Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta 31

e stylowi pl oszuści

Polecane posty

Gość gość
Dzisiaj po miesiący dotarły do mnie buty. PODRÓBKI jak nic! Mam nadzieje ze Pani nie bedzie robic problemów z odesłaniem ich i zwrotem pieniędzy, inaczej będe musiała iść na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny które zwracałyscie buty, mozecie napisac do mnie na maila? alicecullen14@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udało się komuś odzyskać pieniądze? jeśli tak to W JAKI SPOSÓB?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również otrzymałam podróbki. Dzwoniłam do Urzędu Ochrony Konsumenta - ponieważ oni są zarejestrowani (przynajmniej na stronie) w Anglii polskie prawo nic do tego nie ma! Żadnego innego kontaktu ani nazwisk na stronie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Myślę że dobrym pomysłem jest żeby zgłosić to na policję. Ludzie nie róbcie sobie nadziei. Jest może tutaj ktoś z Wrocławia? Możemy pójść w parę osób w różnych miastach. Na pewno zwiększy to szansę na zamknięcie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cześć. Zamówiłem dla córki superstary w poniedziałek. Całkowicie zapomniałem o sprawdzeniu opinii o sklepie, tyle różnych rzeczy kupuję przez internet, nigdy nie było problemu - spadła mi czujność. Dzisiaj rano całkiem przypadkiem czytam Wasze negatywne wpisy i byłem pewny ze kasa przepadła. A tu 14 godzina przychodzi paczka POCZTA POLSKĄ !!! po 4 dniach od zamówienia. No i co mogę powiedzieć. Wyglądają na oryginały i tak naprawdę szybko doszły. Sam nie wiem co o firmie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę podajcie na jakiego maila do nich piszecie ? Co za oszustwo ani butów ani pieniędzy był już ktoś na policji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla5444
Zamówilam na tej stronie yeezy i janoski. Nie sprawdziłam przed zakupem opinii na temat tej stronki. Teraz zaluje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajon
Podroby jak nic!Kupialam kilka par superstarow a opinie przeczytalam po fakcie.w skrocie..sprawe zglosilam na policje i nie pozwole aby tacy oerfidni oszusci robili mnie w ..!wciskaja ciagle ze to oryginaly ale dalam Jedne buty do rzeczoznawcy z adidasa i od razu potwoerdzily sie moje przypuszczenia,nie dajcie sie i walczcie o swoje,ja pieniadze po nastu mailach dostalam i czekamna kolejne i nawet niech nie probuja mnie oszukac bo beda slono placic,zle trafili w moim przypadku..zmiana nazwy firmy nic im nie pomoze,sa na czarnej liscie i mysle ze o tym wiedza i na bank czytaja wszystkie komentarze a ze czuja sie bezkarni to do czasu..nezczelnosc z ich strony nie zna granic,obrazaja klienta i wmawiaja jakies smieszne historie,dajcie sie ludzie robic w balona.kazdy takie buty moze sobie zamowic na aliexpres.com:)za 25$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven92
Jedna wielka ściema z tym sklepem!!! Gorąco NIE polecam. Buty dostałem po dwóch miesiącach- a właściwie moja dziewczyna, bo chociaż zamówiłem dwie pary to moja dotarła jeszcze później..! Chętnie bym dodał zdjęcia paczki którą dostałem- zgnieciona z każdej strony do granic możliwości. Jedna wielka chińska porażka!.