Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

temat, na który nie zapraszamy Maćka B

Polecane posty

Maciek B dziś @gosc: zobaczysz co to jest prawdziwa i wyrafinowana gra emocjonalno-sytuacyjnaoczko.gif Postaram sie dac z siebie wszystko, a przynajmniej duzooczko.gif x Ty lepiej w bierki pograj , może przynajmniej to ci wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym przypadku niestety nie bede Maciejkiem dobrodziejkiem. Pavlo sobie juz oszczedzam, bo jest mi go zwyczajnie szkoda i przykro. x :D Debil :D Tobie nie jest szkoda,po prostu wiesz,że potrafię się odgryźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakim trzeba byc debilem zeby tego starego chooya ducha widziec i opisac w superlatywach? to moga zrobic tylko debile albo gimgoofno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftar ty nie tanczysz w pomaranczy ty ordynarnie pierdzisz za pomaranczowa firana co zabawne probujesz nieudolnie mylic tropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego smrodu iftar nie zalejesz PERFUMEM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duszek januszek klebuszek a jukeny i zmije sie nie znaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciora zdebilal do reszty :D:D:D Wy z gosc k cos bierzecie? Podzielcie sie tymi prochami bo sa mocarne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo od rana w natarciu. Żadnego posta nie przepuści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Bartek złożył już pozew do sądu na złych użytkowników forum? Czy ciotka kasztana, słynna prawniczka, zgodziła się reprezentować emskiego w sądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Rondla i gosc k w kazdej chwili może zlozyć doniesienie do prokuratury Olka, w koncu obrazali ją publicznie pod jej własnym nazwiskiem. Żeby sie nie okazalo ze synek lekarzy będzie mial zaraz proces i wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc k tez sie przyda wyroczek, skonczy sie jej kariera kafeteryjna i niedoszla kariera zawodowa przy okazji. Niech sie modli zeby sie skonczylo na odszkodowaniu dla Oli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beda sobie nawzajem slali romantico lisciki do celi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stonce nie wróze kariery jak sie ludzie dowiedza co robiła i jak gnębila ludzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaa, bo już prokuratura czeka na takie zawiadomienia z kafe, o tym, że dwa nicki rodzaju żeńskiego popstrykały się ze sobą o jakiegoś marnego kucharzynę lubiącego piwo oraz gotującego niedzielne rosoły z kurczaków z biedronki :D czy innego marketu oraz wstawiajacego fotki tegoż rosołu na swój blog kulinarny, którego pies z kulawą nogą nie chce obsikać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartuś z Maciusiem w akcji:D Maciek B 2016.04.20 "gość dziś maćku nie zamierzam sie z nim sądzić. prosze skup sie na tym co napisałem. potrzebuje złożyc wniosek do prokuratury i go odpowiednio umotywować. chce aby kolega który naruszył moje dane osobowe otrzymał zawiadomienie o tym że złożono przeciwko niemu wniosek na swój adres. a teraz mi powiedz ile to kosztuje" Moze nic kosztowac. Porozmawiam w najblizszych dniach z ciotka, ktora jest adwokatem i mozna puscic pimo z pieczatkami i oficjalnym papierem kancelarii. Ale to musialbym jednak wiedziec troche wiecej, zeby sobie jakiegos kwasu nie narobic przed rodzina. Ale sprawa jest do zalatwienia w ciagu powiedzmy tygodnia. Pieniedzy nie trzeba. To przysluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek B 2016.04.20 " Porozmawiam w najblizszych dniach z ciotka, ktora jest adwokatem i mozna puscic pimo z pieczatkami i oficjalnym papierem kancelarii.