Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta 31

e stylowi pl oszuści

Polecane posty

Gość gość
Witam was , tego sklepu w Krakowie już nie ma , o czy mnie poinformowali osobiście .Ja jestem w sytuacji takiej że buty odesłałam do Anglii , przesłałam im potwierdzenie tego że zostały wysłane , czego ode mnie żądali , oni stwierdzili że buty do nich nie doszły . Upominam się o zwrot swoich pieniędzy , więc mnie zablokowali . Mam ochotę podać dane personalne tego pacana , który tym kieruje . Znam je , i mam ochotę to zrobić . Moja cierpliwość do nich już się skończyła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje przez internet 10 lat , zrobiłam dużo zakupów ale nigdy jeszcze nie wdepnęłam w taką kupę jak e-stylowi , rozgłaszam wszędzie gdzie mogę żeby nikt inny tak się nie nadział . Tu powinien prokurator tą sprawą się zająć , mam znajomego policjanta w dochodzeniówce i mam zamiar zwrócić się do niego o pomoc .Tak być nie może , że ci ludzie są bezkarni .To nie ma znaczenia gdzie jest zarejestrowana ich firma , może być na księżycu .W Anglii tak jak w Polsce obowiązuje prawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te wszystkie opinie i jestem przerażona ponieważ zamówiłam buty i dziś mija 25 dzień roboczy od nadania przesyłki przez firmę e-stylowi tak przynajmniej informowano mnie w wiadomościach mailowych i do dziś dnia paczki nie otrzymałam, ciekawe jest to , że koleżance której poleciłam firmę po złożeniu przez nią zamówienia trzy dni po moim koleżanka otrzymała zamówiony towar 20 lipca (mieszkamy w jednej miejscowości). Do dnia 19 lipca miałam kontakt z firmą w tej chwili nie mam żadnego, firma nie odpowiada na żadne wiadomości a numer tel. nie jest podany. Nie mam pojęcia co dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jeżeli ktoś z Was ma adres zwrotny do tej firmy proszę napiszcie bo mi też nie chcą odpisywać na emaile również zostałam oszukana buty lipa i nic więcej po miesiącu użytkowania zaczynają się dziury nie kupujcie tam butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakaś katastrofa czekam na buty prawie 30 dni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panela1976
Ja zamowilam superstary 20 lipca dalej nic nie przyszlo,probuje do nich pisac ale nie odpisuja na maile. Otrzymalam wiadomosc ze zam.zostanie dostarczone w terminie 10-30 dni roboczych.Jestem zla na siebie jak moglam byc taka glupia i nie sprawdzic opini wczesniej....no coz...czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli przyjdą, to i tak podrobione jak moje. W dalszym ciągu nie dostałam od nich odpowiedzi, i nie wiem już sama czy mam z tym iść na policję czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA E STYLOWI TO OSZUŚCI!!! buty chińszczyzna, śmierdzą gumą są źle uszyte. Nie ma adresu do zwrotu, nie odpowiadają na e-maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamrotka
zastanawia mnie jedna sprawa ... dlaczego nie idziecie na policje? jak będzie więcej takich spraw to dobiora im ise do d**y :) macie numer konta z polskiego banku!! jak chcecie adres wczesniejszy i jakies dane to napiszcie do mnie na gamrotkaa@wp.pl pomoge wam w udostepnieniu danych i dobiara sie im zgłoscie do US i policje to moze wreszcie ukruci sie ten proceder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewanaiwna
Witam . 22 .07.2016 zamówiłam buty dla wnuka , ale zrobiłam to pod presją chłopca , który chciał mieć fajne adidasy . Przyznaję , ze nie sprawdziłam strony i to mój błąd , teraz czytam maile innych oszukanych i jestem zawiedziona , nie wspomnę już o wnuku . Strona zmieniła nazwę z e-stylowi.pl na E-Markowi.pl i nie mogę się już zalogować na tej stronie , podobno nie ma mojego maila w bazie danych :) , a hasło jest złe . Wykręcili mnie jak nic . UWAGA NA OSZUSTÓW W E-MARKOWI.PL Trzeba będzie zgłosić to na policję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też padłem ofiarą tego oszusta. Zapłaciłam za buty. Nijaki Pan Paweł na maile nie odpisuje, uważajcie ludzie na tę firmę, a raczej z dala od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na sklep nic złego nie mogę powiedzieć. Buty przyszły po 25 dniach roboczych, czyli zgodnie z tym co pisze na stronie. Odpisywali mi na każdego maila. Buty naprawdę fajne, a w paczce wszystkie certyfikaty itd., itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, buty zamówione 11 lipca do dziś nie dotarły, przyszły dwie odpowiedzi z zapewnieniem, że zostały wysłane 18.07., w końcu poprosiłam o zwrot pieniędzy i cisza. To zwykli oszuści nie dajcie się nabierać. Czy ktoś już był na Policji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewanaiwna
