Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

temat, na który nie zapraszamy Maćka B

Polecane posty

Gość gość
smieszku :) marillion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiesznej ma rację:classic_cool: tutaj ludzie którzy sobie słodko pierdzą robią jedni drugim duży syf za plecami np. na privie. ciekawe kiedy takie historie zaczną wypływac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pfffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
nie to bardzo rzadki utwór nie zgadujcie bo nie zgadniecie. wątpie aby ktoś inny go znał zresztą widzę że go wkleiłaś też w maju 2014 na innym temacie bo gdyby nie twój nick ten sam od x lat to był miał spiskową teorię że ty to nie ty :D piosenka z lat 90 polska i nie zgadujcie bo i po co i tak nikomu sie nie spodoba :D panie b musiałbyś kopać bardzo głęboko aby do mnie się dokopać a i tak nic ciekawego byś nie wykopał :D przy okazji mogło by się zdarzyć tak, że podczas tego kopania ktos by cię zasypał i już byś się nie odkopał :D współczuje ludziom chorym i mam empatię, ale twoje grożby i halucynacje naprawde są męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie nazywanie chęci czytania czyichs postów na publicznym forum chorobą i groxbą wynika chyba z obłędu ichoroby:D już pomijajac, że ty jestes chory na nie obydwie i w dodatku twierdzisz, że mozna na to umrzeć:D cieszy mnie że chociaż raz sie kooorfa w czymś zgadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz wiem, że wspólne wnioski to nie jest to co tygry...tzn hieny lubią najbardziej ale trzeba szczerze powiedzieć, że miałes proroczą wizje co do tego zasypywania. tak jakoś już mam, że jak sie zawezme to sie kooorfa zakope żywcem razem tobą a nie popuszcze. to chyba wychodzi moja polaczkowatosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn o ile dalej będziesz mnie tak skutecznie motywował:) nie wiem z czego to wynika ale często jak coś wykracze to sie to spełnia. jakieś fatum normalnie. musze zaczać uważać na rózne deklaracje publiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rondel rozpedz sie i walnij w sciane:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
nic zlego nikomu na tym forum> skończ już, to co wypisywałeś nie mieści się w żadnych normach nawet normie dla chamów. kogo jak kogo ale ciebie tu nikt nie obsrywa wręcz traktują cie o niebo lepiej niż zasługujesz. po tym co wkleiłeś raz ŻADEN człowiek z odrobiną empatii nie wspominajac o kulturze nie powinien traktować lepiej niż chodzącą gnidę. nie wiem co ci ta dziewczyna zrobiła ale NIC czegoś takiego nie usprawiedliwia.pomijam już że to co robiłes jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
nie twierdzę że mnie teraz grozisz tylko że wiele razy groziłeś róznym osobom a to jest objaw chorobowy. mnie sobie możesz grozić do woli :D czasami mnie to irytuje ale ogólnie mam dystans nie tacy jak ty mi grozili :D niejeden sztorm przetrwałem, nawet taki po których prawie nic nie zostało :D a mój statek niczym latający holender zawsze do jawy dopływał :D na kafeteryjnym morzu masz nierówne szanse, więc daj sobie spokój bo szkoda twego czasu. zaimponuj sobie damom czymś innym nie uzywajac do tego mnie, będzie łatwiej a i efekt bardziej trwały. kobiecie podobno najlepiej zaimponować intelektem :D ja osobiście się z tym nie zgadzam bo tabun kobiet za mną nie chodzi :D :D:D:D ale może ty spróbuj :D górnicy i archeolodzy przestali być trendy teraz trzeba zdjecie d**y wrzucac na instagrama codziennie z nową fryzurą aby byc na topie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie masz zadnych standartow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz juz p******ic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśmieszekkk
ten rosół to to zdjęcie demaskujące złych ludzi :D ? wreszcie niektórzy mogą odetchnąc że to nie ich fota którą wysłali takiemu zeru jak ty :D dobre z tymi standartami :D przez te byki właśnie pomarańczo każdy wie że ty to ty. masz też kłopot z pisownią nie. wg moich standardow usprawiedliwia. > niech więc każdy pozostanie przy swoim bo szanuje zdanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Maciejka ma takie fazy to w sumie nie dziwie sie tej calej Olce ze napisala do jego rodzicow, moze chciala chlopakowi pomoc, bo widac ze cos z rozumkiem mu sie porobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole mamy ducha kafe na pokładzie już niebawem zaczną sie sypać ośle pały i inne inwektywy rodem z IXX w. to już koniec. maciek przy duchu to jak pudel przy wsciekłym cerberze, strazniku tartar, który niczego sie już nie boi bo stoi jedna kulosą w grobie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o "pomarańcze" ducha już funkcjonuja. pewnie pisze tak z przyzwyczajenia bo zz powodu miażdzycy nie pamięta, że sam skrobie spode pomarańcza:D to jak dziadku? są tu jakies ośle pały?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfa, że też go nie skojarzyłem "bencfała":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko on wszystko o wszystkich wiedział bo nic innego oprócz kafeterii dla niego nie istnieje. ja piertole gdzie żeś bywał starypierdoło? myslałem, że cie wreszcie c****j strzelił a tu sie okazuje że jedynie miałes krótka przerwe na rekonwalescencje po zawale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla niewtajemniczonych: duch to twórca wiekszości taktyk dywersyjnych na kafeterii. potrafił podszywać sie pod swoje podszywy jak równiez hejtować samego siebie spod pomarańcza żeby sie pod siebie podszyć:D trzeba mu przyznać że stary partyzant z niego tyle, ze awanturnik starszny...tzn straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam jak raz sie podszył pode mnie żeby sie spod mojego nicka samemu obrazić a potem spod swojego piertolnąc focha na całą wirtualna polske:D co by nie powiedzieć to wiele mu zawdzięczam przynajmniej jezeli chodzi o wiedze na temat tego jak cynicznym i wrednym można byc dla poklasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i pierwsza liga tylko, że tu nie ma rozgrywek ligowych w tej dyscyplinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taki mały z niego stary lisek chytrusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciek koorfa najwieksza prowokacja na kafeterii jestes ty sam baranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nostalgia mnie ogarneła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary babiarz z niego przynajmniej wirtualny ciekawe czy mu jeszcze staje do kolekcji tych rysięcy zdjęć kafeterianek, które wyłudził na litośc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale bym sie nie zdziwił jakby moje foty też miał. podejrzewam, że jest biseksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hutnictwie powiadasz? może chodziło mu o to, ze odczuwa wieczną chuc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli, ze byl chuc-nikiem;) zoba jak dziewczyny zamilkły pewnie każda co do jednej jest w prywtnej kolekcji nagich fot chuc nicka, wyłudzonych na smierć zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory nie zrobilem nic zlego nikomu na tym forum, a mimo to zostalem brzydko nazwany, wiec postanowilem sobie na takie okreslenia zasluzyc. x Dowcip roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×