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba to zgłaszać na policje i niech dobiora im sie do d**y!adres do zwrotu maja w Krakowie-magazyn i guzik prawda ,ze nie mozna dojsc do nich bo maja zarejestrowane to w Anglii.policja swoetnie sobie z nimi poradzi,moja sprawa zgloszona i nie popuszcze im tego.zachowajacie cala korespondecje,wydruk z przelewem.. Koedys gosc mi sprzedal kurtke podrobe rossignol,polocja sama do mnie zadzwonila ze robilam taki zakup i mam przyniesc kurtke.gosc mial sprawe i wszystkim poszkodowanym oddal szybko kase a bylo nas okolo 100 takze jak kazdy zglosi to na policje to sklepik szybko zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nie doczytałam się, czy ktoś zgłosił sprawę na policję. Bardzo proszę o info, chętnie bym dołączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam wyzej,trzeba miec korespondencje,wydruk przelewu i pojsc zgloscic.nie da sie grupowo,kazdy mieszka gdzie indziej .wystarczy tylko teoche czasu na to i checi zeby takim oszysta to ukrucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksieznicza
Witam, zamówiłam tydzień temu a tej strony białe conversy i dzisiaj zaniepokojona tym ze paczka dalej nie przyszła ani nie dostałam żadnego powiadomienia odnośnie jej wysłania zaczęłam czytać opinie i aż mam gęsia skórkę na ciele. Od razu napisałam do nich na mejla ze chciałabym zrezygnować z zamówienia i otrzymać zwrot pieniędzy, jednak dostałam odpowiedz ze produkt został wysłany i na tym etapie nie mogę sie wycofać i dopiero gdy przesyłka dojdzie mam sie z nimi skontaktować po formularz zwrotu. Odpisałam czy możliwe jest otrzymanie formularza w tej chwili aby pózniej nie zawracać sobie tym głowy po czym cisza, nie dostałam żadnej odpowiedzi. Co robić?! Niektórzy piszą ze są zadowoleni i ze buty przyszły oryginalne a niektórzy ze chińskie podroby. Jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e stylowi? TRAEDIA, ZAMOWIENIE I OPŁACENIE 29 KWIETNIA, po tygodniu napisali że już wysyłają tj 6 maja... prosby o numer przesylki nie skutkowaly, dopiero małe grożby zdziałały i okazało sie ze dopiero 21 maja zostały wysłane z chin, kontskt tragiczny, brak telefonu. dzis 27 maja, butów nadal nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Warto byłoby napisać swoja opinie na temat tych oszustów tutaj http://m.opineo.pl/opinie/e-styl-pl Miejmy nadzieje ze juz nikt sie na to nie nabierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na buty od dwóch miesięcy. Kontakt niemożliwy, na maila brak odpowiedzi, podany nr tel. cały czas zajęty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przestrzegam, nie kupujcie niczego na e-stylow.pl. Firma ta tylko pod nazwą Małgorzata Malzahn, Nowy Dwór Mazowiecki, przez chwilę była na allegro, naiwnie kupiłam tam buty. Buty szły ponad półtora miesiąca, kontakt ze sprzedającym strasznie utrudniony. Sprzedająca nie odpowiadała, lub odpowiadała z ogromnym opóźnieniem na moje maile, telefonów nie odbierała. Odstąpiłam od umowy, wysłałam buty na adres podany na danych z allegro, ale sprzedająca nie odebrała paczki. Muszę teraz szukać pomocy na drodze prawnej, żeby zwrócić towar i odzyskać swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówienie złożyłem trzy dni robocze temu. Poczytałem opinie i stwierdziłem, że szkoda mi czasu na zabawę z nimi w kotka i myszkę, więc napisałem do nich maila, że póki jeszcze nie wysłali paczki, to proszę o rozwiązanie umowy. Odpisali mi, że proszą mnie o numer zamówienia, więc podałem in ww. numer oraz numer rachunku bankowego. Mam nadzieję, że szybo przyślą pieniążki. Na zaksięgowanie kwoty daję im trzy dni, po czym idę na policję, bo przelewy nie idą dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Br.krz.Witam.Dzis otrzymalam buty air max.Czekalam trzy tyg.Nie ukrywam ze mialam pewne obawy,poniewaz wczesniej nie czytalam zadnych opinii .Buty wygladaja jak ze sklepu,maja paragon i certyfikat.Sa takie jak chcialam.Jestem b.zadowolona. tr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa39
