Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 2

Polecane posty

Polazłam na TAMTEN topik, już zniknęły wszystkie awatary, nie rozstrzygnie się. Ale w sumie nieważne. Sklerozę i tak MAM. Bo w zeszłym roku z płaczem obiecywałam sobie, że już NIGDY nie będę przed wyjazdem ciasnych ciuchów mierzyć i wypieprzać, że to już był OSTATNI raz i co ? I zapomniałam o tym. Ta sama historia się powtarza. Pakuję się, a tu wszystko ciasne . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor to nie od starosci, tylko od tego co sie do siebie zalewa:) usmialam sie czytajac was Sagus wspolczuje, to masakra , mnie dwa razy zalewano, ale nie tak strasznie:( teraz tak w skrocie powiem -po wymianie lita na euro, jedno predzejm, drugie z niewielkim opoznieniem zrobilo sie jeden do jednego, tylko placa nam tak, jak placili, no benzyna moze zostala w podobnej cenie jak bylo, ale to chyba zwiazane z tym, ze taniala ropa. osobiscie szybko babcie na rynku sprzedajace zorjetowali sie w cenie - jeden kwiatek byl 1 lit, to teraz 1 euro, glowka czosnku byla 1 lit teraz 1 euro i prawie wszystko tak, troskawki najtansze u nas polskie, troche pofatygowane 1,5 Eur, lepsze 2-3, a litewskie( niby to) 5-6, chociaz nikt tego nie sprawdzi, najtansze parowki te z kury polskie 3 Eur za leki u nas dwa trzy razy wiecej zaplacisz niz u was, wiem, bo szwagier jezdzil specjalnie kupowac mamie Yoanka , po co psujesz sobie nastroj, pakuj sie nie mierzac :) tam wywalac bedzie weselej:) oj znikam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z policji przylezli, ale juz poszli sobie dopiero teraz znalazlam czas ... poczytam sobie i poogladam, co tam w Mani ogrodku...chociaz przyznam sie, ze i tak podgladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz to ja swoich wpisow nie widze, czy to oznacza, ze juz pora przepychac?? czy oni gdzies sobie poszly bujac sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden to mam skopjowany, inne nie jak jutro nie pokaze sie, to wkleje z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wy widzicie, o ktorej byl ostatni wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dam na dzisiaj spokoj, moze to problem u mnie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem, uznaja to za spam, pewnie dlatego ze ja tak o tym Euro nieladnie pisze :) to co mam teraz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak nieraz głupieje, a prawdziwy spam wpuszcza. Co robić ? PISAĆ DALEJ ! Jak spam, to kopiujesz cały post , edytujesz post POPRZEDNI i wklejasz, głupie klikadło przepuszcza. A przed zamianą to ile litów za jedno euro można było kupić ? U nas średni kurs (teraz sprawdziłam) to 1 euro = 4,33 złotych. Jak przeliczą 1:1 to będzie . . . :O Czyli truskawki średnio 5 zł czyli 5 euro. A pensja przeliczona PO KURSIE to 4000 złotych równa się 1000 euro. I to jeszcze niecały tysiąc 😡 Anoolka, jak dziwny rdzawy kolor to pewnie koniaczek :P Albo winko czerwone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goda
jutro wkleje to, co nie poszlo, bo to zostalo w pracy, moze nie bedzie wygladac jak spam? a tu na chwilke wpadlam z PC mojej J. Wymieniano nam lity na euro po tym samym kursie, co jest teraz- za 3,45280 Lt 1 euro. Wiec tak przeliczajac, wieksza czesc produktow jest teraz az trzy razy drozsza :( a wiecie co jeszcze zle na nas dziala? to, ze niby przeliczamy te euro na lity i wtedy widzimy, ze naprzyklad cos jest naprawde drogie i nie mozemy kupowac....ale nie wszyscy i nie zawsze... psychologicznie wyglda to tak, ze cos kosztuje znacznie taniej niz bylo, no bo placilam naprzyklad 4,45 Lt a teraz tylko 1,30 euro bardzo wiele rodzin z mniejszym dostatkiem na poczatku za te same niby pieniadze nie umiala wyplacic sie, i dociagnac bez dlugow do nastepnej wyplaty.. czy tylko u mnie, czy i u was tak robi sie, kiedy ogladam ogrod Mani, nie zdaze zoabaczyc normalnie zdjecie, jak na caly ekran zajezdza jakas zakichana reklama alkoholu?? co z tym robicie? Anoolka , widze, ze Yoanka ma to same wytlumaczenie odnosnie kolorkow...