Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta 31

e stylowi pl oszuści

Polecane posty

Gość solisia
Dostałam informację że buty mam odesłać na adres w Anglii. Czy komuś udało się dostać adres do odesłania butów? Proszę o informacje , bo nie wiem czy nie nabijają mnie w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiałam buty i wszystko jest ok czekałam 3 tyg.ale doszły nie śmierdza i sa orginalne bo sprawdzałam w internecie jak rozpoznać wszystko maja tak jak orginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie gdzie moge znaleźć jakis numer kontaktowy do tego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adf
Też poproszę o nr kontaktowy jeśli ktoś posiada (zamówiłam 2 pary, przyszła jedna. Mam nadzieję, że niedługo dotrze też kolejna - ale wolę dmuchać na zimne i mieć kontakt ze sklepem) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam buty kila dni temu, ale dopiero dziś naczytałam się tych wszystkich opinii. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Moga przyjść nawet ddo tych 30 dni jak jest napisane, teraz tylko pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz pierwszy zamówiłam coś przez Internet nie sprawdzając opinii:( Trochę żałuję i czytając te wszystkie wypowiedzi wpadam w lekką panikę. Buty dla syna zamówiłam 31 maja br., wysłałam im e-maila z potwierdzeniem wpłaty i byłam miło zaskoczona, ponieważ 1 czerwca status na stronie zmienił się na "przesyłka przygotowana do wysłania", a 2 czerwca - "przesyłka wysłana". Poprosiłam więc o podanie numeru przesyłki, żebym mogła ją "śledzić". Obiecano mi ten numer za 3 dni, potem za kolejne trzy .... i tak do dzisiaj nie otrzymałam tego numeru. Przestano też odpowiadać mi na e-male ..... Mam nadzieję, że jednak dostanę te buty (minęły 13 dni, a 9 roboczych od momentu wysłania paczki).....:((((( Czy ktoś posiada może jakiś numer telefonu do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamrotka
policja coś robi bo ja to wiem!! powiem tylko tyle, zgłaszajcie sprawe na policje bo im wiecej was zgłosi tym szybciej dobiara sie do dup... nie ktorym właścicielom!! to jest firma "krzak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solisia
witam jak już pisałam wcześniej dostałam odpowiedz że mam wysłać buty na adres w Anglii, buty wysłałam . Czekam na przelew kasy który ma wpłynąć do 14 dni , tyle mają czasu. W międzyczasie byłam na policji , ciekawych rzeczy się dowiedziałam .Jeżeli nie dotrą do mnie pieniądze w ustalonym terminie , rozpoczynamy zabawę z policją , ale wtedy już zażądam nie tylko zwrotu kosztów ale również i odszkodowania za mój stracony czas .Jeżeli ktoś z was jest również rolowany przez e -stylowi proszę o kontakt ze mną , w kupie siła , pozew zbiorowy przeciw nim będzie miał większą siłę przebicia a zapewniam że mają za pazurami bardzo dużo nieprawidłowości .Kara finansowa przywróci im właściwe podejście do sprzedaży , tym bardziej że to nie jest ich pierwszy tego typu występ , wcześniej prowadzili sprzedaż na internecie pod inną nazwą . Krótko mówiąc to ich recydywa . Pozdrawiam i czekam na innych wyrolowanych przez e- stylowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamrotka
no i takie podejscie jest prawidłowe!! słuchaj a czemu do anglii a nie do krakowa?? co sie przeniesli juz? no czyli pewne działania podjęte się udały, ale w czwartek bede wiedziała wiecej to dam wam znac co i jak. coraz bardziej zaczyna mi sie ta przygoda z sneakerland, e-stylowi i jeden h.. z kim jeszcze podobac ;) napiszcie dane tych sprzedajacych e-stylowi i numer telefonu bo to tez ciekawe jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamrotka
solisia moglabys podac maila? chcialabym sie z toba skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilililisopot
tak naprawdę to mam w du... to czy te ich buty są oryginalne itd. Chcę tylko skorzystać ze swojego prawa odstąpienia od umowy. Mam dowody na wykonanie przelewu, informacja o odstąpieniu wysłana mailowo itd. Chcę tylko zwrócić te buty i odzyskać pieniądze. Anita S. Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda5555
Witaj, otrzymałaś ten adres do zwrotu od e-stylowi? Jestem obecnie w tej samej sytuacji, buty otrzymałam, ale są śmierdzące klejem. W dodatku rozmiar jest mocno zaniżony, o jakieś dwa numery. A na domiar złego pudełko jest niemiłosiernie pogniecione, na pewno nie oryginalne. Nie wiem co mam robić, firma ignoruje moje maile z prośbą o podanie adresu do zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również zostałam oszukana new balance podróbka jak nic, śmierdzą a wykończenie szkoda gadać!!!!! Masakra, że też wcześniej nie przeczytałam opinii. Będę próbowała zwrócić towar tylko że nigdzie nie ma podanego adresu do zwrotu formularza zwrotu również nie widzę, jeżeli możecie pomóc proszę o info.....będzie ciężko ale nie ma co dawać się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda5555
