Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Evensis

Szukam dobrego ginekologa w Warszawie!!!! pomóżcie pls!!!

Polecane posty

Gość Jukna
Wojciech Głuchowski- http://www.ginekolog-warszawa.pl Przyjmuje na Targowej To wbrew pozorom młody, ale bardzo dobry specjalista. Podchodzi do swojego zawodu- powołania w bardzo profesjonalny sposób. No ale i tak decyzja należy do Was :-) kogo wybierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeag
Dziewczyny, potrzebuję lekarza ginekologa na już:D przepadła mi wizyta u lekarki, czekałam koło 3 miesięcy na wizytę, ale zapomniałam na którą godzinę miałam ( przy tak długim oczekiwania, każdy może stracić rachubę). Drugi lekarz staline jaghnoun nie ma( jeśli już jakieś znalazłam) pochlebnych opinii. Nie chcę czekać kolejnych 3 miesięcy. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilis
Zajrzyj sobie do Centrum Medycznego Marki do pani Oliwii Janiczek – to świetna specjalistka, do tego pełna empatii. Prowadziła moją ciążę i czułam w niej oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaWinna1990
Witajcie, Dziewczyny, czy możecie mnie poratować? Szukam kliniki ginekologicznej w bliskiej okolicy teatru Kamienica w Warszawie. przy Alei Solidarności. Ktoś mi ostatnio polecił to miejsce, a ja nie mogę tego nigdzie znaleźć. Wiem tylko, że znajduje się niedaleko teatru i że trwa tam teraz remont... Pomóżcie plizzzzz.... Pozdrowienia, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkapp
Wiele dobrych opinii słyszałam o tym lekarzu http://medichouse.pl/zespol/marek-pokulniewicz/ Ma świetne podejście do pacjentek. Klinika też nowoczesna i sprzęt najwyższej klasy. Nie długo chciałabym zacząć starania o dzidziusia to na pewno się do niego udam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfe
Ja byłam do tej pory u naprawdę różnych ginekologów w Warszawie. Zawsze identyczna cena była za wizytę. W przypadku kliniki Zdrova, jeżeli chodzisz często to obniżają cennik, co uważam za największy plus współpracy. Nawet na podstawowych badaniach robią USG 3D. W innych gabinetach to nie takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdww
Miałam z mężem (mój partner jest nieco starszy ode mnie) problem z płodnością. Naturalnie się u nas po prostu nie dało. Klinika Zdrova pobrała od męża nasienie, wyselekcjonowali plemniki, a u mnie przeprowadzili inseminację, która okazała się skuteczna. Było warto i wcale nie tak drogo, jak się mówi na wielu forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Magdalena Hołownia. 31 lat. Dobre opinie ma. Udziela sie na forum Parenting. Sprawdź,ocen. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
dr. Stanislaw Pazio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość99999
polecam fajny portal z lekarzami www.znajdzlekarza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Dąbrowska
Ja polecam dr Marka Pokulniewicza. Jest dosyć młody ginekolog, ale z dużą wiedzą i odpowiednim podejściem do kobiet. Obecnie znajduję się pod jego opieką i nie zmienią go za żadne skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkawi
szczerze nie polecam dr Ewy Hinek. Moja wizyta u niej okazała się totalnym nieporozumieniem. Pani doktor nie zapewniła komfortu psychicznego podczas wizyty, była nerwowa. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika Pyzała
Ja moge smialo polecic Pana ginekologa z med-expertu-u na Łukowskiej w Warszawie. To jest Pan Zbigniew Słodki. Bardzo dobry lekarz i bardzo miły co się coraz rzadko zdarza w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Annę Wilczyńską. Prowadziłam u niej swoje 2 ciąże. Bardzo miła, delikatna i dokładna Pani doktor. Przyjmuje przy ul Korkowej 24a. Rodziłam z nią swoją drugą córkę. Każdej mamie polecam jej opiekę. Czułam się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrzy ginekolodzy są w Polmedzie na Grzybowskiej www.polmed.pl. Tak się składa że przychodzę tam ja i moja mama ale nie do tego samego tylko do dwóch różnych babeczek ;-). Przede wszystkim pilnują tego żeby były robione na bieżąco badania. Najgorsi są tacy co o tych badaniach nie przypominają a skąd my wszystkie mamy wiedzieć jakie i kiedy (czasami mam wrażenie że niektórzy lekarze wręcz tego oczekują ). Słuchają co też jest ważne. Wcześniej chodziłam do ginekologa który źle mnie zdiagnozował i zafundował tylko większe problemy a do tego był niesympatycznym bucem że jak czasami podczas rozmowy ze mną patrzył w telefon komórkowy to myślałam że go zabiję ;-/. Na szczęście potem go zmieniłam właśnie na swoją obecną ginekolog i już wszystko jest w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od ponad 2 lat chodze do ginekologa Krzysztofa Berbeka i nie zamieniłabym go na żadnego innego. jest uprzejmy (w przeciwieństwie do innych ginekologów, na których wcześniej trafiłam, ale to już inna historia :/) i robi kompleksowe badania dla kobiet w ciąży (test PAPPA, usg). przyjmuje pacjentki w Centrum Medycznym Rehabilis w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ginekolog od www.tommed.waw.pl? Ja tam chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę od trzech lat do Kliniki SKJ, wcześniej chodziłam do zwykłej przychodni niedaleko mieszkania, ale po zajściu w ciążę chciałam mieć fachową opiekę. Podobało mi się i już tam zostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam centrum medyczne SKJ. Mają tam gabinet ginekologiczny który dysponuje w pełni nowoczesną aparaturą i sprzętem medycznym. Dzięki połączeniu doświadczenia ginekologa, położnika, endokrynologa pacjentki mają zapewniona doskonałą diagnostykę i leczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się w City Clinic ( www.cityclinic.pl ). Tutaj rzeczywiście lekarze poświęcają czas człowiekowi, nie ma wizyt robionych w pośpiechu. Jak byłam u ginekologa w związku z ciążą, to spędziliśmy z mężem sporo czasu na rozmowie z lekarzem. Wszystko nam wyjaśnił, wytłumaczył, a pytań mieliśmy niemało, w końcu pierwsza ciąża i pierwsze dziecko to duże wyzwanie i rewolucja w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×