Witam . 22 lipca zamówiłam dla wnuka adidasy i w końcu przysłali z Hongkongu , nie widziałam ich , ale wnuk pisał , że bardzo ładne podróby . Kamień spadł mi z serca , bo już myślałam , że mnie oszukali . Na takich dziwnych stronach juz nie zamówię , ponieważ nie ma już sklepu e-stylowi.pl ...przepoczważył się w E-Markowi pl. , a ja już na tej stronie nie mogę się zalogować na poprzednie dane , nie ma mojego maila w bazie danych :) ...niezły przekręt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szczesciarz
Też zamówiłem tam buty adidas superstar. Opinie o sklepie estylowi, który wkrótce zmienił się w emarkowi przeczytałem dopiero po dwóch tygodniach od daty przelewu na konto pieniądzy.Przyznam że obawiałem się, że nie zobaczę ani butów ani pieniędzy. Ale dwudziestego dnia od chwili wpłaty otrzymałem oryginalne zapakowane buty z certyfikatem oraz paragonu zeszłego adidas z Hongkongu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dałam się nabrać na tańsze buty w stylowi.pl, czekam już trzy tygodnie. Moja wina ,trzeba dobrze sprawdzać sklep zanim się zamówi , nie działać szybko szybko ,bo tanie , bo zabraknie numeracji. Mam nauczę. Poczekam jeszcze tydzień i zgłaszam na policje,ale czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tez dlam sie nabrać i zamówiłam od nich buty... Czekam juz 3 tygodnie i nic zero kontaktu. Czy może ktoś podać mi ich maila lub chociaz numer telefonu. Byłabym bardzo wdzięczna ponieważ chce odzyskać pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, rowniez zamowilem bity na twojebuty.net chwile po zrobieniu przelewu zorientowalem sie ze to fejkowa strona. Napisalem do nich o anulowanie zamowienia i zwrot pieniedzy, status zamowienia sie zmienil a pieniedzy dalej brak. Pisalem do nich kilka razy i kontaktu brak. Jezeli jest ktos w podobnej sytuacji prosze o.kontakt na kubanowak92@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadacz podróbek
Czy ktoś z oszukanych przez ta pseudofirme otrzymał zwrot pieniążków ?Do mnie dzis przyszedł śmierdzący badziew naśladujący buty robiony małymi chińskimi rękoma za kwotę 250 zł a czekałam na ten syf prawie 1,5 miesiąca !!!Takich to odrazu zamykać!!!Nie chce sie uczciwie pracować to wyłudzają kasę od naiwnych ludzi!!!?Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie to oszuści.Zamówiłam buty 18lipca do dziś ich nie ma.Przestali odpisywać mi na e-maile i nie można się dodzwonić.zgłaszam sprawę na Policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senzu
Witam wszystkich zdesperowanych i oszukanych. Zamówiłem buty w estylowi, w miesiącu lipcu 2016r. i do chwili obecnej ich nie otrzymałem. Miałem dwa zbywające e-maile typu, że przyjdą po 30 dniach, a po drugim moim e-mailu otrzymałem nr paczki, która do mnie idzie. Po sprawdzeniu okazało się ,że jest to list polecony nadany w Chinach powyżej 30 dni od daty zamówienia, który do dzisiaj nie dotarł na mój adres. Kiedy napisałem trzeci e mail ,że to oszustwo już nie odpowiadają na moje e maile. Mam prośbę czy ktoś forumowiczów ma pełny adres tej firmy, nr Regon lub jakiekolwiek namiary siedziby to wyśle tam kolegów aby zorientowali sie na miejscu co to za figurant ? Ponadto chcę sie dowiedzieć czy ktoś już założył sprawę na Policji. Jeżeli tak to proszę tąosobę o wskazanie jednostki Policji i nr sprawy pod jaką jest zarejestrowana. Chodzi o to, że wartość poniesionej szkody przy oszustwie nie ma znaczenia i nie dajcie się zbywać policjantom, że to jest wykroczenie i nic nie odzyskacie. Jeżeli będzie kilka osób oszukanych sprawca odpowiada z art. 286 par 1 kk /kodeksu karnego/. Potrzebna jest tylko jedna sprawa zgłoszona na Policję i wtedy wszyscy oszukani w Polsce w swojej miejscowości składają