Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

temat, na który nie zapraszamy Maćka B

Polecane posty

Gość gośćśmieszekkk
Straszne madrale jestescie. Cos pusto tutaj. Wszyscy juz poszli spac ? > raczej część się zalogowała więc nie obrzuca błotem a druga druzyna założyła alternatywny temat :D zróbcie jakies starcie :D może desant do nich na chwilę, blitzkrieg wyzwiskowy i powrót ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszku, musiałbyś widzieć pierwszą czekoladę z kupą wyzwisk pod moim adresem, na której byłam zalogowana i inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Maciek - Jak robisz rosol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
wiesz co macku mnie to się wydaje, że każdy - no może za wyjątkiem żaby - ma w dupie co ty jesz i jak to wygląda :D jak jeszcze 5 razy wkleisz ten rosół to obawiam się że już nigdy rosołu nie tknę więc oszczędz tego błagam. nadal jestem zazdrosny o to że jesteś jaggerem tergo forum :D więc już nie musisz wklejać tej swojej teorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia to gosc k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćy
Maciek B dziś Sylwia to jakas fajna d**a, czy taka se? Bo nie wiem czy warto wchodzic do gry. X niestety uznala, ze ty lub pavlo to ew. jako koledzy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest moja wojna, tu chyba walczą fanki Maćka, ale dokładnie nie wiem o co. jaki rycerzyk, takie damy walczące 🖐️ nie wiem tylko po co mieszać w to Iftar i jej przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
śmieszku, musiałbyś widzieć pierwszą czekoladę z kupą wyzwisk pod moim adresem, na której byłam zalogowana i inne tematy. > na szczęscie mnie to ominęło. poza tym to nie usprawiedliwia upodabniania się do adwersarzy. raz pamiętam jak widziałem jak sama wklejałaś szczegóły ze swojego zycia intymnego, więc wybacz ale jakoś nie wierze że jesteś bez winy.widziałem też jak raz walczyłaś o ofermę jak prawdziwa lwica :classic_cool: więc może teraz zbierasz plony tych wojen ? zuzanno nie pytaj o ten rosół !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ifka mi niedawno podsunela dobry patent z kurkuma, super pozlaca zupe. Wyglada prawie jak z bajki." X pięknie jej się za to odwdzięczyłeś gnojku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
Sylwia to jakas fajna d**a, czy taka se? Bo nie wiem czy warto wchodzic do gry. > prawdziwy jagger by ****ał a nie pytał czy warto :D od razu wiedziałem że jesteś tylko imitacją :D ja myśle że ona się sama wmieszała, a później jak to na wojnie starzy wrogowi dołączyli się do oddziału maćka :D ładujcie armaty bo coś czuję, że jeszcze dzisiaj będzie sie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszek pedalski kondonie miałes stąd wypiertalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
Nie wkleje, znaj moja wielkopanska łaskę> uff dziękuję ci bardzo aż sobie jutro temat odświeżę i przeczytam co mi napisałeś wielki kafeteryjny celebryto.a autograf mi dasz :D ? jestem taki rozanielony twą wielkopańska łaską że chyba nie zasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
śmieszek pedalski kondonie miałes stąd wypiertalać > bartuś ale ja uwielbiam robic na przekór :D nadal wroga szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
o dzieki ci z wdzięczności wale teraz głową o biurko jak ten aniołek z z bożonarodzeniowej szopki po wrzuceniu 5 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" na szczęscie mnie to ominęło. poza tym to nie usprawiedliwia upodabniania się do adwersarzy. raz pamiętam jak widziałem jak sama wklejałaś szczegóły ze swojego zycia intymnego, więc wybacz ale jakoś nie wierze że jesteś bez winy.widziałem też jak raz walczyłaś o ofermę jak prawdziwa lwica cool.gif więc może teraz zbierasz plony tych wojen ? " X a ja myślę, że absolutnie nic cię nie ominęło i że byłeś i jesteś świetnie