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wkleje to, co nie poszlo, bo to zostalo w pracy, moze nie bedzie wygladac jak spam? a tu na chwilke wpadlam z PC mojej J. wybaczcie, ze chaotycznie ale czytam wasze wpisy i odpowiadam Wymieniano nam lity na euro po tym samym kursie, co jest teraz- za 3,45280 Lt 1 euro. Wiec tak przeliczajac, wieksza czesc produktow jest teraz az trzy razy drozsza :( a wiecie co jeszcze zle na nas dziala? to, ze niby przeliczamy te euro na lity i wtedy widzimy, ze naprzyklad cos jest naprawde drogie i nie mozemy kupowac....ale nie wszyscy i nie zawsze... psychologicznie wyglda to tak, ze cos kosztuje znacznie taniej niz bylo, no bo placilam naprzyklad 4,45 Lt a teraz tylko 1,30 euro bardzo wiele rodzin z mniejszym dostatkiem na poczatku za te same niby pieniadze nie umiala wyplacic sie, i dociagnac bez dlugow do nastepnej wyplaty.. czy tylko u mnie, czy i u was tak robi sie, kiedy ogladam ogrod Mani, nie zdaze zoabaczyc normalnie zdjecie, jak na caly ekran zajezdza jakas zakichana reklama alkoholu?? co z tym robicie? Anoolka , widze, ze Yoanka ma to same wytlumaczenie odnosnie kolorkow...hehe Opty, jakie nowiny w seniorkowie?? Chyba trudno pocieszac, ze bedzie lepiej, jjednak lat nam przybywa nie ubywa, ja probuje z tym pogodzic sie, ale jeszcze nie umiem:( Moja gimnastyka skonczy sie w tym miesiacui do wrzesnia, ale poniewaz u mnie na Jana zaczyna sie urlop to akurat dobrze sie sklada Anoolka to wstajemy razem ja tez po 5, tylko ze ta 5 w innym czasie:) Dzis u nas pokazywali w TV co porobilo sie w Australii I Tasmanii, koszmar, jakie sliczne miejsca, a jak wyglada, a widzieliscie te ostatnie zdjecia z Australii gdzie na brzegu metrowe fale piany??niesamowicie wyglada, tylko u nas pisali, ze robia zdjecia I wchodza do piany, a ona nie jest tak calkiem niebzpieczna Bonca 2kg w dol Sagus az 4 kg, nic tylko was podziwiac…echhh…ja to tylko pogadac moge, a jak do czego, to wystrczy mi pokazac czekolade czy kawalek tortu I cala moja sila woli gdzies raptem znika :-O Sagus, jak z Twoim sufitem? Czy juz cos wiesz ile z tym ubezpieczeniem otrzymasz?? No do pelnego szczscia to ci tylko bolou nie staje, a to wydzieranie tego co wam sie nalezy to nie roumiem, ale niestety wiele rzeczy na tym swiecie jest niezrozumialych:( Jejku, dzieki za fontane, niesamowita jest, nawet nie wiecie, jak zalowalam, ze nie moglam pojechac z wami Tez mam nadzieje, ze spotkamy sie wczesniej niz za 5 lat, a moze teraz w innej stolicy? :) Mania Twoj ogrodek niesamowity, wychuchany i dopieszczony, u mnie w tej mojej sacharze tylko sie pyli I wyglada ze roslinki nawet te podlewane nie rosna, tylko akurat do ziemi sie kurcza, plakac sie chce na to patrzac No ale dzis dla urozmaicenia obiecali w nocy -3C, a potem juz ciagle deszcze Mame jakos odratowalismy, z wiekim wysilkiem, ale jest nawet lepiej niz nam lekarze obiecywali No bo jest z tatem na wsi, nie musimy ja dogladac tak ciagle, ona jeszcze zrobi jesc, doglad krolikow i kury, no i ciagle cos robi w ogrodzie, nie mozemy jej tego wybic z glowy, osobiscie balam sie, kiedy te upaly takie Ale mysle, ze gdyby zostala w miescie, to moze by juz jej nie bylo, tak jej tu bylo smutno I ciezko Yoanka, a jak Twoja tesciowa, bo chyba ma podobnie tyle lat, co moj tato? On w swoje 93 lata to jeszcze duzo robi w gospodarce, kosi, doglada krowe i konia, I reguluje zycie mamie…hehe…czasami gtak pokoca sie, jak dzieci o jakas glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka czy odpowiednio dlugi post do czytania w pracy?? bo na kawe dla Ciebie, to jeszcze chyba za wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze przyczlapalam zobaczyc, czy sie pokazal wpis i jest, i nawet nie uznany za spam, wiec jakie licho bylo tam?? Yoanka, ide za kilka minut ogladac najnowszy odcinek "Gry o tron" i syn mi ciagle daruje ksiazki, wiec mam wszystkie, ale jak mnie wkurza, ze w ksiazce i w filmie watki rozdzielaja sie i to bardzo mocno... i czasem nie wiem, czy to widzialam, czy o tym czytalam...cholera ale ta skleroza starcza daje o sobie znac...ksiazka jest naprawde o wiele lepsza niz film :) jezeli nie czytalas to warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor:) Dzieki Kruszynki za slowa otuchy,przeslanie pozytywnej energii:) Pomalu dochodze do siebie,nie wiedzialam jak duzo sily ma kazda z nas.Czesciowo tez zahartowalo mnie zycie,chociaz niekiedy mialam wrazenie ze obudze sie ze zlego snu. Dni uplywaja mi szybko,od tego tygodnia zalatwiam tez formalnosci w urzedach,co troche potrwa. Musze zaczac diete nerwy odreagowywalam zarciem. Zobacze czy pusi pisze jeszcze ze starego sprzetu. Pozdrawiam Wszyskie cieplutko,odezwe sie