odrębne zawiadomienia o przestępstwie na Policji bez jeżdżenia gdziekolwiek podając nr sprawy już zgłoszonej winnej jednostce i wtedy funkcjonariusze przesyłaj akta do prowadzonej sprawy aby jedna jednostka Policji prowadziła jedno śledztwo oszustwa p-ko takiemu typowi. Nie może być tak, że klient naciąga coraz więcej osób i nic z tego sobie nie robi. Może ktoś zna tego ćwoka z danych personalnych to chętnie go poznam osobiście. Jeżeli ktoś chce może do mnie napisać na pw pablo810@wp.pl Lepiej było by na tym forum podać nr już założonej sprawy to się dołączy do niej pozostałe i niech gnoja szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senzu
O dziwo po 2,5 miesiąca czasu otrzymałem paczkę. Nawet z oryginalnymi butami ale tylko po wysłaniu do gościa emaila z przedsądowym wezwaniem do zapłaty 1,5 miesiąca temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dostalam buty w ciagu 25 dni od zlozenia zamowienia. Oryginaly - bylam w sklepie adidasa i to sprawdzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient71
Szanowni Państwo. Pan "Paweł" to niejaki Pan Piotr Lewandowski z Krakowa z ulicy Lipskiej 57, który ma zarejestrowaną firmę Shoes Box Ltd w Londynie, takie też wysyła informacje w stopce maila. Dane zobaczycie sobie pod tym linkiem. Trzeba ściągnąć sobie cały pdf. https://beta.companieshouse.gov.uk/company/09755572/officersTo jego są portale e-stylowi.pl, e-markowi.pl twojebuty.net. To jedna i ta sama osoba. Facet narusza zbiorowe prawa konsumentów przez wprowadzanie w błąd i to nadaje się przede wszystkim do UOKIK. Myślę że oni go skutecznie ruszą. Zacznijcie się tam zgłaszać. Jego wszystkie maile, dokumenty (faktury proforma) wprowadzają w błąd. Działa na zasadzie dropshipping'u. Twierdzi że jest tylko pośrednikiem między Klientem, a dostawcą, tym czasem nie podaje danych dostawcy, adresów, numerów rejestracyjnych, a jest do tego zobligowany. Nie wiemy z kim zawarliśmy umowę, chociaż na fakturach proforma widnieje nazwa e-markowi z adresami w Warszawie i Londynie, które są prawdziwe ? Nie wylicza cła ani podatku VAT. Nie pokazuje tego, chociaż odbiorcy klienci powinni wiedzieć ile zapłacić, żeby wiedzieć całkowitą cenę towaru. Nie podaje informacji o możliwości odstąpienia od umowy świadczenia usługi dropshipping'u, a jedynie od umowy sprzedaży, zresztą w świetle prawa - moim zdaniem - to on jest sprzedawcą, bowiem polskie przepisy nie regulują tej tematyki. Czy ktoś widział umowę jaką zawarliśmy, czyt. fakturę od dostawcy z Azji ? Nie. Faktury proforma będące podstawą do zapłaty są na e-markowi i widnieją pod poz. Sprzedawca. Nie daje wzorca na stronie na odstąpienie od umowy i nie wysyła na maila. Tam jest cała masa niedozwolonych praktyk naruszająca interesy konsumentów, tych którzy już skorzystali z tej strony jak i potencjalnych. Jego mail teraz to shop@e-markowi.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta strona z wpisem juz nie istnieje.....tez należę do oszukany, czy ktoś zgłosił sprawę na policje, czy jest numer sprawy, na które można się powołać przy swoim zgłoszeniu? Będę wdzięczna za odpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechaniczna pomarancza 2
Czy ktoś dodzwonił się do oszustów, ewentualnie wie, na jaki adres odesłać podróby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa5067
Może mi ktoś powiedzieć na jaki mail mam napisać z prośbą o zwrot pieniędzy? I na jaki adres mam odesłać? Kupiłam tam buty za 680 zł dla mnie i mojego chłopaka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamowilam na ich stronie buty, po 10-ciu dniach roboczych nadal nic nie było. W końcu się zdenerwiwalam i napisałam do nich. Napisali mi żebym podała numer przesyłki. Tak zrobiłam. Odpisali mi że buty sa w drodze. Buty przyszły po 30-stu dniach roboczych, zamowilam je 25.06.2016 a przyszly 4.08.2016 te co zamowilam. Wszystko się zgadzało, numer, kolor, nawet smierdzialy jeszcze produkcja,lakierami itd. Fakt faktem z Chin ale tak naprawdę to wiekszosc butow teraz stamtąd pochodzi. Wystarczy przeczytać metkę w obuwiu. Nie wiem jak jest teraz gdyż zmienili nazwe... może robią ludzi w bambuko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×