Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyluzuję Panią !

Polecane posty

Gość gość

Cześć mam na imie Kuba i chętnie poznam miłą kobietkę która chce pobawić się i poczuć jak rozluźniam jej ciało. Mam nieco ponad 20lat i chętnie zaopiekuję się panią także w starszym wieku, której moge zaoferować masaż całego ciała oraz w miarę zaufania bardzo korzystne pieszczoty miejsc intymnych. Ciało postaram się masować wedle najskrytszych oczekiwań. Cieplutki olejek , nieco mojej fantazji oraz twoje pragnienia możemy połączyć w przyjemność której nie zaponimy. Szczeże mówiąc mam dość dobre doświadczenie w masowaniu całego ciała do tego całkiem szybko się uczę więc niewiele stoi na przeszkodzie abyśmy mogli dojść do perfekcji zwłaszcza także z tego względu że kobiece cialo to moja skryta i dość malo praktykowana pasja.. Natomiast jeśli zdecydujesz się już i będziesz bardzo odważna nic nie stoi na przeszkodzie abym zaopiekował się tobą na poważnie. Jeśli okliczności będą sprzyjały , będziemy zadowoleni z spotkania.. mogę zaoferować ci przyjemność której być może jeszcze nie poznałaś. Nieco większe doświadzenie w stymulacji i odkrywaniu miejsc intymnych być może zebrałem , kręcą mnie wyszukane zabawy , chętny i otwarty jestem na nowe tematy. Lubie widzieć efekty mojej ciężkiej pracy więc z przyjemnością będę patrzył na twoje orgazmy. Od razu mówię że poszukuję głównie pani do trwalszej współpracy . Nie interesuje mnie jeden raz tylko coś bardziej bliskiego. Jestem uczuciowy , chciałbym najpierw móc dość dobrze poznać moją Panią. Nie wykluczam także związku , na pewno dłuższej znajomości. Jeśli tylko będziemy sobie odpowiadali. Nie wykluczam także seksu , chodż głównie nie o to mi chodzi . Po prostu pasjonuje mnie kobiece ciało, być może jestem nieco zboczony, lubie po prostu je oglądać dając przyjemość, widzieć trwający narastający orgazm. Nauczyłem się kiedyś że kobieta w miarę stymulacji może odczówać większą przyjemność za każdym razem , każda kobieta może wytryskiwać sokiem! Każda kobieta może dochodzić nawet podczas całowania w usta! Nie mówiąc tutaj o szyi , brzuchu albo udach! Tego możecie się nauczyć , odkryć w waszych ciałach zależy to tylko od partnera jak się przy was stara! Zagnajcie więc kobietki w swoich partnerach powera! Jeśli jednak nie chcą , nie mają ochoty lub coś innego wymyślą . Zapraszam za niedługi czas na tego typu zabiegi . Z czystym profesjonalizmem odkryjemy wasze najbardziej kobiece potrzeby! Być może pani która zdecyduję się oddać moim dłoniom ,  wczuje się a także pokaże , podpowie oraz da wskazówki , będzie wytrwała oraz otwarta na wszelkie propozycje , będzie pierwszą kobietą która skorzysta z dobroci moich masaży! Pani ta dostanie dożywotni rabat  na moje usługi z racji tego że w najbliższych latach (jeśli wasza opinia okaze się pozytywna) planuję otworzyć punkt gdzie każda pani będzie mogła profesjonalnie zażyć relaksu w najbardziej odpowiedniej formie. Począwszy od obcinania włosów , Manicure , pedicure oraz innych . Zakańczając na relaksacyjnym masażu ciała , miejsc intymnych czy fistingu aż po jęczące z rozkoszy kobiety zadowalane przez odpowiednie urządzenia.. Lub mężczyzn . W między czasie zakupy i inne rozrywki tylko dla pań ! Chciałbym poznać wasze opinie dziewczyny! Czy chciałybyście aby powstał taki super salon dla kobiet ? Tylko i wyłącznie dla was ? Takie wiecie kobiece intymno relakacyjne spaa .. Miejsce tylko dla kobiet szukających dobrej zabawy , szaleństwa , jak i relaksu.. ?Oczywiście zaczynając od czegoś nieco mniejszego .. Poproszę o opinie na ten tamat ponieważ niebawem będzie możliwość stworznia takiego obiektu. Rozpisałem się nieco lecz zaczynając od podstaw.. Czy jest chętna pani na ocenienie moich umiejętności ? Pani która podpowie jak jeszcze doskonalej wykorzystać moją pasję. Poszukiwana pani otwarta na nowe propozycje . Jestem dość przystojny! Młody , poszukuje pani o dość ładnej buzi , sylwetka być może nieco przy kości , wiek do około 45 lat , ponieważ lubię też bardziej dojrzałe panie . Szzególnie te potrzebują nieco więej szzęścia. Chociaż i mlodziutka dziewczyna 18+ potrzebuje dobrego wyczucia  Rozumiem.. Przy mnie będąc kobietą poczujesz sie luźno ! Wyluzuję każdą część twojego ciała ! Przekonaj się ! Super byłoby jeszcze gdyby pani miała troszkę biustu, nie małą pupę ! (z racji tego że masowanie powinno odbywać sie w takich właśnie warunkach) . Pani chętna na stałe będzie mogła na więcej! (sex analny bez gumki z zakończeniem w o***t ! Sex bez zabezbiezenia , kończąc wytryskiem w pochwe z dojściem do zapłodnienia Lub bez ! Wylizywanie łechtaczki , ssanie warg sromowych , lizanie o***tu i wiele innych gratiss!! Być może fisting ? Chcesz się spróbować więc napisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ale przynajmniej ładnie pisze...;) postarał sie chłopak chociaż.... a nie, jak niektórzy.... "popisze z panią z dużym biustem";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neneski
I się mi tu proszę nie wyśmiewać z chłopaka... bo jakby napisał mam 38 lat, to byście wszystkie leciały na tego meila;) Tak w ogóle to nie doczytałam do końca, ale początek był niezły...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No starałem się dosyć ale średnio wyszło .. Gdybym miał 38 lat nie wiem czy pisałbym takie rzczy .. Wtedy juz myślę że moja żona będzie miała przyjemność , tylko wiedzieć o co chodzi ... Dlatego szukam pani na mile chwile .. Być może zostanie moją żoną nawet .. Bo zakocha się pewnie w moim dla niej dotyku ... Ale to juz od okoliczności zależy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczoł tak bardzo mi stać ! Chętnie posłużę chociaż jako reproduktor ! Oczywiście włączając w to grę wstępną ! Pod dużym ciśnieniem wytrysnę w pochwę Pani ! Ciepła krystalicznie biała sperma ! Okazja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Łał, ale dziś promocje, czy to z okazji 1 maja? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dziś i po jutrze promo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczeże przez samo ż???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyluzuję panią" 10/10 :D :D Nie czytałem, co dalej, bo to skierowane jest do damskiej większości, ale sam temat mnie rozbawił, bo wyluzowaną panią, łatwiej jest wyreperować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napracował się to jest przedruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×