Ja dalej czekam na ten adres.... na formularz również...... Bo na stronie jest informacja, że formularz znajduje się poniżej, ale poniżej go nie ma .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,gdy otrzymałam przesylke po 1,5 miesiacu i bombardowaniu ich emailami,na paczce widniał taki adres Estylowi.pl Lipska 57/36 30-721 krakow.Z poprzedniego forum pamietam,ze ktos tam był pod tym adresem i nie ma tam zadnej firmy.Trezba ich po prostu konsekwentnie nekac i lekko postraszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamrotka
zgłoście sprawe na policje, ze dostaliscie trefny towar to sie zajmna błyskawicznie nimi!! wiem ze to jedyny sposob by im utrzec nosa, nie odsylajcie obuwia tylko od razu idzcie na policje z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki za i powyższe informacje, a czy komuś udało się odzyskać pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda5555
A ktoś z Katowic???? Może zgłosimy razem sprawę na policję????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głowie się nie mieści że taka firma funkcjonuje na rynku rekomendowana dodatkowo przez "celebrytów", jak można tak oszukiwać ludzi, czy oni myślą ze nie będzie żadnych konsekwencji ....Jeszcze sprytnie nie podają nr telefonu oraz adresu do zwrotu, a regulamin mówi ze można zwrócić tylko gdzieeeee... Jestem zła na siebie że nie sprawdziłam wcześniej regulaminu czytając go teraz od razu widać że cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcecie numer telefonu to wam podam bo mam od jednej z osób z wczesniejszego tematu na tym forum :) adres do zwrotu byl najpierw na kraków a teraz podobno londyn hmmm tego nie rozumiem no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby ktoś z Was chciał jeszcze jakieś dane albo nie wiedział lub bał się działac to napiszcie: gamrotkaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLODA FOKA
Ludzie w tym przypadku trzeba to zglaszac na policje albo faktycznie pozew zbiorowy . W miom przypadku buty przyszly po 50 dniach i z rozklejona podeszwa po zgloszeniu faktu napisali w odpowiedzi ze buty byly juz uzywane i kwalifikuje sie do reklamacji. hellloooo ktos tu jest dobrym oszustem ale do czasu boooo karma to suka zawsze wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałam zapytać czy ma ktoś może nr tel do stylowych ? Na meila nikt nie odpowiada a na buty czekam już półtora miesiąca dni roboczych.. z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W E-stylowi buty wysyłane są po 5 dniach, a przesyłka trwa 30 dni roboczych (!). Nie sprawdziłam tego wcześniej, więc zaskoczenie konkretne. Zamówiłam jednorazowo 2 pary, które przyszły oddzielnie. Jedna na czas (o ile "na czas" = ok. 2 miesięcy ;) ), drugie dopiero miesiąc później. Ale przyszły. Może dlatego, że przypominałam się w mailach i zapowiadałam zgłoszenie sprawy do Rzecznika Praw konsumenta. Na prośbę można dostać nr przesyłki, którą idą buty. Co do jakości, obie pary mają minimalne niedociągnięcia, aczkolwiek na co dzień niezauważalne. Niższa cena, gorsza jakość. Jeśli już zamówiliście buty w E stylowi, uzbrojcie się w cierpliwość, po upływie 35 dni roboczych można się ubiegać swoich praw. Jeśli nie zamówiliście, radzę szukać innego sklepu! Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam buty 08.07.2016 i wpłaciłam pieniądze teraz okazuję się że to oszuści. Na ich stronie piszą że można odstąpić od umowy i że jest formularz tylko ja się pytam gdzie? Może ktoś a was ma taki formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgu
W zeszłym tygodniu, po około 20 dniach roboczych oczekiwania, dotarła do mnie paczka.... z CHIN. Niestety tak jak większość osób tutaj, opinie o sklepie przeczytałam już po przelaniu pieniędzy. Nie sądziłam jednak, że będą aż tak bezczelni i wyślą buty bezpośrednio z Azji. Parę lat temu miałam przyjemność zakupić w Pekinie podróbkę Conversów i te co przyszły wyglądały identycznie jak wcześniejsze. Do tej pory wysłałam 2 maile z prośbą o adres na jaki mogę zwrócić buty. Nie wiem czy od razu iść na policję i jak mam zacząć działać. Czy wysyłaliście im na maila oficjalne pisma w załącznikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×