Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roksolala

Usmiechnieta,mila pani ...

Polecane posty

Gość gość
"" te wysmiewanie dziewczyny na kilka stron i robienie z niej glupka to rzeczywiscie "bycie zlosliwym". Heh" No. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś czytał wersety koranu ? ha ha ha to tak jakby bolek je pisał albo rysiek.p ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ktoś czytał wersety koranu ?" Czytałem, ale tylko fragmenty. Bardzo trudno przyswajalna lektura, ale też i bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"14:39 Miala bardzo dluuugie wlosy koloru blond, kolczyk w wardze ,byla cala ubrana na czarno,na nogach glany oraz plecak typu kostka. Nie ocenialam wygladu bo wydal mi sie malo istotny. Bardziej rzucala sie w oczy ...jej mina" x ta, którą znam też ma właśnie kolczyk w wardze i czasem chodzi w glanach :D włosy ma za biust, może prawie do łokci i ma 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racjonalnych dla Ciebie moze nie mam. :-) Odbieram swiat bardzo emocjomalnie i czasem jest to wada :-). Sytuacja w pociagu i bibliotece nastapila w bardzo krotkim odstepie czasowym, byl tomciekawy zbieg okolicznosci, Nie twierdze, ze te dwie biedne osoby beda nowymi Adolfami. Jednak minelo tyle lat od wojny a ludzie jakby niczego sie nie nauczyli. Gdy slucham po raz kolejny o dokonaniu jakiejs obrzydliwej zbrodni a krewni mordercy mowia "to byl taki cichy ,spokokny chlopak,nie mogl tego zrobic"nie mam watpliwosci,ze holocaust mogl sie zdarzyc i moze sie powtorzyc. Wezmy taka Koree Polnocna. Mamy rok 2016 a sytuacja w Korei ... przypomina wlasnie co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:31 trudno powiedziec :-) Jesli jezdzila ostatnio pociagiem TLK w relacji Olsztyn - Warszawa Wschodnia to calkiem mozliwe,ze to byla ona. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Cie autorko rozumiem. Nigdy nie wiadomo z kim sie siedzi w takim pociagu, zwlaszcza z kims takim jak ta dziewucha? . Pamietacie tego Josepha Fritzla, tez Austriaka :-/ ? Dla swoich sasiadow byl milym starszym panem a kim dla swojej corki,ktora wiezil? Albo ten Kajetan P. Koledzy ze studiow mowili o nim w samych superlatywach a kim sie okazal, wlasnie Ci mili i niepozorni sa najgorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale to nie książki zabijają, tylko ludzie. Z książką jest podobnie jak z nożem - można nim pokroić chleb, można zabić człowieka. Jeden czyta M.K. żeby zrozumieć i zapobiec następnemu holocaustowi, inny czci jej autora. Nie wolni wrzucać wszystkich do tego samego worka, bo to krzywdzące dla tych "dobrych". Korea Płn. jest totalitarna dlatego, że jest to na rękę Chinom, Japonii, Rosji oraz USA. Ale to nie ma nic wspólnego z książkami, tylko z polityką, a to forum o książkach nie o polityce, więc chętnie z Tobą podyskutuję, ale nie tu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nigdy nie wiadomo z kim sie siedzi w takim pociagu, zwlaszcza z kims takim jak ta dziewucha?" No tak, ale zawsze można grzecznie zapytać czy książka interesująca i rozwikłamy zagadkę, czy to neonazistka, czy studentka historii. Proste i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×