> proszę was już mnie nie rozśmieszajcie bo pęknę smiech.gif jeszcze wam pieczątkę zrobię smiech.gif tylko błagam przystopujcie na chwile niech złape oddech a później napiszcie o co wam chodzi bo albo jesteście lekko upośledzeni,pijani pod wpływem jakichś srodków odurzających czy ma tu znaczenie jakiś inny czynnik i nie rozumiecie o czym piszecie albo ja przeczyłem jakiś wpis o który wam chodzi. czy bartek czuje się pokrzywdzony że napisałem o nim bartek" Miedzy mna a Bartkiem jest mentalny uklad oficer-szeregowy/podchorazy (bez urazy Bartas). Ale to jest czlowiek madry i polski patriota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tiaa, bo już prokuratura czeka na takie zawiadomienia z kafe, o tym, że dwa nicki rodzaju żeńskiego popstrykały się ze sobą o jakiegoś marnego kucharzynę lubiącego piwo oraz gotującego niedzielne rosoły z kurczaków z biedronki smiech.gif czy innego marketu oraz wstawiajacego fotki tegoż rosołu na swój blog kulinarny, którego pies z kulawą nogą nie chce obsikać cool.gif X Maciek B i gosc k obrażali Olke podajac jej pelne dane wraz z miejscem zamieszkania. To jest przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X Maciek B i gosc k obrażali Olke podajac jej pelne dane wraz z miejscem zamieszkania. To jest przestępstwo. x A czy ta Olka jest osobą niepełnosprawną umysłowo i nie widziała jak się chroni swoje dane osobowe oraz nie zorientowała się na jakim forum się znajduje i z jakimi ludźmi rozmawia. Nie włamali się do jej danych osobowych, sama je podawała. Net nie istnieje od wczoraj, ludzie dorosli powinni wiedzieć jak się w nim poruszać i nie klepać byle komu o swoich sprawach osobistych. Nie bronię Maćka ani kogokolwiek ale ludzie sami na siebie ściągają kłopoty, przez swoją bezmyślość. Podobnie jak Iftara, która rozpisywała się o swoich związkach/przygodach a potem wielce oburzona, że ktoś przy okazji wyciągnął jej głupie zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ta Olka jest osobą niepełnosprawną umysłowo i nie widziała jak się chroni swoje dane osobowe oraz nie zorientowała się na jakim forum się znajduje i z jakimi ludźmi rozmawia. Nie włamali się do jej danych osobowych, sama je podawała. Net nie istnieje od wczoraj, ludzie dorosli powinni wiedzieć jak się w nim poruszać i nie klepać byle komu o swoich sprawach osobistych. Nie bronię Maćka ani kogokolwiek ale ludzie sami na siebie ściągają kłopoty, przez swoją bezmyślość. Podobnie jak Iftara, która rozpisywała się o swoich związkach/przygodach a potem wielce oburzona, że ktoś przy okazji wyciągnął jej głupie zachowania. X Obrazali ja z imienia i nazwiska, naigrywali sie i dreczyli psychicznie. To sad zdecyduje kto ma racje i nie osmieszaj sie piszac, ze sama jest sobie winna. Chcieliscie rozliczenia wszystkich podlosci na forum? Swietnie, zaczniemy od Macka i gosc k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stonka juz sie zesrala ze strachu i walki pokretne tlumaczenia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tchórzliwa gąska znowu sie schowala za plecami swojego dobrodziejka, zobaczymy czy na rozprawe w sądzie ws. Oli tez wyśle swojego przedstawiciela :P Ona podobno taka wygadana więc powinna reprezentowac sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sądzie gęś bedzie musiała wskazac konkubenta , ciekawe czy wskaże Maćka czy sponsora czy moze obu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idem po popcorn :classic_cool: bedzie wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bronię Maćka ani kogokolwiek ale ludzie sami na siebie ściągają kłopoty, przez swoją bezmyślość. X No wiec teraz stonka sciagnela na siebie klopoty za swoje bezmyslne wpisy na temat Oli i gnebienie jej, w czym problem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie racje sedzia anna maria wesolowska na pewno sprawiedliwie rozwiaze ten kafe cyrk debili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftar nikogo nie opisała z imienia i nazwiska, a z tego co wiem stonka niejedna osobe tu tak obsmarowala. Moze jeszcze ktos bedzie chcial sie dolaczyc do pozwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X Obrazali ja z imienia i nazwiska, naigrywali sie i dreczyli psychicznie. To sad zdecyduje kto ma racje i nie osmieszaj sie piszac, ze sama jest sobie winna. Chcieliscie rozliczenia wszystkich podlosci na forum? Swietnie, zaczniemy od Macka i gosc k. x Aha, jeszcze prokuratura nie ma zgłoszenia ale sąd kafeteryjny już działa. Pytałaś/eś Olkę czy zgadza się abyś ją reprezentowała? :D Czy w ogóle czuje się osobą poszkodowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stonka siedzi cicho i sra po gaciach ze ja zamkna :D:D:D Wszystko przez to ze zadala sie z Maciejkiem kradziejkiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest ta stonka, bo jej nie umieściłam na liście bywalców. :classic_cool: Będzie, zdaje się, pod nr 13. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×