Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

FASOLOWA DO OCENY FOTO

Polecane posty

Gość gość
fasolowa na śniadanie? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemek dla ciebie to jest rarytas bo ty dzien w dzien wpieprzasz suche dziadkowe pyry od swieta z dodatkiem smazonej cebuli biedaku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donosicielll
PRZEMEK OSZKAA CIE ZDRADZA Z NEPTYKIEM. POKAŻ mu gdzie jego miejsce. Wczoraj na swoją spermę ją zarywał jej bardzo się to podobało. Zrób coś z tym zanim będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehshi dlaczego nie piszesz z oszkaa?? Nadal cię boli to że cię zostawiła? Nie przejmuj się to latawica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robisz to latawica jedna takiego sympatycznego chłopaka tak po traktować masz jej numer to zaraz do niej zawodnie i jej wygarnę co o niej myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemuś nie przejmuj się ona na Ciebie nie zasługuje znajdziesz sobie lepszą :) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawik POKAŻ NEPTYKOWI gdzie jego miejsce. Ty znasz to forum lepiej niż wszyscy. Nie dość tego ona jeszcze cie ignoruje. Jest fałszywa i obłudna. Tylko ty możesz położyć temu kres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEMEK ZNISZCZ ICH liczymy na ciebie mamy ich już dość :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kucharzyna ty manipulatorze p********y :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszcz NEPTYKA PRZEMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEMO ZNISZCZ NEPTYKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemek tylko ty możesz zrobić z tym porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ty mnie mozesz pouczac a jak ja ci zwroce uwage to wielce jestes pokrzywdzony i nie raz przyznalam sie do winy i przeprosilam.. i nie rob ze mnie kogos gorszego 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś nigdy go nie widzialam zebys go przepraszala ksiezniczko wyzej srasz niz d**e masz a ty smakosz tez temu winny jestes bo ją wszsycy tak nauczyliscie ze jest gwiazda w centrum uwagi i jej sodowka do lba uderzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa po tym jak potraktowałaś smakosza i prawika pokazałaś jaka jesteś naprawdę obłudna i dwulicowa. Teraz chcesz zmieszać z błotem Neptyka. Modliszko jedna najpierw dajesz nadzieje potem znajdujesz byle pretekst i koniec. Tak się nie robi księżniczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good  girl  gone  bad69
no i nawet przemek w koncu cos trafnego i madrego powiedzial :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milennka19lat
Ona chce żeby jej wszyscy doope lizali bo niby taka wspaniała. Ok wygląd może mieć ale charakter i dwulicowość aż bije po oczach. Żal mi was Smakoszu i Przemku przepraszam za nią ja bym się tak nie zachowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu smakosz jej duuuupę obrabiasz z gościa a potem się dziwisz to twoja wina :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto kogo wpedza w poczucie winy? no kto? nie bylo mnie na kafe wcale tego nie czytalam ale oczywiscie wiesz lepiej i nie obrazilam sie tylko bylam zla .. mam dosc to ja musze wam sie tlumaczyc ale widze ze to nie ma sensu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to widać bo ona udaję taką miła ale jak nieraz się zapomni to wychodzi jaka jest naprawdę. Żal mi jej bo dziewczyna 24h na kafe siedzi nie ma znajomych i przyjaciół z którymi może pogadać ma paru debbili forumowych których adoruje i potem zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu smakosz musial do niej reke pierwszy wyciagnac nie wiem czy dobrze robisz bo ona na ciebie nie zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w kosc
Widzę tu kompleks księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To smakosz musi ją przepraszać za to że ona zachowała się jak latawinca :-o Coś z nią jest nie tak.. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemek też bardzo ją kochał i go zostawiła. Pijak się pod niego podszywał a ona uznała że to przemysław te teksty obraźliwe pisał. Kawał choolery tyle powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie znowu obrocila na pietce dama kafeteryjna hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce zadnych przeprosin nie chce nic od nikogo sami robicie afere a smakosz to jeszcze nakreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale prawik do dzisiaj ją tyra i wyzywa nie ma jednego dnia by jej nie dowalil jakims tekstem a potem jeszcze bezczelnie klamie ze to podszyw albo ze ktos mu haslo ukradl do jego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle musiala tak zrobic zeby jej wyszlo na wierzchu i nadal zgrywa niewinna a slowa przepraszam albo przyznania sie do bledu jak nie bylo tak nie bedzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×