zorientowany w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Maciek - Ze na wolnym ogniu to sie zgodze. Ale wywar. Jesli od poczatku dodajesz warzywa to gotujesz przez 3 godziny warzywa ? To juz zadnych witamin tam nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czesc Iftar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza, ramen -taki japoński rosół - jest gotowany nawet do 12 h. rosół raczej nie ma za bardzo witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Iftar - Daj spokoj. Szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszek nie pochlebiaj sobie. "wróg" to ktos z kimsie trzeba liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Iftar - To nie ja Cie obrzucam blotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie tu produkujesz wkorfiasz ucho i ogólnie uprzykrzasz wszystkim zycie ale to jeszccze nie znaczy, że jestes czyimś wrogiem. co najwyżej smierdzącą kupą obdarzoną zdolnością roztaczania swojej woni w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
mylisz się żabo czysty zbieg okoliczności. ktoś mi doniósł mailowo bo ani myślałem to forum czytać, gdyż pomylił cię z kimś innym. liczył że cię uspokoję bo na pomarańczowo wyzywałaś ją a ona myślała że to ktoś inny, wiec wszedłem przeczytałem uznałem że to pomyłka i wyszedłem. podejrzewam że to był początek twojej kariery na tym forum jeśli ta osoba sama się nie zorientowała że to ty ty a nie ktoś inny. podejrzewam że to była twoja rywalka w walce o ofermę :D aczkolwiek nie chciało mi się analizowac tak tego tematu to był środek nocy z tego co pamiętam.reasumując znałem kiedyś twoją rywalkę w walce o tego jakże wspaniałego amanta :D z politycznym zacięciem :D nie tak dawno widziałem jak sama napisałaś szczegóły intymne ze swojego życia nie wiem czy to miała być ironia czy o co chodziło. twoich wpisów nie śledzę bo ja mam to do siebie że wole podyskutować nawet z głupimi niż kogoś czytać. tu nie ma tak interesujacych i zabawnych osób abym śledził posty kogokolwiek to nie te czasy, kiedyś faktycznie można było tu ciekawe dialogi poczytać, ironie etc. teraz muł i wodorosty. zresztą nawet kiedyś nie należałem do tych co czytają, raczej do tych których się czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Iftar - W takim razie poprosze o wyjasnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos na ciebie reaguje złościa i odruchami wymiotnymi to nie znaczy, że jakos szczególnie mu sie dałes we znaki swoimi oratorskimi zdolnościami tylko po prostu już nie moze znieść twojego smrodu bo im dłużej tu zalegasz tym gorzej smierdzi. wrogami zajmuja sie wojskowi, słuzby specjalne gównami zajmują sie słuzby komunalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
cieszę się panie b że nawet w tobie wzbudzam jakieś emocje, bezbarwnośc jest nudna, dlatego nawet te twoje masońskie teorie są lepsze niż wklejanie linku do rosołu albo pytanie wszystkich jak leci, co słychać, czy jak się robi rosół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety na kafe zabrakło slużb komunalnych dlatego byle gooofno uznało, że awansowało do rangi wroga publicznego tudziez jest pożadanym elementem pejzażu kafeteryjnego bo kazzdy zwraca na taakie gooofno uwage. już rozumiesz skad twoje mylne przeświadczenie, że wzbudzasz czyjekolwiek zainteresowanie czymkolwiek innym niz twoja kupowatosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masońskie teorie to sa oglaszane w dzienniku dla gawiedzi twojego pokroju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
ostatnio coś słuzby komunalne na tym forum kuleją :D więc musisz się ze mną męczyć, a gdyby działały jak to było kiedyś to podejrzewam że sprzątnełyby twoje posty łacnzie z tobą już dawno, a przy okazji tak odkaziły abyś już więcej ich nie powielał. co jak co ale gróźb to nawet na onetowym syfie nie tolerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×