Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lalka85

Bole podbrzusza po transferze

Polecane posty

Witajcie, To moj 5dpt (transfer 2 zarodkow 8A i 6 B w 3 dobie po zaplodnieniu) i od samego poczatku towarzysza mi bole podbrzusza jak na @,ktore nasilaja sie wieczorem. Zdania sa podzielone. Niektorzy lekarze mowia,ze to dobrze,jak boli od poczatku, a gorzej jak tuz przed beta hcg,gdyz wtedy moze juz sygnalizowac zblizajaca sie @. Inni twierdza,ze moze to sygnalizowac,ze nie dochodzi do zagniezdzenia zarodka (wczesne poronienie). Prosze napiszcie,czy mialyscie takie bole a la menstruacyjne i jak sie zakonczyly. Jestem po 1 wszym ICSI i zaczynam sie niepokoic. Z innych dolegliwosci,ktore zaobserwowalam mam "przelewanie" w brzuchu,dziwna (nie chce wchodzic w szczegoly) perystaltyke jelit,podwyzszona temperature (5 dpt o 0,5 stopnia) i klucie prawego jajnika. Ale najbardziej mnie dziwia te bole lekkie podbrzusza,czasem jakas wieksza "fala",ale generalnie wieczorem tak brzuch "cmi". A z reguly takie bole mam na 3-4 dni przed miesiaczka,a tu zaraz po transferze,czyli od 15-16 dnia cyklu. Czy leki (luteina,lutinus,estrofem) moglyby wywolac takie objawy? Jakos trudno mi w to uwierzyc. Przezywam jeszcze mocniej,gdyz to moje 1 icsi. Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiadomosci od Was ;-) bedzie mi milej doczekac do testu,gdy sobie pogadamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze co ? jaki transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o in-vitro przecież autorka pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podana blascocyste 4 aa w piątej dobie. Przed beta strasznie bolało mnie w pachwinie, czułam takie ciągnięcie i ból niesamowity. Jajniki to mi mało nie wyskoczyly dosłownie. Bólu piersi nie miałam wogole. Byłam pewna że okres się zbliża. No i 11 dpt beta ponad 600. Kilka lat czekałam na ten cud, który teraz ma 10 miesięcy. Autorko wszystkie objawy mogą być zarówno na okres jak i na ciążę. Nie da się tego określić. Musisz dorwać do testu. Mam nadzieje ze Ci się powiedzie i bąbelki zostaną z Tobą na 9 miesięcy. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To objawy,jak u mnie ;-) moze Male zostana ze mna na dluzej. Dziekuje za slowa otuchy. Faktycznie objawy jak na @,ale czuje,ze na nie za wczesnie. Test mam zrobic dopiero 5.06, ale do tego czasu nie wytrzymam i wstepnie planuje zrobic go w najblizsza sobote,czyli 10dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko napisz jaki wynik testu wyszedł. Mam nadzieję że dodatni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxa27

Witam 24 lipca miałam transfer narazie jestem na zwolnieniu ale mam jakiś dziwne skurcze macicy takie z nienacka 😯 czy ktoras też tak miała?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
1 minutę temu, Gość Roxa27 napisał:

Witam 24 lipca miałam transfer narazie jestem na zwolnieniu ale mam jakiś dziwne skurcze macicy takie z nienacka 😯 czy ktoras też tak miała?? 

Uspokój się kochana i odpoczywaj. Takie skurcze o niczym nie świadczą. Ja miałam 4 transfery, żadnych skurczy i niestety 4 nieudane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.428

Ja transfer mialam 25.07 i rowniez dzis wieczorem odczuwam skurcze w dole brzucha... Ufam lekarce, wiec biore 3x no spa na dobe (25.07 i 26.07 bardziej profilaktycznie, bo nic mi nie bylo... Ale dzis juz rozumiem po co jest zapisana) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana

Dziewczyny, jestem w 5 dniu po transferze. Czuję się fatalnie. Cały czas ćmi mnie podbrzusze, a do tego co jakiś czas ogromne kłucie i ciągnięcie z lewej strony. Strasznie się martwię. Przeszłam dwie ciąże pozamaciczne, to było nasze pierwsze podejście do in vitro. 6 lat czekamy na cud. Strasznie się boję bo ten ból jest dziwny. Byłam juz w ciąży i rodziłam 11 lat temu. Ale nie miałam takich bóli w ciąży. Boję się że to zły znak 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

Ja dzisiaj miałam transfer, także tego - 0 dpt. Za pierwszym razem mnie tak bolalo i ciągnęło, wtedy było nieudane. A za drugim razem nic nie bolało i nie ciągnęło, wtedy też było nieudane. Dlatego na dwoje babka wróżyła. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Hej dziewczyny, i jak się czujecie? Ja miałam w czw 2 transfer w 5 dobie zarodka. Przy 1transferze miałam 2 i 3 dnia mocne skurcze macicy i okazało się ze transfer niestety noe wyszedł, teraz w sumie nie mam takich boli ale biorę No super Max oraz isoptin, jedynie bolał mnie przez chwile lewy jajnik. Tez tak macie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Życzę ci wszystkiego ci najlepsze autorko. Ja miałam już 3 nieudane in vitro, a mam dopiero 32 lata. Nie stać mnie na dalsze proby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Bardzo ni przykro 😞 a miałaś jakieś objawy czy każdy transfer był inny? Mi jesCze zostały 2 mrozaki ale jak teraz nie wyjdzie to jiz tracę nadzieje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×