Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

temat, na który nie zapraszamy Maćka B

Polecane posty

Gość gość
nie wiem co gdzie tolerują bo nie szlajam sie z portalu na portal z powodu dozywotnich banów jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek jednak jest taki, ze mając porównanie ewentualnie wybór postanowiles jednak śmierdzieć tutaj zapewne z powodu braku służb komunalnych, na który tak narzekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
W porzadku Iftar. Bedzie jak sobie zyczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszku, widzę, że puściłeś wodze fantazji na całego :D X "nie tak dawno widziałem jak sama napisałaś szczegóły intymne ze swojego życia nie wiem czy to miała być ironia czy o co chodziło." X szczegóły intymne? jakie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
bo na tym nudnym jak flaki forum wasza WOJNA jest szalenie interesująca :D wartka akcja, zmiana frontu przez niektórych co chwilę w zależności od wiatru, agenci,sutenerzy,sponsorzy, naloty, przebrania :D a ostatnio nawet sojusze :D no już nie rób z siebie matki teresy ja tam dobrze wiem że potrafisz na pomarańczowo wpaśc w furię jak prawdziwa dama :D masz stary nick-kojarzę go i od zawsze co jakiś czas jakies wojny prowadziłaś z tego co mi się wydaje. nie wnikam czy ty czy z tobą nie odwiedziałem takich tematów obiło mi się o oczy tylko. poza tym twój nick z ike mi się zawsze zlewał więc albo obie byłyście szurnięte albo jedna z was zawsze jakieś afery rozkręcała :D nie jestem spostrzegawczy więc mogłem pomylić jednak z tego co obserwuję na tym temacie to na niewiniątko ty mi nie wyglądasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest twoja wojna i nikt cie nie prosił żebyś sie w nią wpiertalał jako szpieg sprzedający informacje każdej ze stron. sam podsycasz te wojne i zaostrzasz konflikty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
nie miałem nigdy bana drogi panie b. nigdzie a zwłaszcza tu :D zachowuje sie nader kulturalnie i to zapewne dlatego :D i brzydzę się dosrywaniem z gościa. zrestą jestem takim chamem pod tym nickiem że po co miałbym sie ukrywac pod gościem :D a sorry raz miałem bana zapomniałbym już o tym :D żabo co ty myślisz że ja to notuję albo dodaję do zakładek ? czytałem, pamiętam i tyle. na pewno szukać nie mam zamiaru, wiem czego dotyczył ale powtórzyć nie potrafię. jak będziesz tu wchodzić 3 razy na tydzień to też będziesz pamiętała co czytasz i piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwidoczniej cie to bawi co zresztą potwierdza, że jesteś chodzącym a raczej klikajacym gooofnem. wkooorfiasz mnie odkad przeczytałem twój pierwszy post. a to co ci obiecałem jest cały czas aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
dobra koniec już o mnie to nie ja jestem tu celebrytą. walczcie dalej bo rozpraszacie niepotrzebnie uwagę moją osobą :D tak panie b czasami podsycam jak widzę jak ktoś przyjaciołom dosrywa w pomarańczowym wdzianku i lubię wrzucąc swoje 3 grosze tak samo jak ty lubisz się pojawiać niczym rycerz w lśniącej zbroi gdy ktos obrazi wiadomo kogo :D albo wpisze magiczne słowo zyd,spisek czy podobne. każdy ma jakiś fetysz. na wpis gazeta wyborcza też reagujesz :D ? oferma by zaszczekał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie jesteś tu kooorfa gospodarzem żebyś rozliczał kogokolwiek z tego co kiedy i do kogo mówił. to nie twoj z****** interes i z racji tego jak sam twierdzisz masz jedynie wyrywką a nie kompleksową znajomośc panujących tu stosunków nie masz żadnego prawa nikogo oceniac ani tym bardziej rozliczać z ich słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żabo co ty myślisz że ja to notuję albo dodaję do zakładek ? czytałem, pamiętam i tyle. na pewno szukać nie mam zamiaru, wiem czego dotyczył ale powtórzyć nie potrafię. jak będziesz tu wchodzić 3 razy na tydzień to też będziesz pamiętała co czytasz i piszesz." X czyli po prostu KŁAMIESZ. cóż, może dogadajcie się z Maćkiem i zróbcie sobie jakiś mitomański piknik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuu, Zuzka nie stanela murem za Dama i wypadla z gry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes tu w nic z nikim zaangażowany nie czytasz regilarnie co kto pisze nie masz tu żadnej prywatnej i osobistej sprawy a pomimo to z uporem maniaka wpiertalasz sie każdemu z butami na prywatny teren i próbujesz rozstrzygać spory które cie nie dotyczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem, że gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta ale doradzałbym jednak podchodzić z rozsądkiem do tej taktyki bo też możesz oberwać panie śmieszek. takich cwaniaczków jak ty było i jest na pęczki i wiekszosc kończy źle . nie ucza sie na błędach i uważaja cała reszte za przygłupów. żebyś sie przypadkiem nie przejechał na tych założeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a c****j cie obchodzą cudzy przyjaciele znajdź se własnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