Po ponad 1,5 miesiaca od zamówienia dotarła w końcu paczka z butami.Paczka przyszla z Krakowa ,paragon ze sklepu w HongKongu:).Kontakt ze sklepem bardzo utrudniony ale na moje emaile dostawałam odpowiedzi.Szczerze nie polecam robienia tam zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Wy w ogóle czytacie regulamin tego sklepu. Przecież jasno jest napisane że za przesyłki odpowiada dostawca i będą wysyłane z krajów poza unią europejską. Przecież to jasne, mają dropshiping i dostawca sam wysyła ze swojego magazynu, najczesciej z chin, a tam wiadomo że paczka idzie długo. Dodatkowo jest napisane w regulaminie że jest możliwe cło, a jak już celnicy to zablokują to czeka się jeszcze dłużej. Nic dziwnego ze ceny sa niskie. Wyroby robią małe chińskie rączki a kto wie czy nie idą z tej samej fabryki/fabryk/magazynów co do klasycznych sklepów albo tych samych sprzedawanych na rynku. Łasicie się niską ceną - no coż, coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra czekam dobry ponad miesiąc na buty i cisza ani pieniedzy ani butów, nie zamawiajcie u nich nic, to złodzieje oszusci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja otrzymałam wczoraj paczkę z butami z tego sklepu, zamówiłam białe converse niskie za 160 zł. Mimo że paczka szła miesiąc, buty dotarły do mnie całe i zdrowe, zapakowane w orginalne pudełko. Są czyste, nie śmierdzą, nigdzie nie ma śladów kleju, są bardo ładnie uszyte. Wykonane zostały w Wietnamie. Buty są identyczne jak na zdjęciu w sklepie, porównałam ze zdjęciami w internecie i absolutnie nic w tych butach nie budzi mojej wątpliwości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virtouz
Zamówiłem 3 dni temu i teraz już żałuję. Napisałem że chcę zrezygnować z umowy i proszę o zwrot pieniędzy. Czekam na odpowiedź. Dam znać jak coś będę wiedział więcej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virtouz
To co mi odpisali. Zamówienie nie zostało wysłane ale i tak nie ma możliwości zwrotu pieniędzy. Jako konsument mam prawo do 10 dni jeśli towar nie został wysłany, zrezygnować z zamówienia. Szkoda gadać... "witam w tym momencie zamowienie jest realizowane i nie ma mozliwosci zwrotu pieniedzy Pozdrawiam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solisia
Witam Do mnie buty dotarły po ok 1 miesiącu , gorszej podróbki dawno nie widziałam , jestem w szoku. Prowadzę z nimi korespondencję na e-mail , złożyłam wniosek o odstąpienie od umowy po 7 dniach od zakupu , żądając zwrotu pieniędzy .Odpowiedziano mi że nie mogą cofnąć zamówienia bo paczka jest w drodze i że muszę buty przyjąć i odesłać na ich adres . Oczywiście adresu mi nie podali w e-mailu twierdząc że adres jest na ich stronie .Jedyny adres jaki tam jest adresem angielskim , osobiście nie wierzę że ten adres jest prawdziwy. Jeżeli do poniedziałku nie dostanę adresu w Polsce będę zmuszona iść na policję , nie stać mnie na podarowanie komuś za darmo pieniędzy a tego szajsu co przysłali nie da się nosić . Jeżeli ktoś ma namiar na jakiś adres lub telefon do nich to bardzo proszę o jakiś namiar. Jestem już zmęczona tą korespondencją z nimi z której nic nie wynika . Wysyłają mi jak mantrę informację że ich adres jest na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uff, dobrze, że zawczasu spojrzałam na opinie i nie dałam się oszukać. Współczuję wszystkim, którzy muszą teraz z nimi się użerać. Mam nadzieje, że policja zajmie się tymi krętaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×