Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zgadnijcie gdzie jest Madzialena.

Polecane posty

Gość gość

Leży pod dywanem i śmierdzi.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo się rozkłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daptaj bo rozniesiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVilk
Pogadaj z Magda 78 jak zazdrosna o uwage Koke niestala czytaczka najpierw chamsko jechala po niej z pomaranczy na wlasnym temacie a pozniej naposcila na nia Grota Nestle ktory przez tydzien super chamsko wyzywal ja od najgorszych kur/ew chcac ja zlamac psychicznie tak zeby odeszla z ERO Takie rzeczy tu sie dzieja wiec otworz oczy i patrz uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Magda pisała do każdego i napraszała się o kontakt. Zbierała info, które przekazywała innym na tzw obrabianie d**y. O tobie Wadera też. Hejt w najbardziej chamskim stylu, gdzie jedzie z wulgarem gorzej niż facet tylko udowadnia, że najciemniej pod latarnią. Zastanow sie z kim sie zadajesz i komu zaufalas. Ja wiem o tobie od Madzi sporo. Ty pewnie o mnie tez. Magda to instytucja podlosci i plotek. Pozdrawiam. Wiesz kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda w******a w to Wilka na privie, a potem udawała, że nie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda pisała o czytaczce Wilkowi na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Madzia pisała ze Wilk to szuja i lepiej na niego uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wszystko spod "gościa". :O Wilk przynajmniej miał jaja. Wolał kompletnie się skompromitować, jak było z tym postem o Niestałej, niż szczurzyć. Robicie tylko sztuczny gnój i udając rasowe świnie się w nim taplacie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy o tobie tez pisała ciekawe rzeczy. Lepiej siedź cicho. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy spod gościa jak hejtowała Madzialena spod gościa a na privie kwiatki sadziła aż chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisała ze jesteś pedofilem i lepiej na ciebie uważać. :-D A tak poważnie to tylko tyle ze z ciebie taki chűj ze fikasz do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tacy są ludzie. Patrzą ci szczerze w oczy a już myślą o wbijaniu noża w plecy. Ogarniesz tę filozofię, to będziesz żył spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Poważnie.." - Nie wysilaj się na powagę, chyba nie myślisz że ja ciebie traktuję z powagą. Gdybyś miał swój "flagowy", dyskusja potoczyła by się zupełnie inaczej. A tak łykam twoje posty i wydalam z równie zawrotną szybkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest i Szpakowski tego forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dzień dobry Doszły mnie słuchy od ludzi, że siedzisz cały czas na forum i srasz po mnie. Więc uprzejmie cię informuje. Jeżeli nadal w omamach będziesz mnie wyzywał od cweli,transow, zastraszał to zgłoszę to w końcu tam gdzie trzeba. Mówiłam ci kiedyś przez telefon że mam szwagra w policja mój mąż jest śledczym. Nietrudno ustalić IP i lokalizacje. Co ty myślisz że na idiotkę trafiłeś? Ze jestem ślepa weź ty się za robotę bo wstyd mi za ciebie. Bez odbioru. x Madzia- prosiłem już ostatnio - odpie**olsięw końcu i nie pisz do mnie więcej, a jak masz jakiś problem to załatwmy to tutaj! Przyj**ataś się i nie chcesz się odpie**olić od dłuższego czasu. Oskarżasz też innych ludzi nie mając dowodów... (pewnie wiesz o co chodzi i o kogo?) Ja na to ch*j kładę bo nie mam z tym nic wspólnego, ale myślę, że Ty i Twoje chore towarzystwo powinniście się leczyć na głowę? @ Albo ch*j tam, nie leczta się- debile też są potrzebni. @ Jak masz jeszcze jakiś problem to pisz tu i najlepiej po weekendzie. © Rozumiesz? Pewnie jak zwykle - ni ch*ja @ Zawsze byłaś tępa i żadne tłumaczenia nie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takich tekstach o sobie Nowy nadal łazi po forume:-D Sól ziemi czarnej, tfuu, sól tego miejsca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia 78 dziś Nigdy nie wyzywałem kobiet od kuṛew, czy to pisząc na czarno, niebiesko, czy pomarańczowo. :O Zachowywałem się i zachowuję się w stosunku do kobiet chamsko i prostacko, to nie podlega dyskusji i do tego się przyznaję. Ale pozostaje to pod kontrolą i jak widzę, że dziewczyna sobie z tym nie radzi, odpuszczam. To zupełnie coś innego, niż przyjście na forume i z buta wyzywać od kuṛew, szmat, blachar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×