wiem że miałaś nie musisz się chwalić :D na waszym temacie kiedyś ekipa sprzątająca była częsciej na na lotnisku.stare baby - bez obrazy ale dla mnie każdy kto skończy 30 lat jest stary, siebie też w to wliczam - a się dziobały się jak dzieci w piaskownicy :D a już to bieganie na skargę jedna przed drugą to dopiero było zabawne :D chociaż tamte jazdy były zabawniejsze teraz tylko dziwka, kurwa etc. kiedyś było bardziej subtelnie ta to ma kłykciny a tamta grzybice, a jeszcze inna jest kochanka męża. postronny widz musiał sprawdzić w googlu co to te kłykciny :D wiec się przynajmniej czegoś dowiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiam sie, że ta wsza sie nigdy nie odczepi o ile nie zastosuje sie radykalnych środków. znalazł se tu łake na popas c***j go wie jakie korzyści z tego czerpie bo nie mnie wnikać w zycie psychiczne pasozytów menatalnych ale ja osobiscie zaczynam prześwietlać gościa w tył i założe sie, że za niedługo wpadne tu z ciekawymi wnioskami na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc k ma to co chciala. obsrala olke, iftar i teraz obsrywa dalej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie takie na serio :classic_cool: coheed byla naprawde kobieta? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedz po gosc k. Nie, nie pojedziesz. Potrzebne ci sa dolary jej debila spondora. Za to ona pojedzie po tobie i twojej rodzinie jak juz sponsor wypadnie z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto bedzie ostatni ? kto bedzie ostatni kto, no mow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftara sra smietnikara ze smietnika rzadko wychodzila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciejku dobrodziejku jestes zwykla gnida.Ale przyjdzie pora i na ciebie.Gosc k Ci to zalatwi. Dolary sie skoncza a Ty bedziesz musial utrzymywac ja i jej matke. :D:D Mieszkanko pojdzie z dymem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide psac. zawsze sie spoznie i nigdy nic nie wiem :( dobranoc rondlowi, co mu sieeee rozrabiac nie tylko ciasto zachcialo dobranoc ifciuniusiuniusiuniu dobranoc reszto:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graj gnojku graj:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kazdego przyjdzie pora. Na Ciebie tez.Juz sie ciesze jak gosc k narobi gnoju Tobie i Twojej rodzinie. Nalezy Ci sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z toba gnojku nikt tu nie gra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
najwidoczniej cie to bawi > bingo. nie napisałem że ty tylko że wy. było was wiele i ciągle się gryzłyście,ja na antykoncepcję nie wchodziłem bo średni byłem nią zainteresowany a wydaje mi się że to jakiś taki temat był, więc nie wiem która która gryzła, ale kojarzę nicki i ciągłe skargi jednej na drugą. byłem namietnym czytelnikiem śmietniku bo tam najciekawsze kawalki zawsze ludzie wklejali :D np. jak się pomylili i nie pod tym nickiem co trzeba coś napisali :D , no i tam często gościł ktoś z twojej topickowej ekipy. trochę też jesteś winna teamu że się tu zasiedziałem raz wkleiłaś utwór który mnie zaciekawił i którego nigdy nikt tu nie wkleił może poza mną daaaawno temu, bardzo rzadki chociaż znanego zespołu, i mnie to zainteresowało, liczyłem że może coś fajnego wrzucisz ale nadszedł czas wojny, która tez mi sie podoba :D na koniec bo zaraz spadam powiem ci tylko jedno i o ile zawsze sobie żartuję to to zdanie będzie poważne. gdybyś wiedziała co ludzie piszą incognito to nigdy za nikogo byś już nie ręczyła, a liczba ludzi których uważasz za dobrych znajomych spadałby o 2/3 jak nie 9/10 :D i dotyczy to nie tylko ciebie ale każdego stałego użytkownika. zazwyczaj najbardziej podli są ci po których sie tego kompletnie nie spodziewasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde te duże jajka sugerowałyby, że chodzi o mnie:D tyle, że ja maćkowi żadych zdjec nie przysyłałem a wszystkim, którym jakies wysałem odesłali mi podobne także jestem raczej spokojny o moje duże jajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×