikatna. Prowadziła rownież moja ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr Songin jest bardzo dobrym ginekologiem, dobierał mi antykoncepcję hormonalną (vines), wcześniej podczas badania wykrył u mnie polip macicy i po histeroskopii  zalecił mi stosowanie hormonalnej antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam bardzo dobrego ginekologa w szpitalu medicover, Pani dr Jacko zdiagnozowała u mnie endometriozę, poradziła też żeby skorzystać z pomocy fizjoterapeuty i dietetyka, dzięki temu moje samopoczucie bardzo się poprawiło bo jak się okazuje ćwiczenia i dieta mają ogromne znaczenie. Mogę też liczyć tu na zabieg usuwania endometriozy bo są tu najlepsi specjaliści w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecę i tutaj - bo widzę, że temat ważny. Przy mojej 2 ciąży chociaż chodziłam do innego lekarza W 5 miesiacu zapisałam się do Pana doktora i to naprawdę był strzał w dziesiątkę .Wcześniejszy lekarz bral kasę co 2 tyg żeby tylko przedłużać zwolnienie lekarskie u ciągle mówił że wszystko dobrze z dzieckiem A jednak tak nie było jak mówił, Pan Doktor dopiero mi uświadomił jak jest naprawdę. Dodam że uratował mi i dziecku życie Walczył o mnie i o córkę która ma już 5 lat z całych sił i do końca żeby wszystko było dobrze. Naprawdę może Wam się to wydawać dziwne ale zawdzięczam Tylko i Wyłącznie Panu Doktorowi uratowanie Życia.polecam i będę Polecac do końca dni i o jeden dzień dłużej Pana Doktora Bębenka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Babka Medica na Wąwozowej przyjmuje pan doktor Piotr Porębski, ja do niego regularnie chodzę co 3 tygodnie teraz. Prowadzi moją ciążę. Póki co mam naprawdę dobre odczucia względem niego. Dużo pyta, dużo tłumaczy, badania są dokładne. Jestem zadowolona więc i Wam polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście dziewczyny szukały super ginekologa z Warszawy to polecam Medi Park i ta są swietni lekarze ja polecam dr. Jakimiuka Artura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry ginekolog przyjmuje w enel med w Atrium Plaza pani Joanna Abraszek - jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to mają teraz w enelu pakiet "zdrowa ciąża"  z gwarancją dostępności badań i wizyt na już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×