niebawem.Megi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi - siły i wytrwałości ❤️ Goda, książkę czytałam daaawno temu, w sumie dwa razy. Ósmy odcinek już pojutrze powinien być. Teściowa nie żyje, we wrześniu będą już dwa lata. (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> Expresem lecę, jutro z jednej roboty do drugiej, w sobotę wracam, w niedzielę wyjazd 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganiam dzis bo jutro maja mnie nawiedzic dwie znajome wiec cos tam musze oporzadzic chate a musiałam jeszcze na działke pojechac bo zapomniałam wczoraj zabrac z lodowki truskawki wiec jak juz pojechalismy to mały pomył gary a ja podlewałam bo sucho strasznie :( Megi jestes dzielna a wiadomo jest trudno a jak jeszcze po urzedach trzeba chodzic to dobija :( Godus ogrodek dopieszczony bo stale tam siedze i czyszcze podlewam bo ziemia okrutnie przepuszczalna i jak upały to zaraz roslinki wisza :( Takie to moje miejsce na ziemi :D Tak tez mysle ze Twojej Mamie najlepiej u siebie gdzie moze jeszcze cos podziałac bo siedzenie w bloku to przecie jak wiezienie dla osoby nie przyzwyczajonej do murow . Yoanka no to udanego wyjazdu zycze , A ja wczoraj kupiłam przy ryneczki truskawki , normalnie mniodzio takie słodkie i ładne , ale to wygladało na truskawki z ogrodu a nie ze skupu . Czasem dobre inwazyjne ciecie jest dobre bo potem piknie odbija , ciekawe jak bedzie u Ciebie . Sagus no to zakładamy nastepny topik naklikam teraz i załoze nowy . Bonciu ja juz zupełnie nie wyobrazam innego spedzania czasu jak na ogrodzie . Nutka i z dnia na dzien coraz ładniej jest :DNo to ciekawe kiedy tak wyjedziecie ,ale przydałoby Ci sie taka odskocznia . Anoola wredota z Ciebie wwrr jak Ty mas z zły humor to musisz miec w tedy kogos do towarzystwa z takim samym złym humorem :P:P No spotkanie w stolicy fajne by było :D Opty no fajno by było przejechac sie do Bydzi :D popieram :DSw Franciszek tez jest u Koksika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie popisane ! Pamiętam tego kota z karabinem, nie wiem w której części był, daawno ! No pewnie że taki sok to się klei i klei, oj, nie zazdroszczę ! No moje flaki też przyjemnie się nie zbierało, ale na szczęście tylko z podłogi... Dzięki za podpowiedzi kapliczki. W mojej głowie - to wygląda jak duży skalniak (kupa kamieni gdzieniegdzie z małymi kwiatkami) z małą kamienną niszą na postawienie figurki. Tylko tak myślę - że jak to będzie drewniana rzeźba - to chyba jednak za jakimś szkłem - bo co z deszczem i śniegiem ? Ale najpierw muszę mieć figurkę - reszta potem. Megi - jesteś dzielna - musisz być... Jestem z Tobą. Goda - podziwiam Twojego tatę. Takiego wieku nikt w moim seniorkowie nie ma. Najstarszy jest z 28 roku, więc 88 skończył w styczniu. Jest teraz w szpitalu, ciężka anemia i ogólne osłabienie... Do tej pory opiekował się trzy lata młodszą żoną, która jest co prawda sprawna fizycznie, ale umysłowo - jak to my mówimy "błądzi" lub żyje w swoim świcie. Boję się myśleć co dalej, dzieci nie mieli, a o rodzinie też nic nie wiem... Ale nie ma co roztrząsać takich spraw na noc. A tego rozchlapanego chłodniku to jeszcze starczyło - czy musiałaś dorabiać ? Ile ma to Twoje szczęście ? Jak to euro ma przynieść takie pogorszenie życia - to może niech u nas jak najpóźniej wejdzie ? Bo jak mi emeryturę przeliczą po kursie, a za wszystko będę płacić 1:1 - to.... Nutko - wypadłabyś z kolejki, bo nie dałabyś rady zarejestrować się telefonicznie ? Dziwne... Dobrze, że tak podchodzisz do wyjazdu - od Ciebie nie jest daleko, to spontanicznie da się wyjazd zorganizować. Bońcia - dobrze, że masz taką kochającą rodzinę koło siebie. I plany masz wyjazdowe - tak trzymaj ! Nie ma Mani - znów jakieś późne wizyty na działce ? Wieczory chłodne, deszczu nie widać, sucho na grządkach jak w popiele. Ale - wolę jednak to moje piaszczyste poletko, niż skałę u Optyka. Próbowałam tam dzisiaj coś zrobić - to aż graca dzwoni - tak twardo. I myślałam, że rośliny lepiej sobie radzą z suszą - nie miałam racji, wyglądają gorzej niż u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyy moge siei doloczyczc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to,bulam ja jozia sorki ze z majer litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc dolaczyc to bylam ja jozia albo ziuta jak kto woli pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×